czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polska nie jest pisowska!!!!!!

hahahaha:)
Sorry:):)

Wiejska -Piekna :):):)

Dzięki :)chrupka:):)

By sie ktos naszukał , jakby się zainteresował :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Wrócił nam z saxów rewolucjonista:):):)

Będzie wojna łomżyńsko-ratuszowa:):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Tylko skończę jeść to zaraz lecę i robię :)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

I języka ojczystego też widać dawno nie używał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Nie wrocilem tylko jestem na wakacjach, a Ty maruda jak widze to tylko siedzisz zawsze przed kom i piszesz bzdury ,jesli placisz podatki to zabieraj glos. Wiele osob ktorzy pracuja za granica n zasilaja budzet tego kraju utrzymujac rodziny ,i moze nawet cale panstwo . Wiec maja prawo zadac . Co z tego ze cala zawadzka ma byc remontowana w przyszlosci , pas jezdni obecnie przeznaczony do ruchu powinien byc czysty bez blota ,kamieni ,zwiru inwestor jesli wyjezdza z placu budowy ,powinien nie zanieczyszczac drogi ,za to sa napewno jakie kary ,wiec odpowiednie sluzby gdzie sa czy niewidza tego ,czy moze dla nich to norma .????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

witam potrzebuje numer telefonu do Roberta trzaski (CZACHY) tego co ma kiube może ktoś posiada

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Niestety musze . A jesli jak widze popieracie taki stan placu budowy .to i napewno jakosc drogi bedzie taka sama . wg pn czyli byle jak ,byyle jakis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Kaśka23:)
Wczoraj kosili trawniki na Piłsudskiego i owszem :):)

Ale po jednej stronie więc jaki problem było iść drugą stroną ??

Czy druga strona była tak zarośnięta chaszczami że nie było widać czy kosza czy nie kosza ?

:):)

Sami leziecie jak te cwoki a później macie pretensje do wszystkich i o wszystko .

A i żeby nie było że się dało, to na odcinku Legionów-4Pory Roku są 3 przejścia dla pieszych :):):)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

http://stopnop.pl/szczepionki/nop

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

: marudaty zajmij sie soba ----------golym okiem widac ,ze jestes po szczepionce!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

w MC DONALDZIE, co 3 miesiace zmieniaja przepalony olej we fryfkownicach, na pewno będzie adekwatny do Twojego auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

I żeby nie uciekło, z innego wątku, jak się tworzy "wstrząsające" doniesienia:

http://www.kta.krakow.pl/2010/02/szczepionka-mmr-a-autyzm-ostateczne-rozstrzygniecie/

http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,6159

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

znam legende dlaczego w Lomzy i okolicy nie ma tragicznych wydarzen- poki co sie sprawdza! ale po co mam pisac ----------jak tu zaraz znajdzie sie przynajmniej z 10 lemingow i rozmyja temat.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

na legionów bar Qube

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Dziś jadąc po Łomży obserwowałem jak na BL prowadzą samochody jakby prawo jazdy dopiero co robili a nie już je mieli X czasu. Masakra.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

jak jadę na niemieckich tymczasowych to BL mi z drogi uciekają



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

przepisy to akurat znamy bo przynajmniej ja posiadam kartę motorowerową

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

mieszkam wLOMZY 0D 50 LAT!!!!!!!!!!!!!!!!! I MAM BLM!!!!!!!!!!!!!!! A DLACZEGO -KIJ WAM DO TEGO!!!!!!!!!!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

ANTYKLAKIER -super "lomzyniak jak sie patrzy" :)))))))))))0 ale naprawde z takim polglowkiem szkoda napisanej kazdej litery. Sayonara!!!!!!!!!!!

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Na pewno nie BLM-y. Ci, którzy tłuką się po Łomzy, i pracując na czarno odbierają łomżanom pracę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Kama30 winszuje trafnego spostrzeżenia ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

a ja tylko " dzień dobry " - " dzień dobry " i tyle. Mi akurat bardziej zawiłe stosunki z sąsiadami nie potrzebne...wyniosłam to "z domu" - bo akurat kiedyś jak zaczął do nas przychodzić sąsiad non stop to obiadu w spokoju zjeść nie można było ani z toalety skorzystać bo kilka razy na dzień w drzwi barabanił...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Można usłyszeć ludzie mówią, że nie jest możliwe, aby przygotować się do testów psychometrycznych i do multiselektu. To jest po prostu przekonanie nieprawdziwe. Każdy, jeśli ćwiczyć, może poprawić swoje wyniki badań. Największe efekty osiąga się dość szybko i wynikają one z zapoznaniu się z rodzajami pytania i dotarciem do dopasowania tych pytań do osobowości badanego kandydata. Widzę z doświadczenia i obserwacji kandydatów że ludzie przygotowani są pewniejsi siebie, a przez to uzyskują dużo lepsze wyniki na rekrutacji od pozostałych, a wynik jest ważny aby być lepszym od konkurencji i uzyskać wysoką lokatę na liście rankingowej, która to decyduje o przyjęciu do służby. Każdy kto chce wymienić poglądy i poszerzyć wiedze z zagadnień MultiSelektu i przejść pozytywnie ten test może pisać na emaila: wacrs7@o2.pl mogę wysłać darmowe materiały do MultiSelektu które dały pozytywny efekt.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Zeleży jak dużo do wykopania masz i jaka odległośc od najbliższego wykonawcy. Nikt ci na 1 godzinę wykopu nie będzie jechał na jakąś dalszą odległośc.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Jakby za swoje tankowali, to by tak w kółko nie jeździli i nie denerwowali ludzi... Jak tankuje im ktoś to nie szanują tego i jeżdżą ile wlezie...

PS: Ja ciągle pozostaję młody :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polska nie jest pisowska!!!!!!

Niewiarygodne, rozkaz został wykonany.
Ja nie mam takich chodów ''na górze'', ale co szkodzi spróbować: proszę mi należycie odremontować halę targową, obniżyć podatki lokalne, uciąć nieuzasadnione premie dla urzędników z ratusza, zlikwidować PUP albo chociaż jego część, utworzyć strefę ekonomiczną, zrobić coś z wieżą ciśnień(!), bo się marnuje i rozdać każdemu mieszkańcowi Łomży po cukierku. Natychmiast.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org