wtorek, 22 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polacy pamiętacie?

Teraz walczą o głosy wyborców Konfederacji pamiętacie co było z Marszami Niepodległości,pamiętacie kto chciał ich zakazać pamiętacie nazywanie dzieci w wózkach faszystami, Polaków bydłem, nazistami i wszystkim co najgorsze? Ja,moi znajomi i rodzina pamiętamy to doskonale. Nie pozwolimy aby nas opluwano, nie staniemy z nimi w pierwszym szeregu ani nie oddamy na nich głosu! Pamiętacie prowokacje z podpaleniem budki,pamiętacie prowokacje jak jeden z tych z Czerskiej wysmarował się na brązowo i poszedł na marsz licząc że oberwie i będzie o czym potem pisać? I teraz te bezczelne typy mają czelność zwracać się do Polaków o głosy? To jest hipokryzja pełną gębą! PiS nie jest z mojej bajki,za bardzo wchodzi jankesom w tyłki a jeszcze bardziej Izraelowi,ale to co wyprawia lewactwo woła o pomstę do nieba. Przenigdy nie poprę takich ludzi!

https://www.tvp.info/48750331/budka-zmienia-zdanie-o-marszu-niepodleglosci-juz-nie-skonczeni-idioci

https://www.tvp.info/48778241/donald-tusk-wspiera-trzaskowskiego-i-straszy-konfederacje

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: Polacy pamiętacie?

ależ pamiętamy..!

\"Biała siła, Ku Klux Klan\", \"Narodowy socjalizm\", \"Sieg heil\"

Z tego powodu, że wygrał Duda, antypisowców raczej nie czeka nuda.

babcia kaśka zamiast garów pilnować lub wnuka bawić

to całymi dniami i nocami na forum przesiaduje

... to z czego żyje ta niby ok. 50cio letnia De.bilka ?

babon nie ma koleżanek , aby podyskutować, poplotkować sobie na babskie tematy

tylko całymi dniami wykłóca się z facetami na forum ?

to jest już chore ,

no chyba , że ona to rencistka - bo tak za PiSowskim, pisobolszewickim socjalem obstaje .

Paplakopobny to twoi te plakaty nieśli? Dużo ci zapłacili za taką prowokację podobnie jak za podpalenie budki, czy więcej szekli wpadło? Aż dziw bierze że od kilku lat Marsze przebiegają spokojnie nie? Nie ma komu prowokatorów opłacać od chwili gdy rządy się zmieniły? Aj waj,aj waj straszne rzeczy się dzieją jak tu zabronić Polakom celebrować ich święto i patrzeć jak idą z biało-czerwonymi flagami jak lewactwu marzy się jedynie flaga tęczowa.

Kasia..

Byłem na tym marszu kiedy budkę przed ambasadą podpalali, byłem w 2011 roku, kiedy wozy bojowe na ludzi wysłali, widziałem kiedy w bocznych uliczkach ,,scieżki zdrowia,, dla uczestników organizowali, kiedy za biało czerwoną można było z buta dostać lub z pięści w nos za nagrywanie kamerą. Taka prawda
Nigdy im tego nie zapomnę !

DiDi

hajhitlery w PiSdę kopane.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Tak jest czopuś, tak jest ale chyba w wąsik czesani te hajhitlery? Dużo twoi ulubieńcy płacili tym pachołkom za przyjazd do Polski i robienie burd? Fajnie było czopuś na Polaków popluć i burdy porobić,nie? A teraz skończyło się płacić nie ma komu to Marsze Niepodległości spokojne.

https://youtu.be/l-PeRCrIuWM

Kasia..

De.wotka trzęsie pipą, bo PO wpadkach Dudusia, jak choćby kompromitacją z ułaskawieniem rodzinnego pedofila, boi się panicznie Trzaska wygranej, a przecież Bosy Końpederaści są bezpompromisowi dla tych złoczyńców tak samo jak dla komuchów typu Piotrowicz na stanowisku sędziowskim...

