czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zwolennicy trzaskowskiego

Ja będę zakładał u siebie klimatyzator.. Czy trzeba pozwolenie od spółdzielni pozwolenie na montaż klimy zewnętrznej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

sorki mała pomyłka: kamaj223@op.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

to i ja cos zapodam

http://www.youtube.com/watch?v=7U35JXKfV2M&feature=related





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

J. Kaczmarski, P. Gintrowski, Z. Łapiński - Modlitwa o wschodzie słońca

http://www.youtube.com/watch?v=-_uZ4S7YAzs

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

będzie dobrze póki ktoś nie zechce biznesu znowu robić na pellecie jak na olejowym. Im większy popyt tym wyższe ceny:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

http://www.rossmann.com.pl/pl/firma/historia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Łucja Pawlus z Akademii fryzur sprawdzona na moim slubie w sierpniu makijaz trzymal sie bardzo dlugo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Witam. Mam pytanie. Czy ktos z Was byl na jeziorze Seksty? Planuje wybrac sie tam na rybki i moje pytanie brzmi-gdzie moge kuic licencje na owe jezioro oraz czy ktos zna jakas wypozyczalnie sporzetu-lódka mnie interesuje. Czekam na porade

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

jasne, robi w domu i lata z jedna peseta do szpitala, czemu klamiesz? Zeby moc steryzlizowac narzedzia w szpitalu trzeba miec zalozona firme, wtedy idziesz z dokumentami i piszesz podanie o sterylizacje a potem podpisujes umowe ze szpitalem, nie wciskaj wiec kitu ludziom, bo nie mozesz miec zarejestrowanej firmy kosmetycznej w domu. Jesli robisz w domu to sobie rob mnie to nie przeszkadza ani wielu innym ludziom ale nie klam i nie rob z siebie Bog wie jakiej profesjonalistki

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

A ja nie mam umowy i mnie wysterylizowali.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Moją Mariolkę jak kiedyś odmalowali to przez 3 dni myslałem ,że mam inną babe,potem czar prysnął.-;(

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

jeśli chodzi o ten film miłość 19-latki ,to ten jej kochaś na pewno nastawił swojego kumpla ,jestem sto procent przekonany ,czy ci policjanci są naprawdę takie ciemni .Podsłuch i obserwację trzeba było zrobić ,alibi ze leżał szpitalu itd. to nie jest alibi ,można z kolegą czy z rodziną się kontaktować ,ai jego rodzina ma swojego oprawcę .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Muchozolem psiknij.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Temat był już zakladany kilka razy, poszukaj w starszych wątkach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Parę kilometrów wcześniej w Kwiku, taniej i spokojniej, a i sklep z pijalnią piwa na miejscu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

za nowymi gutami w okartowie;) tanio - pole namiotowe;) a jaki świetny dostęp!:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

Najpierw dureń pisze, że browar jest chętnie kupowany bo woda jest najlepsza a dalej, że to pomyje.
Pomyje nasz browar to robi dla takich krezusów jak ty dostępne w biedronce, przy zakupie kartona sucharów jedna puszka gratis (nazwa tego jakaś taka równie głupia jak twój nick).

Podobizny takich jak cogito powinny być upubliczniane i dla przykładu wieszane w szaletach, żeby każdy komu chociaż trochę zależy na dobru tego miasta i działających tu przedsiębiorców (a coraz ich mniej), mógł na jego wizerunek oddać kał lub mocz.

Otwórz firmę i płać pracownikom więcej. A ja napiszę (tak po złości), że produkujesz gówno a płacisz mniej niż byś mógł i, że taki szef a śmierdzi mu z gęby.
Głosuj kasztanie na co chcesz. Ale zachowaj swoje frustracje bezrobotnego byłego szorowacza tanka 152 dla siebie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

tez widzialam ;p hahhaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

jesli ja jestem w polsce to tez musze ten roaming właczyc? i jak?Prosze o pomoc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zwolennicy trzaskowskiego

s

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org