poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Mam do sprzedania ciuszki Abercrombie i HOLLISTER.
Zainteresowanych zapraszam marczyk1@vp.pl



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

A myslcie i robcie co chcecie.Jak ktos ma jakis poglad to nie ma sposobu,zeby go przekonac,takze kazda dyskusja jezeli pojawiaja sie roznice zdan jest skazana na tego typu final dyskusji.
Fakt jest taki ze wykorzystujecie sytuacje nie do konca w porzadku do innych i mozecie sobie wmawiac takie jest zycie,takie realia.
To tak z wiara,ludzie chodza do kosciola udaja dobrych ale za progiem swiatyni to realia i proza zycia...HIPOKRYZJA wspolczesnego swiata.Namawiam wiec spora czesc chrzescijan,katolikow,muzulmanow do apostazy.Po co chodzic do kosciola i drwic z jego nauk.
Zeby nie bylo,ze jestem ksiedzem czy moherem to pisze,ze ja juz jestem po apostazie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

aha...dla jasnosci,ja nie kaze komus placic takich pieniedzy.Jak kogos nie stac to niech poszuka innych rozwian a nie tych najlatwiejszych.I prosze nie pisac o prawach rynku bo je znam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Tak apropos ;) para młodych przyspieszyła ślub więc zwolnił mi sie termin 15 czerwca 2013 r ;)
Jak coś to zapraszam ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?


Walczył dzielnie to i się zasłuzył :):):)

Ciekawe na ile lat:):)

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Tylko warunki pewnie po niżej godności!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Jak zwykle - ktoś coś skrytykuje, a już zaraz lecą zarzuty, że z konkurencji, że ma w tym jakiś interes... A co - bezinteresownie nic się już nie może nie podobać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Oddam w dobre ręce suczkę Husky, 8-miesięczna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Jak morze - to koniecznie świeża, smażona ryba,myte ścierką mrożone ryby:)

http://www.tvn24.pl/czarno-na-bialym,42,m/rybka-nad-morzem-wez-to-troche-zmywakiem,265276.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Zlecę drobną przeróbkę hydrauliczną, wyprowadzenie 2 grzejników oraz wody, 100zł.
Czy w tym mieście myślą ze ludzie za darmo będą się bujać całymi dniami czy udają takich tępaków . wstydził bym się pokazać takie ogłoszenie. Ludzie też chcą żyć mają rachunki dajcie im zarobić normalnie!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

Pewnie jeszcze z materiałem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

100 zł za tydzień roboty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

napisałem temat nie powinno to nikogo obchodzić, ale nie oczywiście trzeba sobie nabić postów :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czy umieszczanie na forum, w postach haseł za kandydatem i przeciwko innemu jest przestępstwem?

ma ktos nr do osoby ktora zajmuje sie transoprtem osob do Niemiec i z Niemiec?

STRANSKY

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org