piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

raczej wszedzie powinni to zrobic..za szkla i tak sie placi oddzielnie zawsze

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

wpm Ty to masz naprawdę tupet. Nie każdy ma sponsorów... chyba tylko takie jak Ty:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

Mam pytanie w którym dokładnie miejscu w Izbie Celnej jest ten kantor ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

Odświeżę temat . artooro, może mi również mógłbyś pomóc z tym modelem ? hensz@poczta.onet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

Popieram wypowiedź mistrz418

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

PS. Oczywiście taki koszt przy cenie obecnej oleju tzn 3.70zł jak budowałem 3 lata temu olej był po 2zł...x2000l wychodził koszt za rok max 4000zł...no i teraz zima była słabsza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

86 473 66 55
google nie gryzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przypadku wygranej Andrzeja Dudy pierwszym celem ataku PiS będzie Konfederacja

Jeszcze niech pobudują przy Sz.Zambrowskiej Carefour a na dworcu PKS Auchom
A ba poznańskiej IKE

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org