czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

Danka handluje parówkami i boczkiem. Zatrudnia samych kierowników (ew. zastępców kierownika), koordynatorów i dyrektorów (z perspektywą bycia prezesem - każdy). Szkopuł jest w tym, że niestety nie ma zwykłych roboli. W związku z powyższym, kadra kierownicza musi dymać jak robole. Najczęściej w nocy, lub tuż nad ranem, w temperaturze +6'C. To wszystko za jedyne 1100zł miesięcznie. Umowa zlecenie gratis:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

Sprawdzajcie, czy w tym co kupujecie jest aspartam
http://www.youtube.com/watch?v=qiT7VwYZ8Sc&feature=related

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

ja też ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

ja też szukam stancji ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

chemioterapia zamiast leczyć szkodzi i pobudza nowotwory
http://odkrywcy.pl/kat,111396,title,Chemioterapia-powoduje-rozwoj-raka,wid,14829974,wiadomosc.html?smg4sticaid=6ef86

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

: Maria Wysocka co za kity żenisz jesteś kobiętą ja facetem. No chyba ja wiecej wiem o kobietach niż TY.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

Ja jestem po pierwszym roku i z przyjemnoscia pomogę. Jesli cos oczywiscie na tym pierwszym spotkaniu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

W jakim dniu i w jakich godzinach sa te zapisy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

ja również zaczynam.
informatyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

2 pokoje + kuchnia. umeblowane.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

automatyka i robotyka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

Jezeli chcesz zostac meczennica to wybaczaj mu nadal. Albo kiedys sie poprawi albo nie. A moze pomysl o sobie, o tym ze cierpisz i postaw mu ultimatum. Albo on sie zmieni albo koniec. Wez zycie w swoje rece. Chociaz sama jestem kobieta i tez troche przeszlam to nie wspolczuje kobietom, ktore latami pozwalaja sie bic, ponizac itp. Dla dobra rodziny, dla dobra dzieci, bo przysiegaly. On tez przysiegal i nic sobie z tego nie robi. Wolno jemu tobie tez. Jak uderzy to mu oddaj. Nie badzmy takie bierne i potulne. Pokazmy ze mamy charakter. W milosci i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

tak dotra szybciej ja zawsze place przez pay u i nigdy nie bylo problemu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Farmakologia „zmieniająca płeć” pod okiem prokuratury. RPD złożył zawiadomienie

Wejdź na stronę ks-agrobiznes.lomza.pl tam masz informację na temat rekrutacji.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org