środa, 22 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Mogę wypożyczyć kompletny zestaw o mocy 400 lub 1000 watt jeżeli jesteś zainteresowany pisz formacjacheap@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

W trakcie "masy" proponuję pojeździć po ścieżkach rowerowych - raczej piesi powinni nas zauważyć, zauważyć ścieżki dla rowerów i być może w końcu zatrybić po co one są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Klima

Podaj swojego maila

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

zaczelam sie zaglebiac w szczegoly!!!!!!!! Zaczelam dopytywac skad sie biora mnozniki 1,1 tzn przychodzi ,patrzy na licznik , wstukuje x 1,1 i wyskakuje jemu NIEDOPLATA (jak zuzyles wiecej to i wiecej zaplacisz) . . Po glebokiej dyskusji na Slowackiego , gdzie jest 35 mieszkan nalezy doplacic za 15,06 m3 wody! .Pytam sie skad doplata ???!!! - JESLI KLUCZE DO PRALNI I WODOMIERZY MA SPOLDZIELNIA??? KTO kurVa zuzyl 15 m3 wody?????Pytam sie owego pana - po jaki swianc mam liczniki":?????????? czy placimy z atych , ktorzy nie placa ------------- PRACOWNIK TWIERDZI ,ZE NIE!!!!!!!!!!!!! WIEC KUVA ZA CO???!!!!!!!!! Jak tlumaczy za ubytki ale te ubytki musialy przejsc przez licznik - wiec kto kradnie i kto oszukuje?????????????/!!!!!!!!!!! czekam na odpowiedz PREZESA SPOLDZIELNI ODPOWIEDZIALNEGO ZA SPRAWY TECHNICZNE!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

coś jeszcze?:)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

http://4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=531230&t=531230 ten sam temat !!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Prosimy skontaktowac sie z panem prezesem, a nie tu na forum bo tu nikt Ci nie pomoze :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Senatorską i ja polecam, a Jarnut się wystrzegaj jak możesz. Podobno i w Piątnicy dobry majster.


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

kiedyś, jak jeszcze szałem był internet o szybkości 7Mb/s, szukałem sobie oferty i pracujący w pewnym salonie kolega potwierdził mi że w Łomży żaden tyle nie wyciągnie, jak dodał "nie ma takiej opcji". Do dziś trzymam się tych słów i mówię stanowcze nie takim nowinkom. Wziąłem wówczas prędkośc 1Mb/s. Może w Wawie, Gdańsku, Wrocławiu taki internet z Polsatu chodzi bez zarzutu ale u nas w Łomży to jeszcze hen daleko...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

rzepicha coś słabo szukałaś bo na stronie ŁSM jest informacja :
Zasady rozliczania zużycia wody
(zmiany od 1 lutego 2005 roku)
Zarząd Łomżyńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Łomży uprzejmie informuje, że:

1. Od 1 lutego 2005 roku ŁSM wprowadza pełne rozliczenie kosztów zużycia wody w budynkach poprzez zastosowanie współczynników korygujących wskazania wodomierzy lokalowych.

2. Współczynnik korygujący ustalony będzie dla każdego budynku na podstawie różnicy między odczytem wodomierza głównego budynku a sumą odczytów wodomierzy lokalowych, zgodnie z zawartą z użytkownikami lokali "Umową na rozliczanie ciepłej i zimnej wody".

3. Podstawą do obliczenia opłaty będzie przemnożenie wskazania wodomierza lokalowego przez współczynnik.

a swoją drogą to te zasady obowiązują od 2005 roku a Ty dopiero teraz się tego dopatrzyłaś ? :)

pozdrowienia


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

na podstawie Umowy ktorą sama podpisywałaś a współczynnik wynika z różnicy pomiędzy sumą wskazań wodomierzy w mieszkaniach a wodomierzem MPWiK w piwnicy na podstawie którego MPWiK właśnie obciąża co miesiąc spóldzielnię
różnice zawsze były i będą a wynikają z chociażby z klasy dokładności urządzeń pomiarowych czy też cieknących spłuczek w mieszkaniach czego domowe wodomierze nie wyłapują a wyłapuje ten w piwnicy
Temat rzeka ale mam ciekawsze zajęcia na urlopie :) zadzwoń do swojej administracji na Wyszyńskiego to dokładnie Ci wytłumaczą :) Nr znajdziesz na ich stronie lsm.lomza.pl Prościej jest zasięgnąć wiedzy u źródła niż pytać na forum ;)

milego dzionka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Vlad nie pamietam takiej umowy , jesli LSM cos daje do podpisu to wybacz ale uwage mam szczegolnie wytezona. Rozumiem ,ze obciazaja nas roznica pomiedzy licznikami lokatorskimi a glownym ----------- WIEC PO JAKA CHOLERE LICZNIKI W DOMU? WYSTARCZY GLOWNY NA "LBY" PODZIELIC I TO SAMO WYJDZIE!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Ale od razu z założeniem czy nie? Jeżeli tak to cena nawet przystępna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

a jakie mają być wrażenia? srakie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

a o wszystkim

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

Niedługo pielgrzymka. Zamiast do Częstochowy idziemy po piasek. Każdy przyniesie pełny plecak. Zróbmy w końcu coś dla tego miasta ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

opisać to na głównej NATYCHMIAST !!! To ważniejsze niż piach na drodze !!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

fajne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: czytam, że kumitet dublera rafau czaskoskiego żąda unieważnienia wyborów i powtórzenia wyborów

hejka

http://www.youtube.com/watch?v=W_ZW1mtUP1A



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org