sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

Ciebie nie trzeba mierzyć :)
Ty sama się zmierzyłaś, pisząc że oglądałas go na fackbuku :):):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

No i ja zajrzałam - fajny chłopak :) Aż dziwne że wolny..:D Pisać dziewczyny!! Napewno warto! :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

Witam. Prosze o podpowiedz na temat malego ronda przy stokrotce. jak sie na nim zachowac - z ktorego pasa zjezdzac itp. Przyklad: jadac ul. zawadzka w dół od kościoła mijamy duze rondo i chcemy jechac na ul. Ks Janusza. z ktorego pasa prawidłowo powinnismy to zrobic? czy z prawego pasa i wbic sie - z wjazdu do stokrotki ( gdzie jest linia ciagła) na ks janusza czy moze dojezdzamy do ronda i na rondzie w prawą ?? jezdzac probowalem zjazdu na ta ulice w tych dwoch przypadkach i za kazdym razem zostalem strabiony przez przepisowych kierowcow. wiec pytam was jak prawidlowo zjechac w ul ks. janusza z zawadzkiej... pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

w łsm chyba stawiają blok na Broniewskiego 1a

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

na poczatku jezdzilem wlasnie tak jak napisałeś ale co nie raz kierowcy trąbili machali ręką że jestem nie normalny , byla nawet sytuacja ze jadac tak jak piszesz z ronda w prawa mijajac juz rondo koles jechal z prawego pasa ( tego do stokrotki) i jak wcinal sie na mój to o maly włos nie przerysowaliśmy sobie samochodów... czyja byla by wtedy wina?? on mial linie przerywana dopiero przy samym " wjezdzie/wyjezdzie" ze stokrotki.

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

a ja odnoszę wrażenie, że odwrotnie jest lala26...chodziłam do amnezji...jak była tam ekipa która teraz jest w quattro...pozniej widziałam kilka dziwnych akcji i kilka niefajnych gówniarzy i powiedziałam sobie - never again.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

A ja polecam pana Lewickiego ul.Strojna bodajże (niedaleko Wesołej). Tani i dobry mechanik. tel.604756559.
Mi niedawno zmieniał koło dwumasowe i jestem zadowolony.
Zadzwoń i porównaj ceny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

Serwis Auto-Zbyt na ul. Pileckiego. Tam za białą chatą w prawo i dalej prosto.
Ja tam wszystko robię w moim Oplu 92r. Ten rozrząd pewnie z 400zł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

"trawa jest tak wysoka na trawnikach, że aż nie widać chodników", "idąc takim chodnikiem zniszczyłam sobie nową odzież", jesteś krasnoludkiem?Ewentualnie to nie było w Łomży, a w jakimś dalekim, tropikalnym kraju, gdzie nie ma deptaków, tylko chaszcze po kolana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

nie jestem krasnoludkiem a to nie było w tropikach tylko w Łomży na Piłsudskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

imageweb - co to za firma?
Na stronie nie ma nic na temat firmy - adresu, danych firmy... (firma incognito)
Myślę, że właściciel tej stronki to młody, odważny, zaczynający swoją przygodę z "biznesem" student. Według mnie to nie jest godne polecenia.
Dla porównania - http://www.insideweb.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Wy się cieszycie, a ja będę miał czaskoskiego w powrotem w Warszawie

dziękuję wszystkim zainteresowanym tematem.
Nasz Marcel wczoraj wrócił do domu, cały i zdrowy!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org