piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak tam ORMO-wcu...

szukam solidnego fachowca do krycia dachu blachodachówką, więcej informacji na zbisko1@wp.pl

kogo polecacie?
dziękuję



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam ORMO-wcu...

Ogólnie barmana polecam. Lubię drinki ale to nie był główny argument. Z doświadczenia wiem (bo szukałam na swoje wesele) w co wyposażony powinien być barman i od razu mówię, że barman barmanowi nie równy. Pierwszy raz zasugerowałam się ceną bo była naprawdę niska, a u innych wysoka. Zajechałam do barmana z Łomży na podpisanie umowy i pokaz sprzętu na jakim pracuje i tutaj UWAGA. Ladą barmańską to był jakiś pseudo stolik, który szpeciłby wygląd sali. Lada wykonana była z pleksy o szerokości 1m - tragedia. Jeśli chodzi o szkło do drinków to był wybór 1, max 2 rodzajów, może to było tanie ale prestiżu i wrażenia nie robiło. Sprzęt barmański to był taki też pseudo z allegro. Pracowałby sam na weselu prawie 200 osób.
Wybrałam inną firmę, wesele obsługiwało 2 barmanów, mieli konkretną ladę barmańską - że miło było przy niej stać, z tyłu były podświetlone alkohole. Jesli chodzi o szkło to mieli chyba z 7 rodzajów, w zależności jakie były drinki. Przy wyborze też warto się zapytać czy będą zbierać po sobie szkło, bo ja sie spytałam i były różne odpowiedzi na ten temat, godziny pracy(ile barman pracuje), czy zapewnia dekoracje typu słomki, dekoracje drinków z owoców, ile drinków na karcie menu, czy alkohol sami kupują czy dają listę do zakupów. Na nasze wesele głównym atutem był wygląd baru, smak drinkówi. Z obejrzanych 6 firm/barmanów warto zwrócić uwagę na firmy essenza-catering, malibu-catering, weselnydrinkbar

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org