piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Roztrzaskany.

Kozak on ma swoj gang i swoje zloty na hulajnoce odpychanej przez noge

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

Co myślicie o pracy pracowników zieleni miejskiej w Łomży?

Ja uważam, ze miasto traci na wizerunku gdy trawa jest tak wysoka na trawnikach, że aż nie widać chodników. A jeśli jest skoszona to oczywiście jest porozrzucana na całym chodniku, że nie ma jak tym chodnikiem przejść.

Wczoraj idąc takim chodnikiem zniszczyłam sobie nową odzież!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

hulajnoce dzieci wy nauczcie sie ortografi i przepisow ruchu drogowego

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

Kaśka ma rację ! Wystarczyło wczoraj przejść się odcinkiem chodnika od Legionów do Czterech Pór Roku nie będąc krasnoludkiem . Tak mądrze kosili chaszcze , że cała mokra zielona siekanka leżała grubą warstwą na chodniku ! voodoo rozejrzyj się w koło i sam zobaczysz jak " piękny busz "
mamy zamiast trawników !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

Wracam do Lomzy ,a tu plac budowy . Rozkopane ulice , rynek miasta. Chcialbym zapytac sie ,dlaczego na kazdym kroku widac polska bylejakosc ,czemu na nieremontowanej czesci jezdni ul. Zawadzkiej zalega pelno blota ,zwiru i kamieni .Po co zmieniac ulice na starym rynku jesli wiele ulic w tym miescie nie nadaje sie do uzytku np. ulica przykoszarowa . Mamy coraz lepsze samochody ,drozsze a te wymagaja lepszej nawiezchni . Apeluje do nadzoru remontowanej zawadzkiej i sikorskiego . Przejazdy prosze zrobic porzadek. , na pasie jezdni po ktorym odbywa sie ruch,. Natychmiast

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

proszę o wstawienie zdjęć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

zapewne ty jeździsz na BLM lub BKL

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Roztrzaskany.

"BL kto wam dał prawojazdy"



Zapewne Ci sami co Tobie. Nie wiem jak u Ciebie z jazdą ale z ortografią fatalnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org