niedziela, 27 września 2020 napisz DONOS@
Polityka

Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
apel do młodego pokolenia !!!!!!!!!!!

Mam apel do młodego pokolenia . Idżcie na wybory i odsuniecie Pis od władzy !!! Kiedy w 1974 roku zdawałem maturę nie marzyłem , że będę żył w kraju wolnym od dyktatury ciem..niaków z PZPR , Wystarczyło 6 lat i kiedy kończyłem medycynę świtała iskierka wolności . Mineło 40 lat i historia zatoczyła koło , znowu nie liczy sie wykształcenie i inteligencja a służalczośc wobec Wielkiego Imperatora , gdzie kariery robią krea..tury typu Fogiel - rzeczik Pis , czeladnik piekarski z Radomia . Ocknijcie sie , te socjalne ochłapy dawane przez pis to pieniądze z kieszeni uczciwie pracujących i razdawane jak to słusznie nazwał Żółtek menelowe + . Czy naprawdę podoba Wam sie zycie z kagańcem na twarzy ???

facmen

Odpowiedz na tę wiadomość

Re: apel do młodego pokolenia !!!!!!!!!!!

facio
Spodziewałem się że napiszesz:
- kiedy odsuną PIS od władzy, ponownie będą mogli sobie wyjeżdżać na szparagi, truskawki, etc.
Jak już kiedyś za Tuska, pewien totals powiedział:
- że zayebistą rzecz uczynili dla młodych Polaków, umożliwiając im wyjazdy na roboty do rzeszy, oraz innych państw.
Czyżbyś zapomniał?

no coś w tym jest . Bo gdy wyrzuca ans z Uni to na te truskawki nie pojadą a do tego dąży po cichu PiS HAHAHAHAH

facmen

aczkolwiek młodzi polacy mają na te ruskawki wywalone dla nich wazniejsza jest wolności swoboda co wy pisowscy im odbieracie.

facmen

Dzika świnia też jest wolna.
Więc za totalsów będą biegać wespół.
Po polach.

facmen - MASZ RACJE !!! sam jezdzilem na szparagi i powiem ci szczerze ze wyrobilem sobie charakter ... a to pomoglo mi w zyciu !!!
a co najciekawsze to paszport dostalem za LAPOWKE :)
teraz tez tak bedzie jak dudopedofillaskawca wygra !!!!!!!!!!!!!

mario

Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 

Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:

Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.

Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne

Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0