czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gorsi od świń.

Witam poszukuję namiarów na hodowle york w okolicach Łomży. Z góry dziękuję.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

ja mam szczeniaki na sprzedaż, to moj nr 513407495

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

frotka nie bulwersuj się tak...

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Witam,posiada ktoś może aktualne mapy iGo 8 na Windows Mobile 6.0??Proszę o odpowiedzi TYLKO w temacie.Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Czy ktoś może wie gdzie można w Łomży niedrogo przedłużyć rzęsy ? Niedawno na tym forum ogłaszała się dziewczyna która robi przełużanie rzęs w domu za 100 zł - czas trzymania rzęs 2 tygodnie ... Bardzo proszę o odpowiedż za tydzień mam bardzo ważną uroczystość, bardzo proszę również bez uszczypliwośći ;).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Dochodzą do mnie tragiczne wieści, że wczoraj w wypadku kolo Pasłęka zginęli młodzi ludzie z Łomży. Czy coś wiecie na ten temat? Szukam wiadomości, być może znałem ich....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Tu masz:)

http://dti.pl/wodniczka/index.php?option=com_contact&view=contact&id=1&Itemid=55

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

osobówka z autobusem się zderzyła,zginęła młoda dziewczyna z mężczyzną, podobno spłonęli w aucie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Otrzyj łzy :)
Na pewno sie znajdzie :)



—-


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

gosik potwierdzam Twoja wypowiedz niestety :(



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

szczegóły wypadku, osobówka na warszawskich numerach http://www.glospasleka.pl/artykul/31153.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

zginal byly prokurator a "aktualnie" pan .... z wraz z sekretarka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

ps, "aktualnie" zapomnialem dopisac adwokat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Oj maruda aby Twe słowa się spełniły to wtedy tą wódkę wypijemy he :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Nie droga przeklęta tylko ludzie jeżdżą ja wariaci. Sam wracałem z Gdańska "siódemką" i ciekawe przed kim musiałem prawie się zatrzymać bo Panisko wyprzedzał - nasz kochany kierowca z Łomży. Coraz lepsze auta a w głowach pusto. Wiem, że się powtarzam, ale to prawda. Nasi nawet w drzewo w Niemczech trafią, gdzie podobno są super drogi. Tu chodzi o kulturę jazdy, ale jak na ulicy każdy patrzy na siebie jakby chciał zabić to jest to przenoszone do aut. Przykra sprawa, życie to zawsze strata. Czy zginęli ze swojej winy, czy przez kogoś. Najlepiej wyciągnąć z tego wnioski, ale Polak mądry po szkodzie jak zawsze. Pozdrawiam i życzę szerokości i wytrwałości na drogach no i może refleksu w spotkaniu z debilami na drodze. Wiem nikt nie jest doskonały, ale takie sytuacje można przewidzieć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

w białym na dworcu jest z baraniny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

w konarzycach jest hodowla psów i mają yorki , jak jedziesz z łomzy po prawej stronie jest szyld hodowla psów i tam mają yorki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Mam do odsprzedania parę tytułów na x-pudło, GTA4, Graw 2, Gears of War 2, Burnout Paradise. 40-45 zł od sztuki. Chętni?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Gdzie najlepiej wybrac sie na mazury pod domki?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

pod namiot!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Każdy jest dobry,tylko zależy jak klient do tego podchodzi,2 razy będzie dobrze a za 3 zle i finał.!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Witam, jadę w niedzielę wieczorem do Wawy. Mam 3 wolne miejsca. duże wygodne autko. tel. 501-341-975.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Jagodka423 a czemu w NO nie sprzedajesz tego auta????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

co sądzicie o wyrzucaniu śmieci przez niektóre osoby własnych śmieci do (innych) osiedlowych śmietników po zmroku, a tym bardziej (o zgrozo) wywożąc je do lasu...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Stawiski?? a gdzie ta miejscowosc sie znajduje??:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Znaczy się ja byłem na swiecie po trzecim wdechu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

Odezwała się największa elita miastowych znawców i burżuazji .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

aaa, no jest. W sąsiednim bloku. spokojnie, tylko pytałam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gorsi od świń.

a może orientujecie się jak przedstawiają się ceny poszczególnych firm? Mam na myśli koszt robocizny i koszt całości za m2? Przynajmniej w przybliżeniu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org