czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Idzie nowe

Omania a skąd wiesz że nie dzięki Tobie jestem pewny siebie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idzie nowe

nie rozumiem jaki mam mieć w tym udział.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idzie nowe

Omania jestem jaki jestem i też dziki Tobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idzie nowe

Pod tym adresem znajduje sie artykul mowiacy o startach lomzyniakow w Londynie podczas 30 Letnich Igrzysk Olimpijskich:

http://4lomza.pl/index.php?wiad=29240

Pragne poinformować panstwa, ze jedynym lomzyniakow z tej stawki jest Artur Zaczek. Trenowal w lomzy( na lomzynskich obiektach cala swoja juniorska kariere) w tym momencie jest wypozyczony (na okres studiow, bo takie jest prawao, ale podkreslam ze jest wypozyczony czyli dalej jest czlonkiem klubu z lomzy.
Co prawda Pani Jesien rowniez reprezentuje klub z lomzy ale nie mozna jej nazwac lomzynianka, poniewaz prawdopodobnie nigdy nie zrobila tu ani jednego treningu i nie spedzila tu ani jednej nocy, pochodzi ona z warszawy prawdopodobnie z klubu Warszawianka, Joanna Fiodorow jest z Augustowa i rozniez prawdopodobnie nigdy nie byla w lomzy nawet na jedna dobe. Do tego od stycznia tego roku reprezentuje barwy AZS poznan ( nie jest na zadnym wypozyczeniu, po prostu jest tam juz na stale i reprezentuje barwy poznania.
Nie chce robic zadnej afery z tym zwiazanej tylko chce wyjasnic niescislosci z tym zwiazane. Nazywajmy Łomzyniakow Łomzyniakami, Warszawiakow Warszawiakami a Ludzi z Augustowa Augustowczykami( nie wiem czy dobrze to odmienilem:P )
Zycze powodzenia zawodnikom, bo przeciez to nie ich wina, ze zle sa opisywani na 4lomza tylko prawdopodobnie Trenerow! Pozdrawiam
Maciej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Idzie nowe

pożyjemy zobaczymy

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org