piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Uwazaj hakerze bo i tobą się zajmiemy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Julio chłpoczyku nie strasz bo kij ma dwa końce:)))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Nie jesteśmy małżeństwem i nie mamy dzieci!I za to chyba dziękować Bogu.Rak jajnika.10 mies temu dowiedziałam się,że to nowotwór złośliwy.A z tym czasem dla Pana D... zostawiam bez komentarza!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

DZIĘKUJE WSZYSTKIM ZA SŁOWA OTUCHY,POZDRAWIAM SERDECZNIE:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

~tepaki: czasem zastanawiam się czy do mundurówek są jakieś testy i co trzeba robić żeby ich nie zdać

http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/bialystok/podlaskie-funkcjonariusz-sg-oskarzony-min-o-nawoly,1,5192776,wiadomosc.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

do szkoly w Marianowie -zbieznosc i dojda dlaczego obroty sa duze , a i inne rzeczy przy okazji wyjada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Cześć, poszukuje chętnych osób którzy chcą wynająć mieszkanie w Olsztynie. Interesują mnie 2 osoby z którymi mógłbym wynająć 3 pokojowe mieszkanie blisko uczelnie . Zainteresowani pisać. ;]





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

zezowaty wpadł w ręce organów, czasem go ponosiło...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Na tym forum ludzie nie tylko poszukują szczęścia ale i pomocy. Ja potrzebuję tego drugiego. Mam 31 lat, jestem zdolną wykształconą kobietą. 6 lat byłam w związku. On ma 28 lat. Bywało różnie z uczuciami, ale pewne było jedno zawsze mogliśmy na sobie polegać i zawsze czułam się przy nim bezpieczna. W czasie kryzysu w związku zerwałam z nim. Powód? Wtedy tak mi się wydawało, że będzie lepiej, teraz po kilku tygodniach wim, że to był wielki błąd. Widzę co znaczyliśmy dla siebie, że ciągle był on przy mnie, widzę co straciłam. On jest sam, przeprowadził się i milczy. Wcześniej pisal, dzwonił ja byłam zimna jak głaz. Co ja mam teraz zrobić. Załuję tego co zrobiłam, chcę wszystko naprawić ale jak. Ja obecnie mieszkam w Białymstoku ale pochodzę z Łomży i tu teraz zaczynam rozumieć, on już mieszka w Warszawie. Nie chcę głupich komentarzy, a pewne wskazania dlaczego tak zrobiłam i jak go teraz odzyskać. Wiem, jedno to był typ faceta który dla kobiety gotów by był zrobić wszystko, ale dowiedziałam się tego po fakcie. Był zawsze przy mnie, przy śmierci ojca, przy zmianie pracy, czy wtedy gdy po prostu tego chciałam. Nie piszcie że tylko miłość jest ważna w życiu, bo to jest stereotypem. W związku liczy się oddanie drugiej osobie i wsparcie, to wszystko straciłam. Tak bardzo pragnę go odzyskać. Nie mam tu żadnych znajomych by nawet z kimś porozmawiać :-(

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

co to znaczy duży baner?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Nie przemyślałam dokładnie tego co zrobiłam i to jest błąd!!! :-(((((((((((((( teraz jestem sama on gdzieś w świecie a tyle było życia przed Nami :-(((((((((((((((((((( myślała egoistycznie :-(((((((((((((((((((((((( myślała tylko co ja chcę bo zapomniałam ze jesteśmy my. Nie mam nawet z kim porozmawiać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

szukamgocierpliwie napisałam Tobie maila :)

„Prawda jest największym wrogiem państwa.“
Joseph Goebbels.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Moim zdaniem nie zrobisz nic. On do Ciebie próbował wrócić to go spławiałaś. A nagle Tobie się odmienia mimo, że on już wcześniej próbował. Ja bym pomyślał w tym momencie, że jestem kołem ratunkowym, bo się okazało, że w samotności żyć nie umiesz albo coś w ten deseń. Chłopak swoje przebolał i teraz to nawet by się bał znów do tego wracać, żeby znów taki kwiatek nie wyrósł. Swoją drogą, bez obrazy, ale wy kobiety tak macie. Jak trafia się facet, który oddaje wam wszystko, jest zawsze, na każde zawołanie, mało się stawia i w ogóle robi wszystko, żeby dobrze było to wam się szybko nudzi. Chyba genetycznie macie zaprogramowane, że zawsze coś się musi dziać. Później dopiero się budzicie z ręką w nocniku, że jednak to on był super, fajny i w ogóle kocham go. Nie chciałem nikogo z Pań urazić, to po prostu moje obiektywne zdanie wynikające z moich doświadczeń i obserwacji. To wygląda po prostu tak, że jeśli facet oddaje kobiecie wszystko to ona się nim znudzi, a jeśli ją lekko zleje i nie będzie zwracał uwagi to ona będzie zanim latać jak pszczółki do kwiatka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pałka i maseczka. Jak rządzący kpią z Polaków

Sama postanowiłaś go spławić to teraz sama o niego walcz.Ludzie to nie zabawki które jak się znudzą to się odstawia a później jednak nachodzi ochota i się chce je wyciągnąć.Nie dziwię się chłopakowi że nie odpowiada na tele itd,zrobiłabym tak samo.Nie można bawić się innymi.Foszek minął to trzeba teraz to przeboleć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org