piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Łomża: bezrobotnych mniej niż przed miesiącem, ofert pracy więcej niż przed rokiem

a ja sie zastanawiam o co chodzi zalozycielce tematu bo nie kumam? wyglad tej pani ci przeszkadza czy co w koncu?
Druga rzecz, jesli przyszedl pan po fotelik to trzeba bylo zagadac sprzedawczynie, jak one maja latac po calym sklepie ktory maly nie jest? Poza tym dosyc spora ilosc ludzi ni lubi jak od razu ktos podchodzi do nich i nie da w spokoju obejrzec towatu. ja tam nie narzekam jak cos potrzebuje ide i pytam i zawsze dostaje odpowiedz, to juz ktorys temat z kolei i ich zlej obsludze a ja zawsze jestem zadowolona, jesli komus nie odpowiada obsluga zawsze mozna przeciez z kierownikiem porozmawiac, ale przeciez lepiej jest wylac zale na forum ANONIMOWO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: bezrobotnych mniej niż przed miesiącem, ofert pracy więcej niż przed rokiem

do rzepichy - poprosze o jakies namiary na to mieszkanie bo szukam w ogloszeniach i nie moge go znalezc a moj znajomy szuka takiego mieszkania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Łomża: bezrobotnych mniej niż przed miesiącem, ofert pracy więcej niż przed rokiem

Czyli jak tu nie kochać Amerika www.youtube.com/watch?v=OBtAZwpZdp4&feature=plcp

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org