poniedziałek, 03 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Członek ochrony premiera Mateusza Morawieckiego po pijaku wyjął służbowy pistolet w klubie nocnym w Rzeszowie.

Członek ochrony premiera Mateusza Morawieckiego po pijaku wyjął służbowy pistolet w klubie nocnym w Rzeszowie.

Funkcjonariusz Ochrony Państwa, po wizycie premiera w Rzeszowie, relaksował się w jednym z nocnych klubów w mieście. Przy barze funkcjonariusz wyciągnął pistolet. Później, po przebadaniu przez policję, okazało się, że był pijany.

Do Rzeszowa premier Mateusz Morawiecki przyjechał 25 czerwca, tuż przed wyborczą niedzielą. Wizyta miała związek z kampanią obecnego prezydenta Andrzeja Dudy. W tej wizycie, jak w każdej innej, premierowi towarzyszyła obstawa funkcjonariuszy Służby Ochrony Państwa. Po wyjeździe premiera Morawieckiego z Rzeszowa, w mieście pozostała część funkcjonariuszy.

https://polskatimes.pl/czlonek-ochrony-premiera-mateusza-morawieckiego-po-pijaku-wyjal-sluzbowy-pistolet-w-klubie-nocnym-w-rzeszowie/ar/c1-15063316

Tak rządzi Polską rząd Morawieckiego,
a ten wybryk pijanego ochroniarza , to wina Tuska i PO ... bo 8 lat ... :)))

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Członek ochrony premiera Mateusza Morawieckiego po pijaku wyjął służbowy pistolet w klubie nocnym w Rzeszowie.

ty też jesteś członek tylko trochę inny

Re: Członek ochrony premiera Mateusza Morawieckiego po pijaku wyjął służbowy pistolet w klubie nocnym w Rzeszowie.

Może się pomylili będąc pod wpływem?
Kiedy paplik w \"lasku jednaczewskim\" wyjął swojego, to też myśleli że to papieros.

może,
ale mnie zastanawia co innego ,

jak ociemniały kaleka mógł dostrzec papierosa ?

Sądząc po stanie twojej głowy,
długo będziesz się zastanawiał.

... kali, może ci się to śniło :)))

w stanie agonalnym często podobno tak jest,

mój dziadek miał tak na trzy dni przed śmiercią

kali, pociągniesz do 12 lipca ?

Spróbuję.
Cel uświęca środki.
I dodaje skrzydeł.

naprawdę życzę ci aż do 13 lipca

na wybory i tak kaleko nie pójdziesz

ale już w wyborczy wieczór dowiesz się o sromotnej przegranej twojego kandydata

i będzie bardziej bolało :)

Ostatnimi laty zawsze chodzę.
I od tamtego czasu, mamy z kvrestvem spokój.
Trzeba wierzyć. Wiara przenosi góry.
Zresztą, coraz częściej odnoszę wrażenie iż żyjemy w matrixie, świecie wirtualnym. Coś w rodzaju hologramu, w którym sami uczestniczymy.
Jak tam te sukinsyny z tym zderzaczem cząstek w Szwajcari?
Otworzyli już portal do innego świata? Wszystko kuźwa w tajemnicy.

krzysiu,
a ile morfiny już bierzesz ?

kszysiu , dychasz jeszcze ?

Musi być z tobą niewesoło,
skoro psujesz się od środka
i tak cuchniesz , że muchy nad tobą latają :)

Staram się zrozumieć wariatów, chociaż nie jest to łatwe.

kszysiu, spiesz się, bo niewiele czasu ci zostało

wg mnie zawsze głupi byłeś, głupi jesteś i głupim zdechniesz :)

... i nikt po tobie łzy nie uroni .

To tylko według ciebie.Według wszystkich, jawisz się jako totalnie pierd*lnięty.

Autor: Kalipso (---.elomza.pl)
Data: 08-07-20 01:19

Skowronek też nie mógł.
W końcu się doczekał.

... kaleko a co ty miałeś albo i masz do Skowronka ?

Wszak może ciebie nie przeżył,
ale ty pociągniesz raptem kilka tygodni dłużej ,
no i relatywnie patrząc miał fajne, bogate, dostatnie życie
... i nie był kaleką , nie umarł samotnie, jak pies ( co tobie grozi )
a i na pogrzebie były tłumy ludzi -
u ciebie nie będzie psa z kulawą nogą :)
grobowiec będzie miał jak się patrzy a ty spoczniesz w mogiłce pod płotem cmentarnym, niedaleko śmietnika,
psy będą lały na twój grób, nikt ci świeczki nie zapali
i nikt nigdy nie będzie po tobie płakał .
Do tego na tym świecie summa summarum przeżył więcej lat, niż tobie kaleko pisane .

kszysiu, szkoda, że nie widzę twojej miny
ale bądź pewien, podobny nekrolog
\"wychwalający\" forumowego skvrwysyna zamieszczę na tym forum .

ps:
pamiętasz kaleko,
jak myląc mnie ze ś.p. Z.S.
dogryzałeś mi jakobym miał już wg ciebie trzustkę na agrafce ?
No to teraz już wiesz, jak się czuje człowiek śmiertelnie chory .

Fajne życie?
Od pewnego czasu, takie fajne to ono chyba nie było?
Tłumy ludzi?
Wszyscy towarzysze z byłego PZPR?
Żona z dziećmi też była?
Osobiście nie mam nic. Nie znałem człowieka. Co nieco słyszałem.
Przez pomyłkę myliłem z tobą pokrako.

