czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co z plecakami Klępy?

To moja ukochana rasa psów

http://www.youtube.com/watch?v=pyA4-ZFWMp4&feature=related

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z plecakami Klępy?

polecam naturalne slonce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z plecakami Klępy?

Wszystko w porządku wg mnie. Ty wpłaciłeś na konto PayU (dlatego ich dane były na wpłacie), a oni tę kasę przeleją sprzedającemu. Potrwa to trochę dłużej, niż gdybyś sam bezpośrednio sprzedającemu wpłacił na rachunek, ale towar powinieneś dostać.
A na przyszłość - załóż jakiekolwiek konto internetowe i rób przelewy przez internet, za pośrednictwem PayU także - nie będziesz za przelewy płacił (bo przelew na poczcie przecież kosztuje) i kasa będzie u sprzedającego w kilku minut.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z plecakami Klępy?

Nie wiem czemu akurat na nich padło. :P Staram się nie zamykać na muzykę i poszczególne jej gatunki. Z każdego potrafię wybrać coś, co mi się spodoba. A jeżeli chodzi o powyższe zespoły, to podoba mi się sposób w jaki obchodzą się z dźwiękami. Nie wchodzę dalej w te klimaty. Interesuje mnie tylko Pendulum i The Prodigy. :)

Wzajemnie CXRSa1 :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z plecakami Klępy?

TheSims mógłbyś na email napisać więcej szczegółów ? Ile pokoi, jaka cena za wynajem i jeśli możesz to zdjęcia mieszkania, kasia1007@onet.pl :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co z plecakami Klępy?

a co tutaj taka cisza zapanowała?:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org