piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
KE ukarała sześć miast za \"strefy wolne od LGBT\". Ziobro interweniował u premiera

Andre kiedys to zimowki byly abstrakcja :) Poldim czy Fiacikiem czy wspomniana przez Ciebie Lada :) - tylnonapedowkami :)- smigalo sie na wielosezonowkach, ktore tylko na suchym i cieplym asfalcie sie jakos sprawdzaly :) - pikne czasy. I zgodze sie z Toba, ze jakos trudniej bylo o zimowe obicie niz teraz :).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KE ukarała sześć miast za \\\"strefy wolne od LGBT\\\". Ziobro interweniował u premiera

prawko w wieku 16 lat???? dziewczyno ty naucz sie wyraznie mowic!!!! na nauce jazdy moze ci isc ok i egzamin tez mozesz zdac,ale nie sadze ze bedziesz umiala sie zachowac na drodze o wiekszym dystansie lub w zime na lodzie!!!! dziewczyno wez sie za nauke a nie za auto

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KE ukarała sześć miast za \\\"strefy wolne od LGBT\\\". Ziobro interweniował u premiera

130 za noc interesuje Ciebie? fajny lokum czy za drogo? jezioro 40 kroków : )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KE ukarała sześć miast za \\\"strefy wolne od LGBT\\\". Ziobro interweniował u premiera

Ja z rodzinką nocowałem na ul.Kasztanowej blisko portu.Cena40/os.Prywatna posesja
tel.[87]6432162.Lokalizacje możesz sprawdzić na maps.google.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KE ukarała sześć miast za \\\"strefy wolne od LGBT\\\". Ziobro interweniował u premiera

to jest reklama!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: KE ukarała sześć miast za \\\"strefy wolne od LGBT\\\". Ziobro interweniował u premiera

SANDAŁ RPK !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org