czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

zostaw jakiś kontakt do siebie, email czy gg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Zagłosowałem i ja :-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Nasze to ono było 5 lat temu .Od tego momentu nie pije i na pewno nie zagłosuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

"Myślę ,że Browar Łomża ,by dawno nie istniał jak by się oglądał wyłącznie na

łomżyński rynek. "






Właśnie wszystko zaczęło się od rynku lokalnego."Jeszcze nasz Browar"(Teraz to van pur ,wcześniej unibrew) inwestował w lokalny rynek tj. reklama ,sponsoring,Gastronomia,fajne akcje promocyjne dla klienta detalicznego(tj.breloki,szklanki8,kalendarze, itp.) a także w przedsiębiorców lokalnych tj. hurtownie i sklepy. W tej chwili tylko oszczędności,nawet piwo smakuje inaczej niż kilka lat temu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Już zagłosowałam na naszą Łomżę:))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Łomzyniaku2 darma twoja agitacja poniewaz w Łomzy juz mieszka mało prawdziwych Łomzyniakow a większosc to potomkowie roztrząsaczy gnoju ktorzy nie utorzsamiają się z miastem a tym bardziej z browarem ktory jest w Polsce znany i doceniany ze swoich produktow. Oni wolą pic szczyny z warki tyskiego lecha i inne wynalazki z promocji w lidlu czy biedronki. Zamiast wspierac rodzimy browar kupując nasze piwo to wbierają konkuręcję a pozniej płaczą ze beowar pada i nie mają gdzie pracowac i jest płacz i zgrzytanie zębow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

malenka12- czytaj ze zrozumieniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Można to wymienic tylko to spory wydatek.Metr kwadratowy skóry kosztuje ok.100pln a na komplet trzeba minimum 15m.(możesz sobie policzyc +robocizna ok.1000).Chyba że eko,która kosztuje ok.30pln za metr bierzący.Znam osobę,która tym się zajmuje.Do skór potrzebne są odpowiednie maszyny do szycia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

Jadę dziś wieczorem 2012.07.08 do Gdańska z Łomży. Mogę zabrać 1-3 osoby. Informacje pod numerem tel. 728542689

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy dobra rada, - gońcie peło-kakało i całe lewactwo w pisdu! Zanim będzie za późno.

a kuźwa nowej KEBABOWNI wam nie brakuje??


Zapomnieliście o tym czy co?? :):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org