czwartek, 23 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

Ja nie polecę Ci konkretnej bo nie znam, ale polecam poszukać takiej , która przekuje uszka igłą a nie pistoletem. Ta druga metoda więcej szkodzi, wolniej się goi, rozrywa tkankę zamiast ładnie przebić. Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

a czy aviarest lata na inspekcje hoteli, czy tylko bazuje na holidaycheck, i opinii klienta?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

Dziękuję za zainteresowanie teamtem ja sama mam dzieci i aktywnie działam ze znajomymi na naszym regionie edukując innych rodziców. Jest Internet a tak mało rodziców korzysta z tych informacji. Jest stowarzyszenie STOP NOP, ma swoją stronę www.stopnop.pl
Powtarzam rodzicom jest generalna zasada. Szczepimy dziecko wtedy, gdzy zacznie chodzić i mówić, wtedy gdy ma mózg rozwinięty i nie zaszkodzi mu rtęć ze szczepionek. My rodzice wyedukowani szczepimy tylko na błonicę, tężec, krztusiec i polio, ale po drugim roku życia. Na inne pisaliśmy rezygnację u lekarza a Sanepid jak narazie nie ma prawa karać, mam wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego. Dla chłopców najgorsza jest szczepionka MMR podawana po pierwszym roku życia, jak wskazuja badania powoduje autyzm. Wiecej w pliku. Podaję swój numer gg dla zainteresowanych tematem gg39889243. Tworzymy film o dzieciach poszkodowanych po szczepieniach. Zgłaszajcie sie będe kierowała dalej. Przeczytaj koniecznie wiadomości w tym linku http://astromaria.wordpress.com/szczepienia/ Poza tym mam super lekarza medycyny o specjalnosci homeopatia. Czyni cuda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

Ciekawy link http://twojeporady.onet.pl/artykuly/zobacz/560/czy-musze-szczepic-dziecko-czy-sanepid-lamie-prawo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

tuner dvbt potrzebny w tv lub można dokupić ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Prezydent powinien być z innej opcji politycznej niż rząd aby uniknąć PiSowskiego monopolu władzy.

Kto wie jakie są godziny otwarcia urzędu skarbowego??

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org