Polacy a będzie tak jak tu na tym filmiku. I Antifa będzie przez lewaków nazywana patriotami,tu na tym forum też wielu pisało że się z nimi utożsamia i popiera,a Polacy na Marszu Niepodległości będą znów nazywani faszystami.

https://youtu.be/Ieq339hBS7k

Kasia..

znajać twoje radykalne poglądy nie zdziwiłbym się dyby to szanowna dama ją podpaliła.

facmen

Paplapokodobny polakożerco ani jeden ani drugi kandydat nie jest moim ulubieńcem. Ale stawiając ich dwóch obok siebie i myśląc o tym nauczaniu dzieci wszelakich dewiacji w przedszkolach, pod przykrywką pięknie brzmiącej edukacji seksualnej. O tych tęczowych pochodach,a ten wczorajszy który tu ktoś wrzucił, gdy go obejrzałem to myślałam że się porzygam..Gdy pamiętam słowa, że chcę być prezydentem w Polsce który udzieli ślubu homoseksualistom,gdy myślę o tej blokadzie wypłat odszkodowań lokatorom wyrzuconym z kamienic, gdy myślę o tym że będą próby przywrócenia wieku emerytalnego oczywiście wzwyż,o tym że będą próby wprowadzenia do Polski euro, o tym że gdy odbywało się święto ważne dla Polaków ktoś wolał pojechać na targ a nie uczestniczyć w defiladzie..Oczywiście w marszu tęczowym uczestniczył i można tak jeszcze długo. Więc wszystko to sumując dla mnie wybór jest bardzo prosty. A przy okazji nie chce aby w moim kraju Polacy idący z biało-czerwonymi flagami byli nazywani faszystami,nazistami czy traktowani jeszcze innymi obelgami. Nie chcę aby w moim kraju biedniejsza rodzina słyszała że jest patologią,beneficjentem MOPSu czy że się sprzedała jak szmata za 500 Plus.

Kasia..

panie domu
a dożo w 2011r wyrwałeś drzewek z korzeniami i kostek brukowych z chodnika ?

Jakie piękne umizgi. Odpowiedź prawidłowa!

Rafał Trzaskowski i Borys Budka zmieniają front ws. narodowców. – To, co robi teraz nagle Platforma Obywatelska, to polityczne oszustwo – komentuje w rozmowie z portalem tvp.info Tomasz Kalinowski, wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Jego koledzy dodają, że Trzaskowski mówi o nich z sympatią, a to za rządów PO byli gazowani i pałowani na Marszach Niepodległości

Po I turze wyborców prezydenckich główni kandydaci starają się także o głosy wyborców Szymona Hołowni i Krzysztofa Bosaka. Rafał Trzaskowski podziękował nawet elektoratowi kandydata Konfederacji, a Borys Budka stwierdził, że na Marszach Niepodległości źle zachowywały się jedynie „bardzo małe grupy osób”.

Trzaskowski jest skrajnym lewakiem”

– Takie umizgi w stosunku do narodowców nie zmienią tego, co naprawdę głosi Rafał Trzaskowski. To, co robi teraz nagle Platforma Obywatelska, to polityczne oszustwo. Trzaskowski jest skrajnym lewakiem, który gdyby tylko mógł, zdelegalizowałby Marsz Niepodległości albo przynajmniej nasyłał na nas szkoloną przez niego Antifę uznawaną już przez niektóre środowiska i prezydenta USA Donalda Trumpa za grupę terrorystyczną – komentuje w rozmowie z portalem tvp.info Tomasz Kalinowski.

https://www.tvp.info/48758090/narodowcy-odpowiadaja-na-umizgi-trzaskowskiego-naslalby-na-nas-antife

Kasia..

Uczyć się wszelakiej maści polakożercy i farbowane lisy, kopiące dołki pod krajem w którym mieszkacie. Czapki ze łba ściągać przed takim Polakiem i kłaniać się w pas.

https://youtu.be/4sxto4t_kiE

Kasia..

0-22, drzewka wyrywali specjalnie przeszkolone bojówki z krytyki politycznej, w ich w norze od bufetowej znaleziono różne akcesoria np kastety, kominiarki,kije bejsbolowe. Polacy mieli w rękach flagi, transparenty

DiDi

Polacy pamiętają Pani Kasiu trzeba gonić dziadów PO sranców volksdojczów z rządu i głosować na Andrzeja Dudę bo to nie jest mniejsze zło tylko jedyne realne wyjście w przeciwnym wypadku rafałek sprzeda nas na sto procent...
Pozdrawiam Pani Kasiu

pamietamy pamietamy szystkie swiństwa , łajdactwa , kurestwa jakie PiS ma na sumieniu. Ale najbardziej pamiętamy to ze ma za nic ludzi

facmen

Panie Andrzeju ja osobiście biję się bardzo z myślami co do drugiej tury, iść, nie iść, przyłożyć rękę,czy nie,ale jak .. Co oczywiście nie zmienia faktu że absolutnie bym nie poparła Trzaskowskiego, ale obecni też mi za skórę zaszli. Ale stawiając ich obu i podliczyć grzechy i to co planuje wdrożyć Polsce i Polakom Trzaskowski to ta wersja jego jako prezydenta Polski jest dla mnie o wiele gorsza. Wiem jedno wielu moich znajomych poprze obecnego mimo że w pierwszej turze poparło Bosaka. Pozdrawiam Panie Andrzeju.

