wtorek, 22 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
trzasek nie wyraził zgody...

Nie będzie marszu środowisk narodowych 15 sierpnia ulicami Warszawy. Rafał Trzaskowski poinformował o zakazie manifestacji w 100-lecie Bitwy Warszawskiej ze względu na zagrożenie epidemią koronawirusa.

- Wydałem dziś zakaz ws. dwóch zgromadzeń, które miały się odbyć 15 sierpnia na ulicach Warszawy.

Po co w Warszawie marsz środowisk niepodległościowych skoro w Berlinie są marsze środowisk niepodległościowych.
A jeszcze miesiąc temu mówił, że będzie w tym marszu uczestniczyć… Wygląda to na definitywny koniec odchylenia „prawicowo-nacjonalistycznego” Rafalala

P.S.
I to bydle chciało być prezydentem Polski.
Z wsparciem Konfederacji omal nie zostało….

Jestem ciekaw co na to Jerzy K. Kmicic…. Szable do boju, lance w dłoń... itd

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: trzasek nie wyraził zgody...

towarzyszu lobo, widzę, że dobrą szkołę pobrałeś od ministra wydziału propagandy PZPR-pis. Wasz towarzysz Urban do pięt ci nie urasta. Podałeś, kto doradził zakazania marszu? Nie bądź czerwona komunistyczna PiSdowska świnia, tylko podaj uzasadnienie odmowy zezwolenia na marsz faszystów i czerwonych świń pisdowskich.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

towarzyszu czopku ziemniaczany, nie słyszałem, by był zakaz zgromadzeń tęczowych faszystów, jak np ostatnio w Warszawie ujadali zdaje się pod pałacem stalina czy gdzieś tam....

A może jakiś bardzo chytry plan czaskowskiego aby wzmocnić końfederację?
Jakaś niesamowicie sprytna kalkulacja….

"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".

ziomex- jakim trzeba być śmieciem aby się zgadzać z drugim śmieciem trzaskiem aby nie odbył się marsz - pocałuj tego bydlaka w dupę ziomex - widać kogo popierasz stary sparciały komuchu i pedałku od rowerka, na stare lata polubiłeś LGBT i różową tęczę tych chorych dziwolągów .

Borys-50

czaskoś jest wzorem dla lesbijek , gejów , biseksualistów , tranwestytów , volksdojczów i zydkokomuchów zgwałconych ...Posiada dokładnie takie cechy które określają wymienione poszczególne grupy tak poważane przez tutejsze gremium ziuty , pluta i flaka ...

Brawo PiS jak ło PO zycja wyje i kwiczy znaczy wszystko w Polsce jest OK.

Trzasek nie miał innego wyjścia, bo wiąże go PiSlamski system prawny na czas epidemii - negatywna opinia SANEPID-u...
....natomiast co do protestów LGBT zganił tzw. profanację symboli religijnych...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

czopy PiSdowskie nie przyjmują tego do wiadomości. Im religia nienawiści smoleńsko-toruńska każe wierzyć w to, co sobie czopusie ubzdurają.

Bo tak właśnie wygląda POtrzaskowe zasypywanie podziałów. Wszyscy są równi, ale zboczeńcy równiejsi.

straszny obywatelu
...a co z respektowaniem prawa PiSlamskiego nierządu..?, przecież Trzasek nie odmówił na zasadzie swego widzimisię, tylko wobec negatywnej opinii SANEPID-u...?, jak wam ciężko POjąć oczywistej oczywistości, bo nienawiść przesłania wam POprawny ogląd rzeczywistości...

Napisałem wyraźnie: Wszyscy są równi, ale zboczeńcy równiejsi.
Czego nie zrozumiałeś?

...aksjomaty twojej prymitywnej wiary są dla rozumnych niestrawne...

