czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

ulica Pana Tadeusz "Uniwersal Auto" Paweł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

pol-skone? jesli chodzi o drewniane to ok, ale nie zawsze drewniane są najlepsze.. wstawisz je sobie do bloku? Raczej nie, tam trzeba pcv i wtedy dobroplast nie jest taki zły

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Gdzie naprawię maszynkę do strzyżenia psów? Kupiłam ją chyba ponad rok temu przez allegro i do tej pory było wszystko ok, a teraz strasznie się nagrzewa. Dosłownie parzy w ręce. Dodatkowo muszę naostrzyć ostrza. Ktoś się tym w Łomży zajmuje? Czy muszę po prostu kupić nowe ostrze? Z góry dziękuję za pomoc.
Dodam jeszcze ze dzwoniłam do seriwsu agd na Starym Rynku i na Śniadeckiego. Niestety nie zajmują się takimi urządzeniami.

Kasia..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Z tego co słyszałem to w 4 klasie nie będą mieli w ogóle już przedmiotów zawodowych tylko przygotowanie do matury, ale kłócić się nie będę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Dziwna strona jak na sklep, lub chociażby hurtownię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

zadzwon prosze pod ten numer wyzej. ew. prosze o meila laska3491@wp.pl, to rejestracja znajomego, dziekuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

A coś ty taki strachliwy? Może jednak źle wybrałeś szkołę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Ja właśnie skończyłam tę szkołę i szczerze mówiąc to uważam, że nie ma się czego bać. Najważniejsze jest to , że zawsze idzie się dogadać . Powodzenia, dobry wybór! ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

a może ktoś się jeszcze orientuje gdzie można na jakieś zbiory się na wakacje zatrudnić? truskawek już nie ma, w sadku na razie maja swoich ludzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

No i tak ma być green :)
W końcu chłop po to jest żeby bruzdę orał :)





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Ja tam się domagam tego co mi obiecała,a ona mnie do laryngologa z uszami wysyła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

podprowadź do studni i powiedz żeby zobaczyła czy tam jej nie ma :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Chciałbym podzielić się rzeczą, którą znalazłem w internecie,
podobno to autorska dystrybucja darmowego oprogramowania przeznaczona na silniki sklepu internetowego Oscommerce, oscGold i Shoper i innych, z hurtownią internetową MebleNet.pl (zakładka 'Integracja sklepu z hurtownią').
Bez dodatkowych nakładów finansowych można stać się nabywcą oprogramowania, bezinteresownie wspomagajacego domowy budżet, jak dla mnie to godny polecenia pomysl.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

Czy nie lepiej zrobić likwidację ośrodków schronisk dla psów i kotów ,szkoły się likwiduję itd,jestem za tym aby drzewa przy ulicach i na swojej posesji do lat 50=ciu wycinać drzewo i młode drzewka sadzić owocowe itd. Za schroniska zwierząt wspierać biednie rodziny .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Badania elektoratów w II turze są jednoznaczne. Andrzej Duda pewnym Prezydentem !!!

w piątnicy, ale dokladnej ulicy nie znam. jak lecisz od lomzy po starym moscie, to na swiatlach w lewo w piatnicy i pierwsza w prawo. skrecasz i 200-300m i po lewej bedziesz mial



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org