Kasia..

Nie dopisałam do końca zdania... Ale jak czytam (miało być dalej tak) te epitety w stosunku do Polaków ze strony lewactwa to coraz bardziej mi się nóż w kieszeni otwiera....

Kasia..

Kasia, Ty się nie bij z myślami.
Tylko bierz całą familię i idź, choćby po to, aby totalne kvrestvo kraju nie zalało.
Jak totalne g*wno w stolicy.

Jak się uda, to niech nawet pies amstaf zagłosuje.
A powinien, bo mniej skvrviony od tutejszej folksdojcz-komando.
A i rozumu też ma nie mniej od nich.

Krzysztof mój pies nie jest w ogóle skvrviony 😉,a rozumem przewyższa o lata świetlne tych co nazywasz folksdojcz-komamdo

Kasia..

Chciałem napisać że nie mniej, tylko że przy nich, to mógłby za świętego uchodzić.

Na marszu Niepodległości leciała kostka brukowa, w 2011 roku spalono samochód TVN, w 2013 Tęczę.

Uczestnicy marszu bili, podpalali i rzucali szklanymi butelkami, kostkami brukowymi i rowerami miejskimi.

Marsz Niepodległości w 2011 r. - plac Konstytucji pod pomnikiem Dmowskiego

Warszawa po marszu

W 2011 r.?
Czyli że, totalne kvrestvo kontra Polacy.
Wsparte bandytami i wszelkimi podobnymi kretynami.

A z Czerskiej pewnie artykuły szły hurtem do tzw. zachodnich mediów.
O polskim faszyzmie, nazizmie, etc.

nic wam to chamy PiSlamskie nie POmoże, dopóki Piotrowicz będzie sędzią, dopóty Bosy kato-narodowcy nie zagłosują na Dudusia...

W 2011 r.?
Czyli że, totalne kvrestvo kontra Polacy.
Wsparte bandytami i wszelkimi podobnymi kretynami.

W samo sedno Krzysztof.

Kasia..

No popatrzcież kuźwa.
Do 2015 roku, Polacy tak rozrabiali i wszystko niszczyli na Marszach Niepodległości.
A od 2015 roku, chociaż maszerujących bez porównania więcej, wszystko przebiega spokojnie i bez zniszczeń.
Fenomen jakiś czy co?

Trzasek zawyje z mównicy że to wina Dudy.
Że wtedy to był porządny folksdojcz-burdel.
A odkąd nastał Duda, totalny burdel się skończył. Odebrał miejsca pracy.

Paplakopodobny polakożerco wielu moich znajomych w drugiej turze poprze Dudę mimo, że w pierwszej głosowało na Bosaka więc nie bój żaby.

Kasia..

Brunatna Kasia w końcu nie musi kamuflować swoich barw i jak jej blisko do Łapki i pięciu piwek oczywiście to wszystko pod przykrywką polskości polskiej takiej prawdziwej najprawdziwszej. Czystej rasowo. Ale pójdziesz Boso i się nie załapiesz na glorię hajlowania bo za stara rura, może wnuki się załapią jak ścierwo od Bosaka zapanuje w tym kraju

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

Krzysztof jaki fenomen dobrze wiesz że nie ma komu kvrestva opłacać to i spokój jest.

Kasia..

Wiem dobrze jak to jest.
Jak np kastowe w porozumieniu z totalsami, organizują wszelkiej maści sukinsynów.
Za różne kryminalne przestępstwa, propozycja dla oskarżonego.
Albo wyroczek w zawieszeniu, pełna uległość i współpraca.
Albo odsiadka na lata.
I delikwent udvpiony totalnie.

Jak myślisz Kasia?
Skąd u totalsów tylu sukinsynów, którzy siedzieć powinni?
Jak choćby ów farmazon. Czy ten ich aktywista, który za handel kobietami w końcu zamknięty został.
I z jakim płaczem go żegnali. Pewnie za niedlugo wyjdzie?
Dalej walczyć o ich demokrację.
Zresztą, tam dużo więcej takich.

