piątek, 25 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

\"Od 6 lipca 2020 r. zawieszamy do odwołania oferowanie lokat terminowych dla firm i przedsiębiorstw\" - poinformował największy polski bank PKO BP.

W komunikacie możemy przeczytać, że lokaty bankowe otwarte do 5 lipca będą prowadzone na dotychczasowych warunkach, natomiast w pierwszym dniu kolejnego okresu umownego zostaną zamknięte, a środki pieniężne zgromadzone na rachunku lokaty wraz z odsetkami zostaną przekazane klientowi na rachunek.

Skąd decyzja o zawieszeniu lokat dla firm? Na infolinii banku można usłyszeć informację, że wynika to z rekordowo niskich stóp procentowych, które w tym roku ścięła drastycznie Rada Polityki Pieniężnej. Można się domyślać, że bankom przestało się opłacać oferowanie jakichkolwiek odsetek firmom w takiej sytuacji.

Na pytanie o to, w jaki inny sposób przedsiębiorcy będą mogli od poniedziałku lokować wolne środki na jakikolwiek procent, usłyszeliśmy, że już praktycznie nie ma alternatywy.

W komunikacie bank informuje, że zawieszenie oferowania lokat obowiązuje \"do odwołania\". Z informacji przekazanych przez infolinię wynika, że taki stan może potrwać dłużej. I wiele zależy od przyszłych decyzji RPP i ewentualnych podwyżek stóp procentowych.


słowem bank będacy własnością skarbu państwa nie chce przyjmować piniędzy polskich firm na lokaty bo mu się po prostu nie opłaca.

Więc znaczy się ,że polski złoty ma jakaś wartośc czy nie?

W histori tego kraju takiej sytuacji w gospodarce jeszcze nie było . To jest własnei pisowskie zarzadzanei ekonomią kraju.

facmen


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

ja ostrzegałem, że przed komunistami PiSdowskimi trzeba swoje aktywa wyprowadzić poza zasięg ich pazernych komunistycznych racic. Komuchom, którzy na lewo i prawo rozdają za free nie swoje pieniądze nie można ufać.

Oczywiście towarzysze czopy PiSdowskie mają zawsze rację.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

to świadczy dobitnie ,że Polska ekonomia się sypie i doszła już do takich absurdów. Dzsiaj odmowa lokat dla przedsiebiorców a jutro zapewne dla indywiduanych. Nie robia tego przed wyborami bo byłoby z tego neizłe zamieszanie i awantura bo ludzie w bankach maja oszczędności w wielkości aktulanego długu Polski wiec skal problemu byłaby duża. Rząd manipulując za pośrednictwem NBP kursam stóp procentowych doprowadzi do tego ,że lokaty stały sie nieopłacalne a banki odmawiją ich przyjmowania czego nigdy w histori jeszcze nie było. I niech mnie ktoś powie ,ze ta gospodarka kraju dobrze funkcjonuje.

facmen


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

Czubki to coście napisali to znaczy ,że kasy jest w pytę a nie tak jak u rudego i wencenta rostowskiego ,że kasy ni ma i nie będzi a tu jest i to fura Brawo PIS ...
Popieram PIS i Dudę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

ziuta krasnaja mordo
Ty już lepiej niczego nie wyprowadzaj.
Bo cię znowuż tir pierd*lnie.
Tym razem uczciwie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: to jest znak upadku finansów państwa Pisowskiego.

owszem jest drukowanej na potegę o wartości bliskiej papieru.

facmen


Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0