środa, 23 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Andrzej Duda: \"Jestem przeciwnikiem obowiązkowych szczepień p. COVID-19. Schetyna oburzony, że \"to jest strzał w stopę, a nawet dwie\".

Kiedyś Kopaczowa, zrobiła jedną dobrą rzecz w życiu - odmówiła finansowania zakupu szczepionek p. grypie.
Teraz wygląda na to, że gdyby Trzaskowski i Platforma doszli do władzy, załatwią przymus szczepień p. COVID-19

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Andrzej Duda: \\\"Jestem przeciwnikiem obowiązkowych szczepień p. COVID-19. Schetyna oburzony, że \\\"to jest strzał w stopę, a nawet dwie\\\".

Przede wszystkim, to załatwią Polaków, jak Hitler Niemców.
To jest antypolska sprzedajna hołota.
Wydymać naród i nakraść, ile się tylko da.

Re: Andrzej Duda: \\\"Jestem przeciwnikiem obowiązkowych szczepień p. COVID-19. Schetyna oburzony, że \\\"to jest strzał w stopę, a nawet dwie\\\".

Zgadzam się ja też tylko owej kobiecie wdzięczna jestem jedynie za to że nie zakupiła dla Polaków szczepionek po których wystąpiły powikłania w tym narkolepsja. Szwecja i nie tylko Szwecja bo i Niemcy miały najwięcej przypadków zachorowań na to. Szwecja postanowiła wypłacać z tego powodu ludziom odszkodowania. A że w przypadku wygranej Czaskowskiego przymus szczepień na koronaświrusa by był to jest bardzo prawdopodobne. Przecież w Warszawie doprowadziił do tego, że dzieci do publicznych żłobków są przyjmowane tylko te szczepione.

Kasia..

Kasia
Zapewniam Ciebie że, nie zakupiła z troski o Polaków bynajmniej.
Najpewniej zayebali tyle że, na szczepionki już nie było.

Krzysztof szczepionek było bardzo dużo, bo wiele państw po tych przypadkach powikłań musiało je utylizować.

Kasia..

Szczepionek tak.
Ale na szczepionki nie.

po choja Juda pojechał do Trampka

i później ogłosił w kraju, że odniósł tam sukces

bo Trampek obiecał dla Polaków szczepionkę ?

... kali, dociągniesz do 12 lipca ?

Pamiętam Krzysztof jej wypowiedzi nie chciała zakupić szczepionek z tego powodu że koncerny farmaceutyczne nie chciały wziąć odpowiedzialności za powikłania owej szczepionki.Czyli dokładnie to samo co teraz ma miejsce a ostatnia wypowiedź Gatesa dobitnie o tym świadczy. Stwierdził że jeśli rządy państw chcą dostać szybką szczepionkę muszą zaniechać i nie domagać się wzięcia odpowiedzialności przez firmy które wyprodukują owe\" cudo\", więc firmy umywają ręce jakby szczepionka była obarczona jakimikolwiek działaniami niepożądanymi. A tu pierwsze z brzegu,ale rzeczywiście tak było mówione.

Minister Kopacz broniła polskiej decyzji, tłumacząc, że warunki zakupu szczepionek proponowane przez firmy farmaceutyczne były w Polsce niemożliwe do zaakceptowania. Szefowa resortu zdrowia przyznała, że wcześniej rząd przewidywał zamówienie szczepionek dla grup masowego ryzyka, ale nie doszło do tego, gdyż - zdaniem Kopacz - nie można było ulec dyktatowi firm farmaceutycznych. Te ostatnie, w opinii minister, nie chciały wziąć odpowiedzialności za działanie preparatów.

Decyzji polskiego rządu o niekupowaniu szczepionek bronili inni uczestnicy poniedziałkowego posiedzenia. Poparł ją m.in. brytyjski delegat ZPRE Paul Flynn, przywódca grupy przygotowującej raport ZPRE w tej sprawie. Uznał on decyzję polskiego resortu zdrowia za akt odwagi.

Minister Kopacz miała absolutnie rację, że wystąpiła przeciw postępowaniu koncernów farmaceutycznych - powiedział PAP Flynn. Jego zdaniem, inne rządy europejskie wydały niepotrzebnie miliony euro na te szczepionki, gdyż - jak powiedział - skala epidemii była wyolbrzymiona.

