sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
nie może wybrać mi sposobu życia

zapytaj w sklepie ogrodniczym na ul. Kierzkowej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Są, dość górzysty teren jak na nasze okolice jest w Czerwonym Borze. Jest to duży las i trochę górek tam się znajdzie. Znam trochę ten las, w razie czego zapraszam na wspólną jazdę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Witam. Potrzebny fotograf na chrzciny na 05.08. Macie jakies propozycje, a moze ktorys z Pan badz Panow fotografow tez tu zaglada i sie odezwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

...chętnie zrobię zdjęcia na chrzcie...pisz proszę na mojego maila... fotolomza@wp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Masakra ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Pomóżmy zdiagnozować Lenkę.
Szczegóły :
https://www.facebook.com/events/499503780075949/

Rozsyłajcie gdzie się da.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Ja rodziłam w marcu też miałam obawy bo pierwszy porod byl koszmarny .
Ale tym razem było innaczej panie na porodówce super mi pomagały i się opiekowały jeden minus to ze szycie krocza bolalo ale jak jest juz po i maleństwo w ramionach to można przeżyć i zapomnieć. Przed porodem byłam kilka krotnie na patologii też było ok. Leżałam też na patologii z dzieckiem tam było gorzej ale na noworodkach siostry bardzo miłe i konkretne.Też rozważałam poród w Białymstoku ale znajomi którzy tam rodzili też mieli zawsze jakieś ale w kwestii porodu lub obsługi tak że wszędzie jak ma być dobrze to będzie. A ile porodów to tyle opinii .... Tak że trzeba iść z dobrym nastawieniem i traktować się dobrze to i siostry takie będą przy porodzie. Kiedy leżałam w sali przedporodowej(prawie tydzień ) to słyszałam różne kobiety rodzące i co wydziwiały to bym je sama pogoniła...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: nie może wybrać mi sposobu życia

Witam,
Czy w Łomży jest jakieś darmowe studium kosmetyczne lub słyszeliście coś o kursach kosmetycznych (bezpłatnych). Dziękuję z góry za wszystkie odpowiedzi na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org