wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Zapytałam z ciekawości;-))

http://youtu.be/j09hpp3AxIE

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Autor: HokusPokus (---.lomza.mm.pl)
Data: 02-08-12 11:51

Była to inicjatywa kibiców ŁKSu i na ich stronach można było o tym przeczytać
www.elkaesiacy.net/forum

Kibicuj Lokalnej Drużynie-Wspieraj Rodzimy Browar !

/////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Nie każdy jest kibcem ŁKS-u a tym bardziej nie każdy czyta wasze forum.

Takie informacje powinny być podawane na stronie głównej , ja wczoraj na ten przykład o 16.45 wychodziłem ze starego rynku . Zz chcęcią bym został i dołączył gdybym wiedział że takie wydarzenie będzie miało miejsce.

Wydaje mi się że 4lomza coraz bardziej daje d..py z ważnymi informacjami a bawi się w publikowanie pierdół na stronie głównej .

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Nie błądzi i nie zawsze dostaje odpowiedz.


http://youtu.be/SYhF56heGxw

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

To nie dobrze , bo odpowiedzi są bardzo ważne:)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Przedmioty to np ; historia,geografia,biologia.Ponoć najlepiej historia . Ja miałam historię i 60% . Z polskiego podst.59%,ale napisałam też rozszerzenie bo wiedziałam ,że te testy są głupie i miałam 73% . Z ang 79% .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Halo to nikt sie nie wybiera na UWM ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

A co Cię ostatnio bierze tak na pogaduszki???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Łachudry znaleźli nowy sposób na ograniczanie bezrobocia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

To będzie akurat na zakończenie forumowego wieczoru:)







Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Ano ładnie ładnie Omanio :):)

Dobranoc:)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Stawka zależy od wielkości mieszkania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

Jest kilka systemów: zgrzewany, zaprasowywany, na pierścień zaciskany, skręcane, na klej - który masz na myśli? Ogólnie nowoczesne i dobre systemy, oczywiście zrobione przez kogoś kto ma o tym pojęcie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brak reakcji rozzuchwala. Należy pociągnąć do odpowiedzialności sprawców profanacji!

1. Rubryka na 4lomza.pl- jako największy portal łomżynski powinien mieć na widoku faktycznie zakładkę co się będzie działo- ten kalendarz jest kiepski ale to tylko taka mała sugestia

2. Maruda od 16:00 praktycznie zaczynali zbierać się ludzie o 16:45 była TV, 4łomża i cała grupa kibiców wiec na pewno musiałeś być wcześniej

3. To fakt może to i nasz błąd że nie daliśmy wcześniej informacji choćby tutaj
ale sam wiesz jak jest, uwierz mi że akurat w wątku który zachęcałby do przyjścia nie chciałbym czytać który kebab jest lepszy bądź masakra...

Na następne akcje na pewno będziemy starać się informować szersze grono

Miło że w Łomży są jeszcze ludzie którzy chcieliby żeby robić cokolwiek !

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org