Jestem ateistą, o czym pisałem na łamach tutejszego tak zwanego forum już wielokrotnie. Tego też nie możesz zrozumieć? Ile Ty masz lat że nie radzisz sobie z rozkładem logicznym zdania zawierającego więcej niż trzy słowa?

ateizm nie POlega na bezbożnictwie tylko oparty jest na racjonalizmie, zatem ślPOta jaką prezentujesz na oczywistości przeczy twej deklaracji..., POmaganie bowiem LGBT wychodzeniu ich z POdziemniego ukrycia to działanie w kierunku równouprawnienia tych ludzi..., nie PiSz jak głąb, a może kiedyś dojdziesz w PObliże ateizmu - najwyższej dziś formy świadomości człeka rozumnego...

Myślałem, że paplak wypisuje te swoje brednie tylko wieczorem, po codziennej dawce swego ulubionego denaturatu, ale z powyższego widać, że nie ma różnicy: ranek czy wieczór to dla paplaka jednakoweo dobra pora by uraczyć uczestnikó∑ tego prowincjonalnego forum kolejną dawką bredni.

„Wszelkie rozbieżności ludzkich poglądów ostatecznie sprowadzają się do różnic o charakterze religijnym”.

I życie to potwierdza.

Ateiści, nie wiadomo na jakiej podstawie, twierdzą, że przestrzeń publiczna powinna być neutralna. Neutralna jest, ale tylko dla nich. Bo nie jest neutralna, jest po prostu ateistyczna. Ateizm jest religią. Opiera się na wierze w nicość. Nawet nie na udowodnionej pewności, ale na wierze właśnie.

ateizm nigdy religia nie byl i nie bedzie, bo u jego podstaw lezy odrzucenie religii zmywakowy filozofie

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

gamoniu,

Masz problemy z wysławianiem się, więc nie wymagam od ciebie myślenia ;)

Serdecznie mi obojętne, co sobie myśli taki gamoń jak ty.

to ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem , nie jest dla mnie nowina pisdzi wypierdku

Tylko idiota odwraca kota ogonem i jedne szkaradztwa próbuje przykryć innymi.

pewna ułomna hipokrytka

gamoń PO lobotomii umysłu nie odróżnia wiary religijnej, która jest niesprawdzalna, od racjonalistycznej, która jest możliwa do weryfikacji empirycznie..., oto bowiem światoPOgląd racjonalistyczny opiera się na materialistycznej koncepcji rzeczywistości, a materia, w przeciwieństwie do boga, istnieje, nie trzeba jej wymyślać i nadawać jak stwórcy jej cech i właściwości..., istnieje od zawsze, nie bierze się znikąd i jest niezniszczalna, POdlega też sprawdzaniu-weryfikacji..., to materia (człowiek) stworzył boga, a nie odwrotnie...

Nie na dnia, żeby paplak nie napisał na tym prowincjonalnym forum, jakim to on nie jest „humanistą” i „racjonalistą”. On nie wie, że koło prawdziwego humanizmu nigdy nie stał, a obok prawdziwego racjonalizmu nie leżał.

Największym prekursorem humanizmu był Św. Tomasz z Akwinu, gdyż nikt przed nim i długo po nim nie był tak skupiony na człowieku, jego istocie w swojej myśli jak on. Był on rownież racjonalistą („bez rozumu nie byłoby wiary”), ale paplak nie potrafi tego pojąć, bo marksistowskie „wykształcenie” z racjonalizmem mało ma wspólnego.

Jeszcze wam nie zamknęli tego kurwidołka?
Paplakowi humanista myli się z chujplanistą.

...

towarzyszu lobo. Grunt, ze Ty wszystko wiesz, na wszystkim sie znasz i wszystko \"umniesz\". Taki typowy czop PiSdowski. Nadludz.

towarzyszu czopku ziemniaczany,

Moją najbardziej uderzającą cechą jest SKROMNOŚĆ. Dlatego nie mam zwyczaju chwalić się tym, że jestem ekspertem WSZECHDZIEDZIN. Więc przez grzeczność ci nie zaprzeczę.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0