czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

w tamtym tygodniu ponoc pojechala dziewczyna tam do ppracy i zalatwial jej wlasnie ktos z lomzy , musze jakos sie z nim skontaktowac a nie mam jak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

a coś więcej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Nie działa mi zmieniarka do płyt CD w samochodzie , gdzie jest w Łomży jakiś serwis który mógłby mi to naprawic?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

pojechala i ... co u niej slychac , to tez wiesz ? tempy umysle :D ?

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

i jezdzi borą



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Dobra,zajmijcie sie swoim życiem :) Dalsza dyskusja z wami nie ma sensu. Pozdrawiam :*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

tak tylko jak znalesc z nia kontakt.. o wogole jak sprawdzic to wszystko..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Trudny temat. Są jeszcze fundusze unijne. Najlepiej idz do Aresa do starostwa.
Pomogą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Po co nerwy..?

1. Wszędzie, niezależnie od rejestracji, województwa czy też kraju znajdą się ludzie, którzy myślą i funkcjonują inaczej niż norma - nic na to nie poradzisz.
2. Krzyki i wykrzykniki nie zmienią zachowań ludzkich.
3. Krzyki i wykrzykniki sprawiają, że zaczynamy wyglądać jak nieokrzesani neandertalczycy. Trzeba być "ponad to". Wiem, że to trudne - szczególnie że mnie osobiście nie dotyczy. Ale pomyśl - jaki to ma sens poza tym, że sobie nerwy zszargasz.

Pozdro, mam nadzieję, że humor Ci się poprawi i będzie lepiej.:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Gizmo -- mnie po prostu zatkalo!!!!!!!!!!!! "kobieto ty masz BLM , ja dopiero podjechalem " !!!! siurak !! czy siur!!??

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

ja powiem tak że tez jeżdzę po łomży na obcych blachach i widzę zachowanie ludzi zero kltóry u 90% kierujących którzy widza obce blachy ostatnio miałem przypadek gdzie gość mi sie wpier na chama i jeszcze mi reka pokazywal jaki on grozny jak dalem po klaksonie tylko ze sie zdziwil jak go wyprzedzilem i chcialem lac moze jak by tempe strzaly mialy troche oleju to by sie nauczyli kultury osobistej dla tego robic zdjecia dzwonic na policje i niech gnoje idana ponowny egzamin moze sie naucza jezdzic wiesniakii bez urazy wsi tylko ludziom bez pojecia i ulanskiej fantazji. sorki za bledy ale tak mi sie wygodniej pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

rzepicha!po kiego h...a Wyzywasz wszystkich ludzi jeżdżących na BL-ach?To,że jakiś niedorób Cie wkurzył,nie daje Ci do tego prawa,poczółem się dotknięty i z przykrością stwierdzam,że sram na mieszkańców LOZY,zwłaszcza jeżdżących VEKTRĄ.
durniu i przygłupie. nara



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

: wolny niewolnik - nie wszystkich i nie wyzywam!!!!!! sprawe mozna bylo zalatwic normalnym usmiechem i powiedziec przepraszam-----tak trudno?

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jedna z pierwszych podpisanych przez Dudę ustaw

Na większość zadanych tu pytań odpowiedź znajdziecie na stronie http://www.druskienniki.nsv.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org