środa, 08 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

Ks. Tomasz nie działa dla poklasku, wierzyć należy w Boga a Ks. Tomasz tylko doń prowadzi zagubione owce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

młody kasztanek niech uważa z tym pyszczkiem, bo to forum nie do obrażania tylko do konwersacji i każdy może tu napisać co chce... młody kasztanku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

a ja podejrzewam, że jest to facet mojej koleżanki. opis jak najbardziej pasuje i zgadzało się, że na Gościńcu był z resztą znajomych, bo do koleżanki przyjechała wtedy rodzina, której dawno nie widziala.

krejzolko, jesli to ten sam człowiek, to jest on już od prawie roku zaręczony. Biorą ślub w maju 2013 i są naprawdę szczęśliwym związkiem.

A też teraz on nawet nie wie, że go szukasz, bo wyjechał ze swoją narzeczoną na 2-tygodniowe wakacje do Grecji.

ale jesli to nie on to życzę Ci szczęścia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

ubranka od urodzenia potrzebne. dla dziewczynki. to mój mail. iwcia165@wp.pl piszcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

Hej, idąc sobie dzisiaj z pracy, zobaczyłąm bilboard z plakatem, na którym widniał napis "już od 6 sierpnia patrz pod nogi, Stary Rynek". Czy ktoś wie o co chodzi? :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

asw o makowej ulicy mowisz ? Bylem tam dzis babka powiedziala ze tam tylko lekarze rodzinni sa. Na wyszynskiego urlop do 18.08. Na sybirakow nie ma dermatologa. Pozostaje tylko szpitam ?? Tam nie chce isc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: A na forum jak zwykle kwik POpaprańców i folksdojczy! Wyraz współczucia, przed wami trzy lata ujadania i plucia jadem. Do wyborów. Niech was tylko żółć nie zaleje.

tam na dole jest takie urzadzenie wydajace numerki. Jest limit 20 i klops. Dalej nie ma przyjęć bezrobotnych tzn rejestracji. Pracuja od 8 do 14, mimo że urzad czynny od 7.30 do chyba 15. Niby to taki mały problem - bezrobotni- ale spróbuj iść do lekarza - nie będąc zgłoszonym do ubezpieczenia zdrowotnego.
Ciekawa tylko jestem na jakiej to podstawie czy ustawie, oni tak ograniczają -ilość rejestracji bezrobotnych.
Może pytania należy wysłać do ministerstwa , bo na miejscu w urzędzie to mało nie pogryzą jak ich pytasz. He)he) .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org