czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sąsiad sąsiadowi wilkiem.

xxx_91 widziałam dziś psa w schronisku.Jest to piękny,czarny cocker-spaniel.
Jeśli to Twoje ogłoszenie wisi na tablica.pl to pies został znaleziony dużo wcześniej,nie 4 dni.Ogłoszenie umieszczono 9 czerwca.
Pies jest kochany,lgnie do człowieka,łagodny.Będzie miał prawdopodobnie amputowaną łapkę.Kiedy trafił do schroniska już wdała się gangrena.Po operacji i wygojeniu się rany piesek będzie szukał domu.Mam nadzieję,że jego kalectwo mu w tym nie przeszkodzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

szukam towarzyszki/towarzysza na rekreacyjne przejażdżki rowerowe po łomżyńskich ścieżkach rowerowych, w wieku 40-45 lat (bez podtekstów)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

Hmmmmm. cóz za społeczeństwo wam to trzeba linka wkleić lub owsiakową czy kościelną zbiurkę zrobić... aby poczuć sie przez chwile lepiej......

A na codzień odwracacie glowy jak widzicie czyjąś biede...

ŻENADA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

ja proponuje jeszcze wziasc historykom odnalezc w erze lodowcowej gdzie znajdowaly sie tereny obecnej lomzy i nazywac rejon owczesnym nazewnictwem chore ambicje ale tak to jest jak ktos wyzej ra jak glowe ma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

tam jest zakaz wyprzedzania.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

Panie ,patrzysz i nie grzmisz,a weż pałę i przypierdol,bo na glupotę nie ma lekarstwa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

w rzadzie mamy takich samych ludzi i dlatego jest ja jest w tym kraju bez urazy ale pomysl troche

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

Post nad moim pytalas gdzie ta miejscowosc sie znajduje, a teraz nagle wiesz gdzie sa Smolniki ? :)
Apropos, POMORZE to kraina nad morzem, moge conajwyzej POMOC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sąsiad sąsiadowi wilkiem.

Opieram się na badaniach naukowych, dlatego dołączam linki na potwierdzenie. Proszę odwzajemnić się także danymi lub podać ich źródło.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org