piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Ja też szczerze polecam VIVĘ i panią MONIKĘ, jest extra w tym co robi! :)

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Wybiera się ktoś w tym roku na automatykę i robotykę na PWSiP ? :D może jakieś spotkanie integracyjne ? hehe pisac!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Co wy- jesteście naiwni.Przeciez na internecie ,na jej utwór weszło dużo ludzi, a tu idzie o kasę z sms-ow, a nie z tego, że ona jest gwiazdą.Jak tyle ludzi wyśle sms-y ,to łatwo policzyć ile z tego będzie kasy.Prosty rachunek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Pan Mierzejewski jest bardzo dobrym fachowcem. Drogi, bo drogi, ale fuszerki nie zrobi. Solidny i życzliwy. Dokładny. Wiem coś na ten temat z własnego doświadczenia. Radzę unikać jak ognia Chojnowskiego z Wesołej! Pijak, złodziej materiałów, niesolidny. Nie dość, że robi na czarno, to jeszcze potrafi rzucić rozbabraną robotę w połowie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Właśnie zgadzam sie z poprzednikiem... Po pierwsze jeśli ktoś chce pracować to pracuje i tyle. A jeśli komus się nie chce to po prostu mówi ze nie może znaleźć pracy i to jest żałosne.A co do stypendium to np. PB nie dostała takiego stypendium i niby uczelnia z renoma. Jeśli ktoś przyjmie kogoś na okres próbny nawet po Bóg wie jakiej uczelni a ten ktoś nie ma tkz. drygu do roboty to w życiu tam pracować nie będzie, każdy pracodawca szuka kogoś do pracy a nie do świecenia uczelnia... Poziom kształcenia nie jest gorszy od innych uczelni gdyż wykładają tu wykładowcy nawet z innych miast takich jak Warszawa. Ale co tu dyskutować połowa tutaj piszących nie ma nawet matury haha a najwięksi znawcy.


A co do tematu to nie prosiłem o opinie na temat uczelni tylko osoby które się tam wybierają!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Są w WORD 2 motorki,Suzuki GN250 i Yamaha,zdają jednym i 2gim,na co wypadnie nie wiadomo,egzaminator daje Ci i masz zdawać obojętnie którym...

Ja robiłem w OSK Borawski.Ich strona: www.oskborawski.prv.pl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

ja ponawiam pytanie odnośnie mojego kota? czy ktoś jest zainteresowany. Kot znaleziony w czwartek ponieważ własciciele pzrejezdzajacy przez Łomże wypuscili go na spacer...(mieli jeszcze 4 inne kociaki) i szukali go razem z moja siostra bo im uciekł. Po dwoch godzinach odpuscili a siostra szukala dalej i przyniosla do domu. Kot jest czysty, widac ze nauczony, zalatwia sie do kuwety, przyjazny. Ma ok dwoch miesięcy max

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

widać to zadowolenie, zamiast cieszyć się sobą "młode małżeństwo" to najjjj ważniejsze wychwalić tych na forum...
teraz to i ja wątpię w wiarygodność tej dyskusji
Szczęśliwego pożycia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

Fajnie jej :) Ja jej zazdroszczę ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) Nie kazdy ma takie szczęście..:) A skoro jej się przytrafiło to niech sobie kożysta :) a czy tobie Valles czegoś ubędzie ? chyba nie, więc daj spokój, naprawdę....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

To n ie jest gnoju temat na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy zbrojna interwencja Rosji powstrzyma żydowską rewoltę na Białorusi i próbę obalenia legalnej władzy Prezydenta Łukaszenki?

amon2, światowy kryzys rozpoczął się od upadku Lehman Brothers w 2008 roku i to wtedy były najwyższe ceny nieruchomości oraz materiałów budowlanych gdzie pustak kosztował 20 zł za sztukę, więc chłopcze nie pouczaj mnie w tych kwestiach., Tym bardziej że raz piszesz że widzisz kryzys od kilku miesięcy a następnie od 2 lat, sam sobie zaprzeczasz...
To ile tych firm upadło w Łomży? proszę statystyki..
Na skrajny przypadek skrajna odpowiedz odnośnie szeregówki za 840 tyś, bo zapewniam że znalazłbym nie jedną o takich wymiarach jak podałem, ale to szczegół nie warty kruszenia kopii. To są wyjątki nie zmieniające nic w temacie.
Piszesz że nie zabronisz nikomu wystawiać w takiej czy innej cenie, a jednocześnie ta to psioczysz, co ciebie to obchodzi? to nie twoja sprawa...
Ile ty masz lat? bo pewnie jesteś kolejnym gimnazjalistą albo bezrobotnym co chciałby mieć własny kąt a nie ma za co...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org