poniedziałek, 03 czerwca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Z psem chodzę na smyczy.Zimą na spacerze ktoś rzucił koło nas petardę.Pies wystraszył się, wyrwał mi się ze smyczą i uciekł.Znalazłam go po dwóch dniach na innym osiedlu.
Kiedyś byliśmy nad rzeką i wbiegł w wysoką trawę.Do nocy go szukaliśmy.
Codziennie chodzimy na spacer na pola,wtedy jest spuszczany.Nie mam jednak nigdy pewności,że nie pobiegnie za jakimś ptakiem,zającem i wtedy również może się zgubić.
Nie może całego życia spędzić wyprowadzany na smyczy,bo potrzebuje ruchu i możliwości wyładowania energii.
Trzeba w miarę możliwości robić wszystko aby takim sytuacjom zapobiec,ale tak do końca nie zawsze się da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera


Hej, poszukuje faceta, który był na Łomżyńskim Gościńcu, może ktoś z was skojarzy, ok.180cm wzrostu, ciemny brunet, dobrze zbudowany, włosy dość krótko przystrzyżone, dołeczki podczas uśmiechu, ubrany w niebieski T-shirt, jeansy, a na nogach klapki(japonki), stał w towarzystwie kobiety i mężczyzny w ogródku piwnym obok 3 dziewczyn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

dobry temat ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Wiesz sama teraz zadaje sobie to pytanie:( żałuje tego bardzo, ale niestety czasu nie cofnę, sądziłam , że nie wypada dziewczynie pierwszej podejść

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

A teraz chyba już nie mam wyjścia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Kto kogo reklamuje? autor na pewno ten sam co rozmówca;


Człowiek bez boga jest ciagle człowiekiem.
Bóg bez człowieka jest Niczym!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Sprzedam bluze za 60 zl lks-u pisac na gg w sprawie bluzy 5971794

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Zenit ale troche pomysl jezeli ktos zdal na karte motorowerowa i ma np. 13 lat ja mam oczywiscie 16 lat i ktos sobie jezdzi skuterem bo nie ma czym bo rodzice mu nie kupia motoru o wiekszej pojemnosci to jezdzi na poczatku skuterem a potem jak sie juz bardziej zapozna z przepisami i bedzie starszy to rodzice mu kupia cos lepszego. Sam jak byles maly nie jezdziles od razu duzym rowerem z dwoma kółami tylko zaczynales od malego roweru z 4 kołkami. Tak samo jest z tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

nie ma czegoś takiego jak lks, się naucz pisać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

krejzolka wrożka prawde Ci powie, powie to co chcesz usłyszeć. Daj spokój nie jeden i nie raz będzię facet usmiechał. Spokojnie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

hahahah ;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Autor: Ashurei (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-07-12 18:17

Sprzedam bluze za 60 zl lks-u pisac na gg w sprawie bluzy 5971794

Autor: Ashurei (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 23-07-12 18:24

ty też się naucz, na końcu zdania stawia się kropkę.


HAhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Kolego VipeR01 przed 22:00 też możesz dostać mandat za zakłócanie! Jeżdżenie w około bloku może być uciążliwe dla innych i w dzień. A to, jak już pisałem wcześniej, też jest karalne!

Ja zaczynałem od komara i jeździło się bez celu po okolicy więc to rozumiem. Uważam, że to dobra szkoła jazdy. Tyle, że trzeba zrozumieć też innych. Czasami warto się zastanowić czy przypadkiem wydech nie jest za głośny i to poprawić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Ashurei Ty sam w pierwszym poscie nie postawiles kropki i faktycznie naucz sie pisac łks



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Być może, wykonywałam przedostatnio prywatnie. Zapłaciłam 25 zł. Chyba to nie jest majątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Nie przesadzaj z tą swoją krytyczną opinią, bo ja tu nie zamieszczam ogłoszenia , że poszukuje do zabaw, także nie wskakuj z szanowaniem.

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Jest tu ktoś, kto w poniedziałek pisze test wiedzy ogólnej na platformie internetowej ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

ale przez małolatów atom upadł i elektro hausy i inne takie

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

raczej nie ...





