czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Tam gdzie salon Renault, obok stacji Pryma

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Czytając niektóre wypowiedzi odechciewa mi się tam studiować, bo mniemam, że wszyscy jesteście z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Kama30 przeczytaj artykuł... widzialam gdzies w telewizji juz ze naglasniali ta sprawe. Boze urzednicy tylko siedza i pierdza w stolki...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Jest druga firma przewozowa z Ełku Żak - Ekspres (wydzielona z TRANS - AVI) będzie transportowała pasażerów na lotnisko do Modlina, za tydzień lub dwa, czekają na pozwolenia. Można zadzwonić firmy tel. infolinii 726 103 103 lub 887 103 104.
Samochodem z Łomży na lotnisko w Modlinie najlepiej jechać przez Ostrów Mazowiecką, w Wyszkowie skręcić na Serock, dojechać do Nowego Dworu Mazowieckiego i dalej kierować się na Twierdzę Modlin (w nawigacji trzeba wpisać twierdza Modlin - lotnisko jeszcze nie wprowadzone) ok. 150 km z Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

popieram wszystkich przedmówców!! Wiek dorosłości powinien zostac podniesiony do co najmniej 25 lat!!!! i co TY sobie myślisz jechac maszyną o której prowadzeniu decydują 2 czynniki: doświadczenie kierowcy i prawa fizyki? teraz większośc młodocianych wybiera tą 2 opcję i widzimy efekty. daj spokojnie jezdzic porzadnym kierowcom!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

po pierwsze to prawo jazdy na kategorie B mozna uzyskac po zdaniu egzaminu ukonczywszy lat 18 !!!!!!!!!!!!!

to o co pyta "laleczka111" to zupelnie inna kategoria, mianowicie B1. mozna ja uzyskac po ukonczeniu 16 lat, ale upowaznia do prowadzenia pojazdu o dmc nie przekraczajacej 550kg. na chwile obecna, bez powaznych modyfikacji to np mercedes smart. zdaza sie ze "zaadoptuje" malucha ale czy warto?
jednym slowem koszty spore, a ryzyko ... no coz zalezy od predyspozycji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

alez to czuc ze to ktorys z ydiotow ze spni pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

ee, nie musisz :))) u mnie na ogrodku ZAWSZE STOI DUZA MICHA WODY I MLEKA. Jak mleko sie zsiadzie to jeszcze lepsze dla kotow.:))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

adam123 - przyjrzalam sie ------------jak nie kijem to pala!!!!!!!! ten sam wal!!!!!!!

Milton

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Transponder najgorsze ,ze ow osobnik mnie PRZESLADUJE OD DOSC DAWNA!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

acha..artykuł..nie czytałamk ale zapoznam się..napewno to coś poważnego w takim razie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

UUUUPPPPPPPPPPP!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Do Chińczyka z nimi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Biebrza, Gospodarstwo Agroturystyczne w Kisielnicy. Tam Panie są naprawdę miłe.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Szalony masz racje tam sa problemy jakies mnie wymieniali szybe w mondku to woda leciala powiedzieli ze blacha sie rozwarstwia i nie chcieli porawic sam silikonem zrobilem trzeba troche bylo plastikow odkrecic wycieraczke zdjac ale teraz dobrze mozgi im sie rozwarstwiaja chyba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

sam niczego nie wskóra, przydałaby się tv - ona dotarłaby do tego dlaczego nie ma lokalu dla p.Grzegorza..samemu bedzie się zbywanym a przed tv ten i ten musi swoje zdanie na ten temat czmś "podeprzeć" a nie tylko pustym gadaniem a to to a to tamto...proponuję napisać maila np do Uwaga.tvn i przedstawić co i jak - niech mądrale się wypowiedzą na tle szerszego grona odbiorców

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Grzesiek ma zdrowe rece i umysl, ja bym zamiast dawac mu lokum pomoglbym mu wyjsc, usamodzielnic sie. Jemu trzeba pomocnej reki do usamodzielnienia a nie mieszkania. Pomoc z praca i wynajmem nowego. Dajac mu lokal bez pomocy tylko go skrzywdzimy.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

W jakim mieście na podlasiu znajduję się H&M ( prócz Białegostoku ) ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

drogo sobie cenisz, taki model z 2005 mozna kupic za 19000 na blachach PL,ale życze powodzenia, może akurat komus przypadnie do gustu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Ja wiem :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

są to grosze. do 7 zł max. W dodatku na umowę zlecenie...

Ścierwa proPiS które mafia Kaczyńskiego z funduszu sprawiedliwości finansowała na propagandę. WP.pl RMF, super ekspres , szlam Sakiewicza czyli w sieci Polsat , Republika



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

co ty piszesz niesugeruj sie ta odpowiedzia bo nie jest to max 7 zl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Zaznaczam że to nie jest reklama. Chciałam bardzo pochwalić makijaż jaki mi wykonano w Centrum Estina na ulicy ks. Anny. Cały ślub trzymał się dobrze. Na sesję plenerową również miałam wykonany i mimo że plener był wymagający i gorąco wszystko wyszło pięknie. Dziękuję za uwagę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

Wczoraj w okolicy schroniska znalazłam piska, który stał przy drodze. Jest bardzo przyjazny i miły. to kundelek, szczeniak. jakaś mieszanka amstafa lub coś podobnego. Jeśli komuś zaginął taki piesek to proszę o kontakt. 862141449

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

A nie mogą być 13-14?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

podaje skład: blondloczek, cezar, jantar, palik, lomzanin, (maruda dopiero za rok po komunii)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Facmen przestań obrażać katolików nienawistnym znaczkiem

najlepszy silnik jaki kiedykolwiek byl w fordach to 1,8 DOHC 16V benzyna, konkretnie mam na mysli mondeo mk1,kto mial auto z tym silnikiem potwierdzi moją tezę 115 kucyków wystarcza do normalnej jazdy. pozdro dla wlascicieli FORDÓW

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org