piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

PORAŻKA, wielki mi tu zespół.Miałam przyjemność bycia na trzech różnych imprezach z ich udziałem i jako osoba nie wspomagająca się % mogę wyrazić swoje wielkie niezadowolenie. Może i uczestnikom imprez muzyka w tańcu nie przeszkadza do białego rana wspomagana trunkami.Jednak "wokalistom"często mylą się słowa jakie śpiewają a i podśmiewanie się z osób na parkiecie to juź przesada .
Mnie się nie podoba.
Zespół mało znany ale może warto pomyśleć o własnej reklamie w inny sposób a nie większość osób które się wypowiadają to są znajomi zespołu którzy dopiero co zakładają swoje loginy

Lubię być detektywem zerknijcie

Autor: sikora2 (---.adsl.szeptel.net.pl)
Data: 06-07-12 22:21

u mnie grali i było bardzo fajnie, dobra muzyka, świetnie prowadzą zabawy, goście bawili się do rana i nie schodzili z parkietu. Polecam
Imię (nazwa) użytkownika: sikora2
Posty: 1


Polecam zespół Dominance!!!!!!!!!!!!!!!Grał na moim weselu.Muzyka bardzo zróżnicowana więc każdy coś dla siebie mógł znależć.Goście bawili się do białego rana!Dorota

Imię (nazwa) użytkownika: dorota111
Posty: 2
Imię:



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

wątpię, żeby ktokolwiek coś takiego zrobił



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

Witam
Wie ktos czy w Łomży kupie cos takiego ?

http://allegro.pl/tasma-do-girland-z-balonow-40-promocja-hit-w01-i2447985325.html

JEsli ktos wie to prosze o informacje :)
Pozdrawiam

Religia jest jak płciowy męski organ: jest całkiem w porządku, gdy ktoś go ma i jest z niego dumny, ale jeśli ktoś wyciąga go na zewnątrz i macha nam przed nosem, to już mamy pewien problem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

no zanim podanie do SM to fajnie byloby sie zorientowac jakie to koszty, jak by ta przebudowa wyglądała... I takie jest właśnie pytanie wadsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

www.oskborawski.prv.pl - polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

Dzięki !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

dlaczego_nie to zadne rozwiazanie! Ja poprostu chce uczciwie sprzedac i spojrzec sobie w oczy ,ze nikogo nie "oszwabilam" czy oszukalam! Ktos ,kto kupi bylby zadowolony ,ze ucziwie zaplacil. Czy naprawde tak duzo wymagam?


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

rzepicha powinnaś dodac "szybko" nie sprzedam". weź pod uwagę fakt że ceny mieszkań spadają i wszystko wskazuje na to że tak pozostanie także Twoja decyzja ale skąd masz pewnośc że giełda nie przeżyje jakiegoś załamania i wtedy naprawdę mieszkania będą za grosze?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

W okolicy ul. Rycerskiej 5 i 7, Ks. Janusza zaginął biały kotek w czarne łatki. Na szyi miał pomarańczową obróżkę. Znalazcę proszę o kontakt.
kom. 784641565






***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

Tutaj mozesz znalezc kontakt do wszystkich tlumaczy w calej Polsce;


http://bip.ms.gov.pl/pl/rejestry-i-ewidencje/tlumacze-przysiegli/lista-tlumaczy-przysieglych/search.html
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Trzaskowski: jestem za 500+, pójdę w Marszu Niepodległości, nie podniosę wieku emerytalnego ,..

Kochani macie rację. Powiedzmy, że mamy "wolny" rynek, więc ceny dyktuje tenże rynek. Za mieszkanie/auto/towar można chcieć duuużo, ale warty - towar - jest tyle ile za niego ktoś zapłaci.
Przepraszam rzepicha, że tak wywodzę, decyzja należy do Ciebie, a czy podjęłaś dobrą czy złą decyzję zobaczysz za 6 miesięcy może rok. Znam to z autopsji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org