poniedziałek, 13 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
mniej niz zero

Jak "tam" będę to Ci powiem co tam....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

ma dziewczynę...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Zazwyczaj oddaje się za darmo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Jedź na Poznańską, koło Urzędu Celnego. Dobre paliwo i w niższych cenach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

a gdzie to jest?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

dziwne, ale mi w takiej chwili forum to byłoby ostatnie miejsce o którym bym pomyślał. zgadnij co by było na pierwszym.... oczywiście telefon na Obsługę Klienta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Ja też podejdę bez zbytniego entuzjazmu.
Brawo i gratuluję samozaparcia, ale, świat show biznesu jest okrutny i niszczycielski. Nie może Jula osiadać na laurach a pracować nadal ciężko nad sobą. Z Mandaryny też potrafiono zrobić wokalistkę - chociaż ona to fałśzuje jak..............
Jula umie dużo lepiej śpiewać niż mandaryna, ale Jula nie śpiewa jeszcze tak jak Farna bądź Marina. Nie chcę, aby była gwiazdą jednego sezonu.

Jula alleluja i do przodu.
Ucz się dziewczyno, bo potencjał i niezły start już masz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Witam chciala bym sie dowiedziec, gdzie w Łomży, lub w okolicach robią okna tanio i solidnie... dziekuje za odpowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Jedwabne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Nie będzie drzew to nie będzie ptaków a jak nie będzie ptaków to wszystko op****dolą robale :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

to pewnie ten co "zostal w Warszawie" - moze na Białołęce ? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

gorzał po 4zl za kielicha, sprawdzony lokal, polecam wszystkim :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

ZAGINĄŁ CZARNY KUNDELEK W OKOLICACH SIKORSKIEGO I NOWOGRODZKIEJ CZARNY Z BRĄZOWYMI ŁAPKAMI I PYSZCZKIEM BEZ OBROŻY CZĘSTO BIEGAŁ Z BEAGLEM W CZERWONEJ OBROŻY ZAGINIONY PIESEK MA NA IMIE NIKO, PROSZĘ WSZYSTKICH O POMOC W ODNALEZIENIU,WYSOKA NAGRODA PIENIĘŻNA ZA POMOC W ODNALEZIENIU BO NAPRAWDĘ OGROMNIE ZALEŻY MI ŻEBY SIĘ ODNALAZŁ

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

witam. Był ktoś już w tym nowym Sklepie na Prusa 'La Mode' jest coś ciekawego i fajnego do kupienia??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Najgorzej jest jak zaginie drogie zwierzątko, jaki żal musi chwytać właściciela na myśl, że kupa pieniędzy z rodowodem czmychnęła rozmnażać się z jakimiś poślednimi rasami, albo, nie daj Boże, z innymi gatunkami. Lub też ktoś złapie takiego zbiegłego czworonoga, i za bezcen sprzeda z kartonu przy drodze, albo na rynku. Jedyna nadzieja w hyclach, ewentualnie w tym, że piesek znowu niedopilnowany zwieje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Hej Znacie jekiś fajny i prosty program do tworzenia muzyki? Najlepiej żeby był darmowy.. ;) Z góry dziękuję..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

"jaaaaaaaaaa "--- to wszystko wiem ale nie dam sie ograbic!!!!!!!!!!

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

ostatnio za duzo widze postow - zginal ,nie ma !! --to kva jak pilnujecie swoich zwierzakow?!!!!!!!!!!!!!! .

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Edward Gierek :):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

za darmo to weź sobie rejestrator dźwięku ;p

Reason, Fruity Loops ;p więcej nie znam ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

nie kolory ma bardzo podobne do dobermana tam niżej są zdjęcia (ZAGINĄŁ PIESEK) niko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Pieprzycie !!!!!!!!!!!

Czasem zwierza zew natury pociągnie i goń go skurczybyka, jak on 4 nogi ma.
A te gadanie że pies przy nodze powinien to porażka, kto z właścicieli czworonogów nie daje czasem luzem pupilowi polatać?. To zwykły objaw miłości do zwierzęcia, a te trzymane zawsze na smyczy i potem w kojcach, to chyba z hodowli zamkniętych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Chciałam nabyć glany i zastanawiam się czy w Łomży gdzieś można je kupić, oprócz sklepu z obuwiem na ul. Długiej?[ nie znam dokładniej nazwy, taki duży z torbami i butami]. Dzięki z góry za informacje :)

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

Dobroplast od wielu lat słynie z całkowitego braku jakości, mam okna z kilku firm, mogę powiedzieć szczerze , że okna z firmy ARTPLAST, z ul. Przemysłowej( numeru nie pamiętam) najbardziej spełniły moje oczekiwania pod względem ceny do jakości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

dzisiaj też przykuł mnie bilboard knajpy prl, jak wrażenia???

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: mniej niz zero

bogdan49

A po co więcej ??

Starczy że te 20 osób aktywnie spędzi wieczór:):)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org