piątek, 25 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Dariusz Matecki YUTUBE 20 faktów o Rafale Trzaskowskim

Polacy przed głosowaniem powinniście koniecznie obejrzeć co pan kandydat na prezydenta rafał trzaskowski zrobił dla Polski , podam niektóre - napisał rezolucje do Parlamentu Europejskiego przeciwko Polsce i Polskiemu Rządowi ... Był i jest Przeciwko Marszowi Polaków dla Życia i Marszowi Niepodległości ... Jest za marszem popierającym lgbt i edukacje seksualna 7 latków..., Studiował za pieniądze zyda Sorosza a jak wiadomo nikt nikomu pieniędzy nie daje za darmo wcześniej czy później chce je z powrotem ... Władze Warszawy prezydentem Hajka Waltz a zastępcą rafał czaskoski nakazały rozwiązanie Marszu Niepodległości i tylko dzięki temu ,że Patronat objął Andrzej Duda Marsz mógł się odbyć , to tylko nie które zalety pana rafała czaskoskiego ,że nie wspomnę jego nieudolności w powstrzymaniu wypływu ścieków do Wisły , trwonieniu pieniędzy publicznych na projekt koza na wyspie 120 tusiaków i strefa relaksu z palet tez podobna kwota wywalona jak psu na budę ...

Popieram PIS I Andrzeja Dudę

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Dariusz Matecki YUTUBE 20 faktów o Rafale Trzaskowskim

mnie to wcale nie przeszkadza , bo im bardziej wyją , plują szczekają pisda to ja tym bardziej wiem ,ze dokonałem słusznego wyboru.

nie wiesz czy nie ma tam przypadkiem informacji ,że Trzaskowski ma trzy jajka w torbie a nie tak jak kazdy normalny pisowiec cztery.

facmen

Witam Panie Andrzeju. Kasa wywalona na strefę relaksu to prawie milion złotych. A dokładnie jak mnie pamięć nie myli to 920 tysięcy złotych.

Kasia..

Wystarczy jeden fakt o nowogrodzkim czubie - to idiota...

urbi et orbi !

920tys ?

Pisowcy przelali w kilka godzin handlarzowi bronią 160mln za respiratory, których nie ma i nie będzie.

Takich kwiatków jest setki, a ty tępa piszesz o 900 tys?
2mld zł dotacji dla TVP, podczas gdy przeżyła kilkadziesiąt lat i bez takich pieniędzy.

Policja przeszukała mieszkanie radnego Mateckiego. \"Zabezpieczyli komputery i telefony\"

3 gru 19 13:30
przeszukaniach w mieszkaniu szczecińskiego radnego poinformował Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył zawiadomienie w sprawie Dariusza Mateckiego. Chodziło o mowę nienawiści, która miała pojawiać się na zarządzanych m.in. przez niego stronach.

Dariusz Matecki blisko współpracował z Ministerstwem Sprawiedliwości. W ubiegłym roku mocno zaangażował się w kampanię wyborczą Patryka Jakiego.

Witam Pani Kasiu nawet nie mam czasu odpisywać Przepraszam ale oczywiście ma Pani rację z ta strefą relaksu za prawie miliona - pozdrawiam

Ps wypuścili na wekend carusia z psychuszki

Nie ma Pan za co przepraszać. Pozdrawiam 😉

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0