A potem już wiemy jak było wiele państw zakupiło, wystąpiły powikłania i reszta potem szczepionki utylizowała.

Kasia..

Po chvja, to trzasek dzwonił do Obamy.
Żeby dalej z siebie idiotę robić?

Krzysztof jeśli nie było rzeczywiście na szczepionki to suma sumarum i tak wyszło to Polakom na zdrowie.

Kasia..

To akurat wyszło.
Ale nie sama Kopacz.

To jest bardzo interesujące,do przemyślenia.

\"Gishlaine Lanctot, lekarka z 25 letnim stażem, kierowała różnymi klinikami w USA i Kanadzie.

W trakcie swojej lekarskiej kariery uświadomiła sobie, że cały system opieki zdrowotnej od A do Z kontrolowany jest przez finansistów i bankierów.

Jedynym celem opieki zdrowotnej i lekarzy jest doprowadzenie ludzi do choroby. Jest to system tworzenia chorób, a nie system ochrony zdrowia. Wszystko, co określa się jako zdrowie, jest w rzeczywistości chorobą.

Dr Ghis dopiero po 25 latach zrozumiała jak działa ten system będąc w jego środku, więc laikowi jest trudno przejrzeć tę skomplikowaną konstrukcję gdy nie jest jej częścią……. Zdecydowała się więc napisać książkę pt. „The medical mafia” (Mafia medyczna), której celem było wyjaśnienie całego tego systemu.

Przedstawiła ona człowieka jako biedną, bezsilną istotę, która zachowuje się jak owca, która potrzebuje „zbawcy” swojego pasterza, który go ochroni i da mu bezpieczeństwo.

A czego boi się owca? – Wilka!

A kto jest tym wilkiem? Gdy mówimy o szczepieniach – wilkiem jest wirus.

Potrzebujemy więc lekarza, który ochroni nas przed wirusami. Ta ochrona ma na imię SZCZEPIONKA!

W książce dr Ghis opisała ten problem, że nie wiemy, kim jesteśmy i swoją władzę czy odpowiedzialność przekazujemy komuś innemu.
Rozwiązaniem jest odzyskanie władzy nad sobą a nie przekazywanie jej lekarzowi i systemowi „zdrowotnemu” dla którego lekarz pracuje.

Naukowe aspekty szczepień są celowo skomplikowane, do tego stopnia, że ludzie nie mogą tego pojąć i rezygnują z dociekania i zrozumienia tych naukowych i fachowych sformułowań dotyczących składników szczepionek. Poddają się i zdają się na radę swojego lekarza, nie dostrzegając, że lekarz jest częścią systemu mającego na celu tworzenie chorób i uśmiercanie.

Ludzie są bezbronnymi owieczkami, a kto jest pasterzem i jakie jest jego zadanie? – Rząd za którym podążamy.

Dajemy pieniądze rządowi i lekarzom i za nimi podążamy. Jaka jest rola pasterza? Zadaniem jego jest strzyżenie owiec – tak długo, aż skończy się wełna, a potem zaprowadzi ich do rzeźni….. i wmówi im, że to dla ich dobra! To jest klucz do zrozumienia opieki zdrowotnej.

Komu uwierzymy? Lekarzowi, czy swojemu głosowi wewnętrznemu, swojej intuicji? Każde posunięcie lekarza służy wielkiemu biznesowi, wielkim pieniądzom, a nie pacjentowi i to trzeba zrozumieć.

Szczepionki służą interesom militarnym i przemysłowym, dzięki temu programowi globalna elita światowa realizuje swój program eugeniczny mający na celu zredukowanie ludności ziemi do 500 milionów osób i dlatego wielu trzeba zabić, a najlepszym narzędziem do tego jest SZCZEPIENIE ponieważ do szczepionki można dodawać, cokolwiek się chce, a potem zastosować ją w odniesieniu do konkretnych grup populacji.

Ludzie którzy się szczepią są posłusznymi owieczkami, a MY którzy unikamy szczepień i do tego uświadamiamy innych jesteśmy niestety „czarnymi owcami” tego systemu.