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

senatorska pozniej jarnuty - piona

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

To, co wieczne miało być - odejdzie i wiecznym nadal będzie.!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

tak to jest w tej naszej Łomży że każdemu ciężko jest dogodzić. Ktos sie stara zrobic cos dla ludzi a pozniej i tak krytykuja. Nie jest prosto prowadzic lokal w Łomży.Moim zdaniem lokal jest spoko. Zycze powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

wybaczcie...ale ja tez sie wtrace.
przykladowa sytuacja...wypadek i dzieciak skuterem jechal i w nim uczestniczyl, czyli potem powie, ze mial 15 na 20 punktow? albo, ze dopiero sie uczy?nosoba na drodze ma juz znac przepisy, a nie sie uczyc
co jakis czas w word jest egzamin i widac ile osob zdaje, maly procent.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

znaki zodiaku nie maja nic do siebie moga byc jak najbardziej dopasowane zodiakalnie osoby ale sie nie dogadaja i nic z tego niepowstanie!! kwestia jest czy sie dogadaja ;) sam jestem skorpionem :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Hej,

Znacie lub macie jakieś dobre i sprawdzone firmy drukujące ulotki, banery i wizytówki ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Fajny lokal z dobrym klimatem :) Jak pisali powyżej, idealne miejsce na kielicha pod ogóra lub deskę smalcu :) Polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Na Sikorskiego. Taki maly zielonawy budyneczek bodajze. Pare zlotych zaplacisz. Jadac od dworca w strone Woj.polskiego po prawej stronie na skrzyzowaniu. Pozdrawiam ;]

Trzy największe nieszczęścia Polski to Bóg , Honor , Ojczyzna, czyli całe kato-PiSlamstwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Wszystko tylko nie Elfryz. Ceny sa kosmiczne, a po koloryzacji wyszłam z takimi zniszczonymi włosami, że musiałam obciąć. niestety kolor nijak się miał do obiecanego, spędziłam tam prawie 5 godzin i naprawdę, naprawdę żałuję, że nie ma przepisu, który by pozwolił na reklamację u fryzjera, bo bym to załatwiła inaczej. Pierwszy i ostatni raz tam. nigdy wiecej. Nie jestem konkurencją i nie będę tu nikogo polecać, żebyście nie pomyśleli tak broń Boże, ale przede wszystkim stanowczo odradzam Elfryz na woj. polskiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Nie rozumiem takich dziewczyn co chlopak do niej usmiechnie sie raz czy dwa i dziewczyna malo sie nie zleje z tego wszystkiego. Poprostu patrzylas sie na niego to sie usmiechnal a jak byl z trzema dziewczynami to napewno jest w jakims zwiazku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Dobrze zapytać u źródła,ale chciałem się także dowiedzieć jakie są opinie,a tego raczej mi źródło nie powie.....
A co do ceny to podtrzymuje pytanie,bo mam chęć kupić lepszą folie i sam pokombinować,ale jeśli by nie chcieli aż tak drogo to nie wiem czy nie lepiej im postawić samochodu i żeby zrobili to "fachowcy".

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

są świetni! grali w tamtym roku na Golgocie Młodych!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Masakra Ja bym z ciebie polal. Haha 50 procent dziewczyn teraz to scierwo! Ostygnij dziewczyno hehe bo podrywasz opinie innym. Wlasnie przez takie jak ty na dziewczyny patrza z pogarda, jak na zabawke. Puscisz takiej oczko i juz leje w gacie. Masakra! Dziewczyny szanujcie sie!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Wgl, znalezli sie Ci co pisza "to jest karalne", co moze jakis prawnikow tu trzeba co? Masakra.. To nie temat o prawie : xx

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

1. Kto za to zapłaci?
2. Do Łomży lepiej zaprosić jakieś didżejsko - hopsiupowe badziewie. Przynajmniej "frekwencja" będzie. Być może da się nawet na tym zarobić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

od polsatu chyba jest na kominie mpec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Mimo, że 27 lipca są moje urodziny to postaram się przyjechać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Panowie na Krasce. Prawie 20 lat w branży mówi samo za siebie. Tam żadnych problemów nie będzie. Sam założyłem tam instalacje do 4 samochodów. Tam serwisuje je i nigdy nie było żadnych problemów. Śmiało mogę polecić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

potrzebuje dobrej ekipy, która w miarę tanio i rzetelnie założy instalację co w mieszkaniu do 60m2. dobrze żeby też miała jakieś dobre upusty na piece uniwersalne..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Fizyka a wiara. Wykład prof. Krzysztofa Meissnera

Z dworca ze stanowiska autobusów do wawy no i innych zagranicznych typu eurolines z przed przystanku mpk przy 4+ odjeżdza tylko Sindbad

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org