środa, 24 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

te twoje hihihi w każdym poście jest żałosne - udaru słonecznego dostałaś? idź do lekarza a nie udzielasz się wśród ludzi na poziomie tu na forum :))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Widziałem w eldorze na poznańskiej (dawny atom)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

wpm idź na zarobek a nie na forum siedzisz i krytykujesz innych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Ty jestes na poziomie?hihihi smiechu warte,pamietaj jedno jesli ktos jest na poziomie to i prace ma,mniej wiecej platna ale pracuje i nie jest smietnikowcem po ulicach takie jest moje zdanie,ja tez pracuje za 900 zl netto miesiecznie w butiku i mam sie ok a takie dziewczyny zdziry jak widze ze chodza po ulicach i sponsora szukaja to bllleeeeee.Taka w zyciu nic nie bedzie miala tylko to na co ja stac i co soba ona reprezentuje,Wsyd mi za te dziewczyny co siedza w domu i ostatni chleb dla matki wycagaja wstyd,wstyd i jeszcze raz wstyd,a do pracy zadna sie niewezmie choc pracy jest w brud w tym miescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

napisałam że 1,50 to mało..? gdzie tak napisałam?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

w taki upał tylko klima...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

wpm no pacz na komputerze się znam gadane tyż maa perółe bym se zakupił biustonosz bym pożyczył od siostry , wypchał skarpetkami a i nogi ma proste choc wymagają depilacji czyli estem ciacho:) Twój szef powinien mnie zmiejsca przyjąć .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

trzeba , bo niektórzy mają skłonność do pocenia się na twarzy, inne nie, jedne przesiedzą całe wesele jak matrony , inne szaleją do rana, pani agnieszka robi super makijaż i ja przekonałam się o tym wiele razy a jak ktoś zazdrości talentu i tego, że ją ktoś chwali to jego problem, ona się wybiła bardzo szybko inne kosmetyczki są w cieniu...i to, że o niej piszemy to o czyms swiadczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

w komisie a gdzie niby

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

w dupie też słyszałem że sprzedają

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

jak nie w dupie dadzą ci złą cenę to spróbuj w kiosku ruch-u

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

wpm no tak, prawda, bo ty masz dwie koleżanki którym nie chce się pracować to czyli wszyscy tacy są.... wychodzi na to że jesteś jakaś stuknięta a to że masz pracę to chyba trafiło ci się " jak ślepej kurze ziarno..." :D aaa i jeszcze myślisz że jesteś kimś z tego powodu że pracujesz u kogoś w butiku..hahah A ja ci współczuję - bo jeśli myśląc towimi kategoriami - to w takim razie ci napiszę że ja mam dużo lepszą pracę i więcej płatną :D to czyli wychodzi na to że jestem na " wyższym poziomie niż ty " ( rozumując oczywiście tym tropem którym ty rozumujesz.... hahah)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Rondo, w przypadku ŁKS-u, podstawową sprawą jest to, że chcesz bardziej niż inni wesprzeć Klub.
Poza "lepszym" jak to napisałeś miejscem, masz (jeżeli jest to dla Kogoś argumentem) dostęp do WC na wyciągnięcie ręki, oraz catering, który będzie na tym meczu. Nie będzie to oczywiście taki catering jak na Legii, ale jak kupisz bilet, to myślę, że też będziesz zadowolony ;)
Biletów na VIP jest TYLKO 80. Meczów w ostatnim miesiącu w Łomży (licząc od 18 lipca) nie było, więc wydatek rzędu 30zł na taki mecz nie powinien odstraszać.
Zapraszam serdecznie na VIP.

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

wczoraj w Kauflandzie było kilka modeli, małe duże i na statywach

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Moja subiektywna opinia:
"Retro" na Nowogrodzkiej i nowa "Aroma" przy Grobli Jednaczewskiej.
Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

dzisiaj jeszcze byly w kauflandzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

a kto wam każe mieszkać w zasobach spółdzielni ? żyjemy w wolnym państwie :) kupcie sobie domy i bądźcie sami sobie prezesami :)

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Pewnie dlatego tak napisał bo tutaj nic nie ma a jak już jest to panuje wyzysk..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

nie pisze glupot, tylko wiem o czym mowie, mozesz uzyc ja najlepszych kosmetykow ale jak nie masz pojecia o tym co robisz to i tak bedzie lipa, widze konkurencja wydaje opinie....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Abcd trafilam na ulotke niejakiej firmy 'fachowiec'. niestety nie podano na niej zadnego nr kontaktowego. wiec teraz sobie poszoruje szybke samodzielnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Wynajmę busa 8-9 osób. Osoby które mogą mi wypożyczyć takie auto lub kogoś polecić proszę o kontakt tel 602 744 754