Na pewno podróżował często po świecie , gdzie i polował nawet w Afryce.
Zwiedzał świat i z życia czerpał całymi garściami .
Stać go było na wiele, żył w luksusie , był bogatym biznesmenem.
Do ostatnich swoich dni miał dobrą opiekę i na pewno nie był sam.
Po za tym w przeciwieństwie do ciebie, miał rodzinę, żonę i dzieci.
Widać szanowała go rodzina i żyli zgodnie, skoro przepisał udziały w firmach na syna , już kilka lat wcześniej .
Nie ważne skąd byli żałobnicy , z PZPR czy z PiSu , ale byli by mu oddać cześć i towarzyszyć w ostatniej drodze.

A ty zdechniesz samotny jak pies !
Ty żyłeś jak pies, sam , niewidomy kaleka - nawet i dopy nie było ci czasem komu podetrzeć :) To miałeś fajne życie ?
Wyobraź sobie widok rozkładającego się twojego truchła i ten smród, jak sąsiedzi znajdą zwłoki po kilku dniach .
Nie mając dzieci i żony NIKT po tobie łzy nie uroni .
Ciekawe czy będzie komu cię za co pochować i czy znajdzie się choć jedna osoba która by chciała się tym zająć ? Oczywiście nie mam na myśli urzędnika gminy z opieki społecznej.

Teraz piszesz : \" ... Nie znałem człowieka. Co nieco słyszałem.
Przez pomyłkę myliłem z tobą pokrako.
\"

... a jak wcześniej wypisywałeś bzdury o Zbigniewie, Zbysiu, Zbysiorku \"skowronku\" z Kownat a deweloperze łomżyńskim,
jak pisałeś o jego niby kontaktach ze służbami PRLu ,
o niby haniebnej jego przeszłości itp...
to się ślepa mendo nie zastanowiłeś,
że chory człowiek może czytać takie paszkwile ,
albo i ktoś z jego bliskich ?

Teraz mam nadzieję, że też cierpisz .

Nie trać nadziei.
Dla mnie jest jedna pewna zasadnicza różnica.
Mógł mieć polowania, grobowce z marmuru, kolesiów z PZPR, i wszystkie przygwizdy i fajerwerki.
Ja za to mam Boga Pana Nieba i Ziemi.
I to całe moje szczęście i wszystko.

... co ślepa menda,
nie wychodząca całymi tygodniami z domu,
no może do najbliższego sklepiku po żyr i fajki,
raz na miesiąc do lekarza i apteki ,
ot, cały świat kaleki ,
menda, która jak sam pisze nie znała człowieka ,
może wiedzieć jak wyglądało od pewnego czasu życie co prawda chorego,
ale bogatego człowieka, którego było stać na najlepszą opiekę, lekarzy i lekarstwa ?
Skąd kaleko możesz wiedzieć, jak długo chorował, cierpiał czy nie i nawet na co umarł ? Przecież nigdzie nikt o tym nie pisał , żadne media, żadne nekrologii .
Znów menda konfabuluje !

mendo,

to napisz nam tu dlaczego cię twój niby miłosierny Bóg pokarał kalectwem fizycznym i umysłowym, dlaczego żyłeś samotny jak pies w ubóstwie,
czym zasłużyłeś sobie u Boga na takie wyróżnienie ?
Dlaczego tobie całe życie wiatr wiał w oczy a po śmierci będzie cię i pies jebał ?

Po za tym, durniu z czego się cieszysz,
na jakiej naukowej podstawie wierzysz w Boga,
wierzysz w Niebo i jakieś tam życie niby duszy po życiu ?
Czy już choć jedna osoba była na tamtym świecie i wróciła ,
opowiedziała jak tam jest ?
Jak ci tak spieszno do tamtego lepszego świata,
bierz rozpęd i walnij baranka pustym łbem o ścianę
a jak nie zadziała , to zawsze możesz skoczyć na baniak z balkonu.

Na grobie jego napiszą :

Kot go drapał , pies go jebał ,
żeby nie opieka społeczna
to nikt kaleki by nie pogrzebał .

Wiatr mu nawiał liści kupę,
śpij biedaku, choj ci w dopę :)

kszysiu,
za takie rzeczy jakie tu wypisywałeś, za przekleństwa, za wylaną żółć i plucie jadem na bliźniego swego,
wg zasad i nauk twojej religii , a wg wartości chrześcijańskich ,
nawet i twój Bóg cię znienawidzi !
i nie masz co liczyć nawet Czyściec , nie mówiąc już o Niebie.
Będziesz się wiecznie smażył w Piekle !
( jeżeli takowe coś istnieje ? )

Po za tym, ostatniego namaszczenia nie dostąpisz, nie znasz dnia ani godziny, a w ostatniej chwili nie będzie nawet komu księdza do ciebie zawołać .

No i jak ty dostaniesz rozgrzeszenie, skoro do kościoła nie chodzisz od kilkunastu lat,
a wcześniej jak jeszcze widziałeś,
to niechlubną przeszłością , jako stary komuch i TW a współpracownik SB , zapracowałeś sobie na karę Boską za podpierda..ie kolegów z pracy i sąsiadów.

Zdechniesz w samotności, obsrany i zaszczany od stóp po pachy w wyrze .

Co ty tam pisdzisz nieszczęsna POkrako.
Nigdy nikomu nie życzyłem, ani nie życzę śmierci, a tym bardziej zdychania.
Poza tym, ja mogę i chodzę wszędzie tam, gdzie mi potrzeba.
A nie jak ty, tylko do ginekologa.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0