Niewiem skąd,wiem natomiast że tam svkinsyn svkinsynem pogania. Może to takie środowisko że swój do swojego ciągnie.

Kasia..

Zapewne pamiętasz.
Jak to ten straszny niby pisowiec, dokonał zamachu krzesłem na komoruskiego?
Wzięli na posterunek, by po chwili wypuścić.

Pamiętam.

Kasia..

Powiedziała jedna bosa z bosaka Schütze do drugiego upośledzonego flejtucha :)

Litość i współczucie kiedy idea odbiera resztki rozumu.

---
Każdy rodzi się ateistą. To naturalny stan umysłu. Indoktrynacja narzucona przypomina znakowanie bydła.

dajcie tej debilce zapałki to będzie bigała po okolicy i szukała nowej stodoły do podpalenia - to jest jej mentalność.

facmen

Jak widać forumowi polakożercy ubabrani góvnem po same uszy, nienawidzący Polaków,a innym przypisują swoją szkaradność... Wasze wywody normalni mają w.....

Kasia..

zDebilona brunatna głupawko samo nazywanie i pisanie \"polakożercy ...nienawidzący Polaków\"o milionach Polaków świadczy żeś nie warta traktowania jako istota rozumna .. ścierwo faszyzujące ma swe miejscu suko na śmietniku tak jak i bolszewizm odrodzony i garstka opętanych debili rasistowskich tobie bliskich.

Twoja \"polskość, normalność\" ma tylko rację w środowisku skur*syństwa, kibolsko, bandyckiego z pustymi hasłami o Polsce i patriotyzmie . Choć dla tych patriotów to możesz być potrzebna jako zbiornik.

---

Już napisałam gdzie mam wywody takich jak ty, za trudne do pojęcia? Podyskutuj z tymi nienawidzącymi Polski i wszystkiego co z nią związane! Takie coś nie jest w stanie mnie obrazić.Bez odbioru!

Kasia..

Wypisz,wymaluj opis wielu tu piszących.

W Polsce natomiast mamy do czynienia z sytuacją, gdzie często ludzie, którzy są Polakami według krwi, z dziada pradziada, żywią nienawiść do własnej Ojczyzny, chcą, żeby była słaba i nienawidzą narodu, w którym się wychowali.

Można oczywiście tłumaczyć to różnie. Najbardziej wojujący lewacy i liberałowie często okazują się mieć rodziców SB-eków, sędziów prl-owskich i tym podobni, a więc zostali wychowani przez okupanta i nauczyli się gardzić „tubylcami” i ich zwyczajami. Niektórzy jednak nie mają takich korzeni, a mimo to zdradzają niezdrowe uczucia wobec swoich współziomków.

Wydaje się, że coś takiego nie występuje we Francji, Niemczech, Holandii, gdzie jednak interes narodowy jest ważny dla wielu obywateli (nie licząc ciemnoskórych). Może zresztą i tam lewacy i liberałowie wyśmiewają się z patriotyzmu, tradycji i pewnych zwyczajów, jako oznak archaizmu, ale nie dzieje się to na taką skalę jak u nas.

Rzecz chyba w tym, że polskość tym różni się od francuskości, belgijskości itd., że nie jest tylko kwestią krwi, ale jest zespołem wartości, takich jak wolność, wiara, tradycja, szlachetność, które można przyjąć bądź odrzucić. Stąd wielu obcokrajowców zostawało Polakami z własnego wyboru, mimo, że nie mieli polskiej krwi.

Liberałowie i lewacy nienawidzą tych wartości, esencji polskości i stąd walczą z nią nie tylko dlatego, że reprezentuje znienawidzony przez niech patriotyzm i miłość Ojczyzny, ale także dlatego, a raczej przede wszystkim, bo reprezentują zupełnie inne wartości, zwykle – antywartości tych pierwszych.

Kasia..

A to Polacy pamiętacie? Jeszcze trochę takich w polityce i to z nas będą chcieli zrobić tych którzy wywołali wojnę!

https://youtu.be/uIzTNpmm5mA

Mam nadzieję że Polacy pamiętają także taki dłuższy paszkwil z udziałem owej \"damy\" nakręcony dla niemieckiej telewizji w którym obrażani byli Polacy i Polska.

Kasia..

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0