piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Wybacz, z innej strony, ale może się przyda - mężowi
"1. Jak wygląda sprawa nacinania krocza?"
Niech Twój mąż weźmie słodycze, kawę, może 100 PLN lub co tam uważacie i poczęstuje wszystkich asystujących przy porodzie włącznie z tą panią co będzie szyła, a ta założy jeden szew więcej i mąż będzie "szczęśliwszy".
Przepraszam jeszcze raz za te słowa, ale mnie też na to uczulali i za każdym razem, a było ich trzy, tak robiłem i wszyscy byli szczęśliwi, a pomoc przy porodzie nieopisana.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

na wzgs tylko małe nadruczki i fotek chyba nie drukują np. a na mazowieckiej to i owszem ale czesto mają zapi***ol i ciężko się w termin wbić. Jesli jedna dwie sztuki to polecema jakiś rossman czy inne takie (FOTO JOKER w wawie chyba wysyłkowo robi) i jakość mają fajną. W Łomży to jest niszą właśnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

BIORĘ W CIEMNO!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

na pewno to nie zaszkodzi ale ja spotkałam tam super położne i lekarza którzy bardzo mi pomogli i bez tego :) potem powiedzieli że jak ludzie są mili i to po prostu chce im się pomagać a niektórzy tak traktują personel że ręce opadają i potem oczekują głaskania. Ile z siebie dajesz, tyle dostajesz- całe życie mi się to sprawdza :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Jak chcesz miec zlot skuterami to czesto cos sie dzieje na orlenie za torami a pomysl nie jest zly co komu przeszkadza ze ktos jezdzi skuterem i jest halas jak jestescie tacy madrzy to wejdzie sobie na internert i popatrzcie tuning samochodow i tez robia halas jak nie wiadomo co. Jestem za

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

z tego co pamiętam to cały czas prosto i na końcu grajewa po prawej będzie go widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Czesio ty sie najwiecej odsywasz a nawet takiej chinskiej zabawki nie miales i nie masz a nie kazdy jezdzi chinska zabawka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Jeżeli z Twoją ciążą jest cokolwiek nie tak nie radze rodzic w Łomży. Ja zaryzykowałam i niestety skończyło to się bardzo źle.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

ja miałam ciążę powikłaną wielowodziem, rodziłam w łomży- cesarka. w szpitalu spędziliśmy z maluszkiem 2 tygodnie, które na prawdę wspominam miło. opieka zarówno nad matką jak i dzieckiem ok. położne i pielęgniarki sympatyczne. warto rodzić w łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Nasz szpital to tragedia rodzilam 20 godzin a na koniec z ledwa bieda zrobili mi cesarke bo nie bylo zgody na proznociag a juz byl wystawiony a ta maszyna wyrzadza tylko krzywde dziecku ktore czesto po proznociogu jest niepelnosprawne!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

jak chodzilam w ciąży wszyscy odradzali łomżę,stało się tak że rodziłam tu i jestem zadowolona,na porodówce położne ok,i nie dawałam żadnej łapówki,opieka po porodzie też dobra,także ja na nasz szpital nie narzekam,fakt pozycja leżąca,znieczulenia brak,krocza mi nie nacinali bo nie było potrzeby,ale dało się przeżyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Są się tam wsadzić dżordża ?

XD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Witam gdzie w Lomzy wymienie rozrzad w golfie V 1.9 tdi i jaki to +- koszt Dzieki za informacje i rekomendacje dobrych mechanikow .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

chociaż usuń swoje nazwisko z katologu gg bo to siara...
każdy wchodzi na facebook'a i Cie ogląda haha dobre :D

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

servis vw w Białymstoczku żadne amatorki z naszych warsztatów!zbyt poważna rzecz by oszczędzać-gwarancja na chyba 5lat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Dobrze że ja nie mam fuckbuka bo pewnie tez bym zajrzał :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

pewnie też kupisz w Demarcie na sikorskiego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Do Sebek6020. Dlaczego napisałeś, że nie ma normaknych dziewczyn na ulicy? Moim zdaniem chyba nic głupszego do głowy Ci nie przyszło bo,że niby te dziewczyny które pozbaje się przez internet różnią się od tych poznanych na ulicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

W Łomży nie ma żadnego serwisu aparatów fotograficznych!!

Nie ma!!

W Warszawie na Żytniej jest oficjalny(certyfikowany) partner m.in. Canona.

Rozpoznanie uszkodzenia jest darmowe, robione na następny dzień roboczy

Uznają gwarancje producenta

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Dzięki, gdybym miał gwarancję to nie miałbym problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

Hala targowa na pietrze zapytaj . Mi naprawil

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

A ty nauczyłeś się wydawania rozkazów od swojego ,,bosa" zza granicy?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

A jak nie to co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

km, zawadzka ma być remontowana, więc bez podniet

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Ludzie homo sovieticus wybrali POlsce PiSobolszewizm

wrócił chłopak z saxów, boss miał co najmniej lincolna, którego dał mu umyć, przyjechał do ojczyzny i nie wie co się dzieje. Spokojnie człowieczku, budujemy leszy Świat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org