poniedziałek, 10 sierpnia 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Pinokio przekonuje, że koronawirus jest \"w odwrocie\".

A w realu COVID skrzeczy i bezczelnie atakuje kościół, komisje wyborcze, sklepy, kolej itp.
Pinokio znany jest z łgarstwa. Za łgarza był kilkukrotnie uznawany przez sądy. A czopy PiSdowskie? Czopy PiSdowskie wszystko łykają co im PZPR-pis podsunie. Jak mawia ich guru szef wydziału propagandy PZPR-pis (dawniej TVP) nie jaki Kvrwski \"ciemny lud to kupi\". Takie mniemanie o swoich wyborcach czopach mają przedstawiciele PZPR-pis.

https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-biskup-siedlecki-na-kwarantannie-sanepid-poszukuje-uczestnikow-mszy-6528455515543681a

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Pinokio przekonuje, że koronawirus jest \\\"w odwrocie\\\".

odezwał się elektorat Czerniawskiego

On właśnie wypełz z odwłoka gwardiaka i krzyczy - ale tu duszno , ale tu może być koronka i jak zwykle czop czop i wazelina ...
ziuta znów przepustkę dali ?

Głosuje na Prezydenta RP a pinokiem i volksdojczem tutejszym jest ziuta autor posta a nie prezydent RP

czopy PiSdowskie, skąd wypełzłem to wypełzłem, tam was nie było. AKurat nie jestem zwolennikiem Czaskowskiego. \\W waszych świńskich komunistycznych świńskich ryjach utarło się, że jak ktoś nie trzyma swego ryja w odbycie Piotrowicza to musi być z peło.
Ale czego spodziewać się po czopach, których nawet Kvrwski, szef wydziału propagandy PZPR-pis nazywa \"ciemnym ludem\".

A coś w temacie wypowiedzi Pinokia czerwone komunistyczne świńskie ryje, czopy PiSdowskie są w stanie napisać?

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0