Tylko nam samym i naszym bliskim zależy na naszym zdrowiu.

• Firmy farmaceutyczne przeniknęły system opieki zdrowotnej i przejęły kontrolę nad akademiami oraz publikacjami medycznymi, szpitalami, klinikami, i aptekami. Obecnie samo otrzymywanie lekarskiej pensji jest uzależnione od ślepej wiary w szczepienia, a przynajmniej od niekwestionowania żadnego ich aspektu. Nawet, kiedy lekarz na własne oczy widzi niepożądany odczyn poszczepienny, nie jest zazwyczaj skłonny przypisać zaobserwowanych objawów podaniu szczepionki.

Pomimo, że nieskorumpowani badacze i lekarze popierają odmowę szczepień, otwarte wyrażanie takiej opinii można uznać za zawodowe samobójstwo. Sygnatariusze niniejszego dokumentu ryzykują swoją karierą zawodową, aby chronić zdrowie nasze i naszych dzieci.

• Szpitale czerpią korzyści finansowe z hospitalizacji i przeprowadzanych badań.

• Firmy farmaceutyczne zarabiają miliardy dolarów sprzedając szczepionki.

• Firmy farmaceutyczne zarabiają dziesiątki miliardów dolarów na sprzedaży substancji stosowanych w leczeniu skutków ubocznych szczepień, w tym spowodowanych przez szczepionki chorób przewlekłych.

• Szczepienia stanowią główny element systemu opieki zdrowotnej. Gdyby ich nie było, wydatki na opiekę medyczną zmalałyby, ponieważ społeczeństwo byłoby zdrowsze. Tymczasem, zamieniliśmy ospę na autyzm, grypę na astmę, a zapalenia ucha na cukrzycę. Tę listę można ciągnąć w nieskończoność. Nazbyt gorliwie starając się o wyeliminowanie ograniczonej liczby dość łagodnych mikrobów, w imię zwalczania krótkotrwałych chorób dopracowaliśmy się epidemii chorób przewlekłych\"

Kasia..

Ja osobiście po przeczytaniu tego co twierdzi pani doktor z wieloma przedstawionymi apsektami się zgadzam, malutkim pocieszeniem jest to, że są też rzetelni i uczciwi lekarze ale niestety i tu właśnie powód owego małego pocieszenia, że jest ich niewielu. I na dodatek ci rzetelni i uczciwi są gnębieni i rzuca im się kłody pod nogi.

Kasia..

Kasiu, to nic nowego.
Często jest tak że, ci sami co trują ludzi wywołując choroby.
Potem ci sami ich leczą, sprzedając leki.
Zysk z każdej strony.
Koncern amerykański, który produkuje pestycydy i wszelką inną truciznę, produkuje też leki. Na choroby wywołane przez nich samych.
Jedno wielkie globalne kvrestvo.

Krzysztof ja doskonale wiem że to nic nowego..Przecież wielokrotnie pisałam że wielu kieruje się zasadą- pacjent wyleczony, to pacjent stracony.

Kasia..

Dlatego ja raz na jakiś czas jadę do laboratorium, robię prywatnie wyniki, potem je sama sobie odczytam,a idę tylko wtedy gdy muszę. Czyli prawie nigdy😂.... No oczywiście nie wliczając wizyty okresowej u ginekologa,bo tu sama siebie nie zbadam.

Kasia..

Pewnie paplik chętnie rzuciłby okiem?

... ciekawe na co pobierasz rentę ?

Może zerknąć dla lochy w lesie. I to myślę że za duży zaszczyt dla niego. Ewentualnie coś z takiego typu kobiet jak Grodzka gdyby jakaś szukała.

Kasia..

To nie jest śmieszne.
On tak nieborak całymi dniami w tym lasku, drąc się jak bażant.
W koncu zmieni się w tarzana albo inną małpę.

Prędzej w leśnego dziadka. Na Tarzana to on się tak nadaje jak rasowa prostytutka zjeżdzona niczym trasa na Zakopiance na cnotliwą pannę.

Kasia..