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Ja wam powiem w rossmanie jak w innych sklepach znajomi biorą znajomych nie pytajcie skąd wiem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

napisz do mnie podam ci nazwisko i tel tomek290@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

sorrki w moim mailu jest blad (nie ew2 a ew3) mialo byc 12ew3@wp.pl napisz to moze Ci pomoge. Czekam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Szukam pewnej dziewczyny z Boguszyc, może mi ktoś pomóc?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Nie znam zespołu Dominance , więc w tej kwestii się nie wypowiem.
Dziwi mnie tylko sposób,nie wiem -reklamowania ,czy też"zachwalania".Cytat 'Goście bawili się do białego rana".
Moim zdaniem bawić się do samego rana,szczególnie w lato nie jest czymś wielkim.Sam będąc na iluś tam weselach zauważyłem, ujmując to w ten sposób,że już po np. oczepinach dużo zależy od gości.
Zdarza się,że nawet najlepszy zespół nie potrafi do samego końca rozruszać towarzystwa,a zdarza się również,że jak goście bawią się wspaniale to zespół jest tylko tłem.
Oczywiście,że duże znaczenie ma tu te 40%,ale i tak moim zdaniem na weselu zespół daje tylko te 40% zabawy ,a 60% to goście.
Osobiście więc myślę,że najważniejsze na weselu mieć gości lubiących zabawę,a zespół tak owszem w miarę dobry ,aby na początku pomóc się rozruszać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

jadzia,a może to nie zespół tylko goście byli"drewno"
Najlepsze wesela to są takie kiedy goście dają z siebie wszystko bez względu na zespół.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

A tą z Kolna znalazłeś ?

zmieniasz je jak rękawiczki :)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

OjciecR - nie mam nic wspólnego z rodziną owego Pana o którym wspomniałeś .. Po prostu uważam,że jest to miasto mało rozwojowe. Niby wszystko mamy ale tak naprawdę nie ma nic.. To jest wyłącznie moje zdanie na ten temat. Nie każdy musi zgadzać się ze mną ale też nie powinien obrażać i wpisywać do czyjejś rodziny..
Ktoś zadał pytanie i oczekuje odpowiedzi. Bez powodu tego nie zrobił. Może zaproponowano tej osobie pracę i teraz On/Ona chce dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej pracy w tym przypadku DROGERII ROSSMANN.
Co niektórzy korzystający z tego forum nie rozumieją prostych pytań. Zawsze Znajdzie się ktoś kto swoje 3 grosze dołoży nie na temat.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Nie odpowiada się pytaniem na pytanie ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

konkretniej? :)


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Wszystko ładnie, fajnie, tylko ta renoma nie bardzo pasuje :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

ha ha ha ,ubaw po pachy, a gdzie to k....a jest?????co to za aglomeracja?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

ogórki będą więc możesz zostać w domu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Spółdzielnia mieszkaniowa ma się tak do spółdzielni,-jak rak wątroby do wątroby.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

W rosmanie warunki pacy są bardzo dobre w każdym słowa tego zanczeniu ... Klimat pracy i atmosfara zależy od Ciebie a także od ludzi z którymi pracujesz ... natomiast prawdą jest że trafiasz tam jeśli poprostu masz znajomości, smutne to ale prawdziwe .

Jeśli chodzi o Łomże niestety nie mamy zadnego przemysłu z tąd ta mała rozwojowość ale to już taka polityka władz ... Lepiej sprowadzić w tym kraju wszystko niż Polsce wyprodukować i się rozwijać i tak jak w Łomży jest niemalże w kazdym mieście a nawet gorzej .
Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

popieram ten mlody głuszkowski jest psycholem


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Miałaś *

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

Tam najlepsi są faceci w czerni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

OjciecR. Ty musisz być spowinowacony z zezowatym:) porównaj swoje wypowiedzi ze zowatym są identyczne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

molo - szumnie powiedziane


***** ***



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

a to i niedziwne że zgaga pali i 5 kg. sody potrzebne:):):)

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

no i cholercia nie zgadliscie - chociaz tak sie staraliscie :))) a kliknij sobie soda oczyszczona lub spozywcza i jeden z drugim barany -poczytajcie. adie:)))





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Polacy chcecie być nadal nazywani faszystami?

stara Mazowiecka od szczytu.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org