czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Co się stało że, Polacy aż tak zmądrzeli za PISu?

ruszcie troche głowami. jestście dorosłymi ludzmi wiec myslcie! przy 30 stopniach kladziecie ulotki za wycieraczkami aut. na aktualna chwile mam zywa reklame na szybie bo przy takim słońcu wrecz odbily się! bardzo chetnie zaprosze teraz wszystkich z danej firmy, której ulotki dostalam na czyszczenie mojego auta.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się stało że, Polacy aż tak zmądrzeli za PISu?

PleasurmexC18 dziękuję za wyczerpującą odpowiedź i rewelacyjne podsumowanie. Rzepicha być może ;)
Sytuacja jest moim zaznaczam moim zdaniem bezsensowna to trochę tak jakby np: piekarz stwierdził, że cena chleba, który kupowaliśmy przez powiedzmy pół roku jest jednak jego zdaniem wyższa i w związku z tym przy zakupie kolejnego doliczy nam różnicę, bo właśnie w tej chwili ceny zboża poszły w górę. Absolutnie rozumiem jest kolejny sezon grzewczy opłaty są według nowych stawek i takie przychodzi rozliczenie, ale ta sytuacja jest dla mnie jednak odrobinę patologiczna.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Co się stało że, Polacy aż tak zmądrzeli za PISu?

czy tak częsta zmiana restauratorów-najemców w "rampie" nic Wam nie daje do myślenia? Podobno uciekają przez "super" wynajmującego co ich wszystkich po kolei "wycyckiwuje" :) ja bym tam nie ryzykował...

***** ***

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org