Może i ginekolog byłby rzadziej potrzebny, gdybyś się częściej podmywała ? Mój kolega ginekolog opowiadał o takiej jednej kłótliwej babci ok. 50siątki, którą już czuje jak ona siedzi w poczekalni, przed gabinetem :)

A na chvj ci kolega ginekolog?
Biegasz z dvpą?
Czy on też pederasta?

ślepa mendo
z deklem też kaleko masz coś nie teges ?
Czy ja pisałem, że korzystam z usług ginekologa ?

Jedni, tak jak ja mają dużo kolegów i przyjaciół
z którymi się spotykają, pogadają i czasem wypiją odrobinkę :)
a i trafiają się różne zawody .
Drudzy, tak jak ty zgorzkniały kaleko , nie mają nawet psa .
Proste ?

Nie powinieneś pić w ogóle.
Bo i na trzeźwo tragedia.

Staku znowu założył kłamliwy temat albowiem Duduś oznajmił, że: \"nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych\", a to jest wyPOwiedź skrajnie nieodPOwiedzialna, bo niezgodna z obowiązującym prawem. Duduś chce zdobyć POklask wśród ciemnego luda wierzącego bezmyślnie w różne kretyńskie teorie sPiSkowe. Jego wyPOwiedź POtwierdza, że brak mu kompetencji, wiedzy i inteligencji do sprawowania najwyższego urzędu w państwie. Na wiecach POsługuje się demagogicznym POpulizmem, gra na niskich ludzkich instynktach wzniecając szowinizm, nienawiść i POgardę, głosi bzdury i oczywiste łgarstwa jak np. te o rzekomym zagrażaniu rodzinie przez LGBT, czy POtrzebie chronienia dzieci przed edukacją seksualną, bo wiedza ma niby deprawować, a ciemnota ma być dla nich dobrem...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

\"Staku znowu założył kłamliwy temat ...\"

To znaczy, że nie czytasz ze zrozumieniem moich postów (coś czuję, że swoich nie czytasz w ogóle). Prezydent mówił: NIE DLA SZCZEPIEŃ OBOWIĄZKOWYCH P. COVID-19!
Schetyna oburzony, że jak tak można!

Kopacz odmówiła zakupu szczepionek, bo nie było kasy w budżecie. To jest rzeczywisty powód.

...

Paplakopodobny nie ośmieszaj się. Jakim nie jest zwolennikiem obowiązkowych szczepień udowodnił po wprowadzeniu tego że do publicznych żłobków w Warszawie przyjmowane są tylko dzieci szczepione. Więc takie bajki to może łykać naiwniak.

Kasia..

Oczywiście to chodziło o Czaskowkiego. A wypowiedź obecnego Prezydenta dotyczy przymusu odnośnie szczepienia na ten cały covid, A jakby mu chodziło o jeszcze więcej to jeszcze większe brawo bo tak jest że zachodzie w większości mają wolność wyboru. Polska nie powinna być gorsza pod tym względem,a że byłby przymus od Czaskowskiego to chyba nikt rozumny nie ma wątpliwości, też właśnie pokazauto po dzieciach przyjmowanych do warszawskich żłobków

Kasia..

Pokazał to...

Kasia..

Staku

...Duduś najpierw wyPOwiedział sprzeciw taki: \"nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych\", POtem POd obstrzałem krytyki zmodyfikował to do koronawirusa, ale to, nie pierwsze zresztą kluczenie i mataczenie zupełnie nie przystoi prezydentowi bo to świadczy o jego totalnej niekompetencji i braku predysPOzycji do pełnienia tego urzędu...

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

\"..Duduś najpierw wyPOwiedział sprzeciw taki: \\\"nie jest zwolennikiem jakichkolwiek szczepień obowiązkowych\\\", POtem POd obstrzałem ...\"

Tyle w tym prawdy, co w tej oszczerczej okładce Deutsche szmatławca, którą powielasz. Te zaszczute kobiety złożyły pozew o 6 koła od nich właśnie. Jako, że DOKTRYNA NEUMANNA JUŻ NIE OBOWIĄZUJE, mają duże szanse na wygraną. Gorzej dla niektórych, jak powstaną sprawy \"odpryskowe\", tak powiedzmy po tysiaku za 1 powielenie.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0