czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

Vlad nie wiem czym urazilam? na konkretne pytania nie odpowiedziales!!!!!!!! Po drugie jak zwrocilam tobie uwage ,nie tylko ja pisze o rozliczeniach wody!!!!!!!! Nastepnie osobiscie ciebie zlodziejem nie nazwalam ale nazwalam takie rozlicznie jest "zlodziejstwem' wiec nie proboj mnie zastraszac!!!!!!!!!!!!Przeczytaj swoj post ------------- wyraznie zasugerowales !!!!!!!!!koniec w tym temacie z mojej strony!

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

mjeciu bylo okolo 40 osob, a moze nawet ponad 40 :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

ZA DARMO ZAWIOZE.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

A w jakich godzinach jest tam otwarte? Bo tez słyszałam, ze to dobry mechanik:) Tylko nie chce na darmo jechać. Wie ktoś?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

marude w potrawce na ostro:)))) bo tak lubie:))))))))

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

Tylko ze jak zda na B1 to juz jak zdaje na B2 nie musi zdawac testow tylko jej przechodza i zdaje jazde a co was obchodzi czy chce zdac i czym bedzie jezdzic a moze lubi jezdzic samochodami i ma do tego zamilowanie. Teraz coraz wiecej widac dziewczyn jezdzi motorami , autobusami , tramwajami albo tirami. A zapewne paru cwaniakow co tu tak pisze to tylko na samochod maja prawko bo wiecej nie umieja jezdzic tira wam dac z przyczepa to panika.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

polecam Panią Edytę, która salon ma na małachowskiego w tym budynku co jest glob tylko tak jakby z tyłu, od strony strzelnicy. "SALON FRYZUR"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

dworna p.karol

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

czy dostanę jakiś w rossmanie?

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

Poczekaj spokojnie do września. Zazwyczaj w pierwszym tygodniu robią się miejsca bo niektórzy przenoszą dzieci a inni poprostu zabierają do domu i rezygnują.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polonia Christiana co masz do powiedzenie w sprawie forumowego katolika rei którry podżega do przemocy!!!!!!!!

w Krzewie można wypozyczyć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org