piątek, 26 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

coś tam mnie się obiło o ucho,że trzeba uważać,bo można się wpieprz.i płacić 2 razy za ten sam prąd.dla elektrowni i nowego dostawcy.ale nie wiem o co kaman dokładnie.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

to WOŁGA





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

w Gdańsku w osiedlowym na starym porcie płaciłem 2.90 za exporcika(puszka)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

Obecnie we flocie prezydenta bryluje Skoda Superb 19 TDI. Z tego co pamiętam blachy ma w okoliach BL 01000 co świadczy, że samochód był kupiony dobrych kilka lat temu.

Nowy Superb to wydatek około 100000zł, zależy w jakiej wersji, topowe chyba dobijaja do 140000zł. Kto za to zapłaci??? My- Podatnicy...tadam


...ale władza musi być reprezentatywna, a ta Skoda Superb to już za stary samochód (ja chętnie od nich przyjmę w darowiznie ten samochód) :)

Co do szofera...to szofer jest, na pełnym etacie :)

Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

Tutaj jest wszystko opisane,jaką mają Skodę,z tego co pamiętam to mają 1.8 150KM benzyna...

A przetarg tylko pod Skode,bo co z tymi parametrami i tej cenie ma jeszcze taki duży bagażnik....ehhh

Ciekawe czy ktoś sie zaciekawi tymi "wymaganiami przetargowymi" poza nami - podatnikami....pewnie nikt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

a gdzie by tu zasięgnąć dokładne info o tym? Pani z Tauron może nie była akurat kompetentna, ale może są jakieś inne firmy, ktoś coś wie?





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

dla kogoś kto jest ciągle w trasie to ten Janosik jest dobry, ale żeby wyjechać raz na wakacje to chyba nie bardzo się opłaca. No i niestety nie da się pogadać jak przez CB :)

mario

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

http://youtu.be/CvwQmxLaknc

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

Witam,
mieszkam na parterze z balkonem, co ma schody łączące mieszkanie z trawą miejską :) (ogródek nam kiedyś zabrali!) i chcę go zabudować, a jak się uda to rozbudować - poszerzyć, a schody prawdopodobnie zlikwidować.

Czy ktoś tym się ostatnio zajmował?
Jakie są procedury?
Czy trudno jest o zgodę od SM?
Jakie rozwiązania są polecane/nie polecane?
Może ktoś zna kogoś, kto zna kogoś, kto się tym może zająć?
Od czego w ogóle powinienem zacząć?
Jakie są koszty?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

alterantywny dostawca*

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

A czy ten kotek miał na szyi srebrna obrózke?





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Pan kandydat Czaskowski odwołał debatę

Witam , Jasiek ktory sie uczy w tej klasie niech wejdzie na poczte i napisz na numer co ci podalem gg.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org