piątek, 29 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
jezeli wszyscy ponownei się zmobilizujemy to wygramy!!!!!!!!!!

Napisałeś tak, jakby w Boguszycach była tylko jedna dziewczyna :) Skąd mieszkańcy mają wiedzieć o kogo chodzi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli wszyscy ponownei się zmobilizujemy to wygramy!!!!!!!!!!

wpm- prawie wcale nie piszę na forum, ale urzekła mnie twoja historia i muszę :) Co takiego robisz w pracy, że aż 70 dziewczyn po studiach się nie nadawało? Wez kobieto popracuj w hipermarkecie 14godzin na nogach przy rozkładaniu towaru, bez przerwy na jedzenie, bez widywania dzieci i męża w ciągu dnia,to wtedy pogadamy o ciężkiej pracy.
To, że ktoś się sprzedaje, to nie twoja sprawa i nie tobie oceniać jakim jest człowiekiem.
Starcza ci na waciki, spoko, kłopot z głowy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli wszyscy ponownei się zmobilizujemy to wygramy!!!!!!!!!!

wstęp wolny zabawa do białego rana atrakcje dla wszystkich ,Canon to najlepsza kapela w regionie ,spotykamy się w Naruszczkach zaprasza OSP



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli wszyscy ponownei się zmobilizujemy to wygramy!!!!!!!!!!

a chocby najlepsza kosmetyczka uzyla kiepskich kosmetykow to efekt bedzie jaki bedzie.
żadna konkurencja. Jakbys nie zauwazyla- nie wydaje opinii o Pani Agnieszce. Piszę z Tobą i komentuję Twoje wypowiedzi. Chyba że to Ty jestes ową Agnieszką. Nie przeszkadza mi to- piszesz bzdury a ludzie to czytają.
Pozdrawiam. Nie mam ochoty juz prowadzić z Toba rozmowy. Miłego wieczoru.
J.

Aha- może po prostu każdy poleci salon, z którego usług korzysta, a nie neguje inne. Tworz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: jezeli wszyscy ponownei się zmobilizujemy to wygramy!!!!!!!!!!

Tylko nie Pioro!!! ten rzeznik wyrwal mi dobry zab!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org