sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

To zależy, o co Ci chodzi i jaki masz gust. Co chcesz zaprojektować i jak urządzić?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

jak na razie nie zapowiada się jeszcze :) zerknij na tę stronkę co podał Tabasco

http://burze.dzis.net/?page=mapa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

w Lidlu brałem-jest słaby, nie bryluje się tylko robi się błoto. Ja biorę Benka 5kg za ok.8zł, też nie jest jakiś świetny,ale już lepszy





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

Anti-Theft Alarm.

http://technow.pl/klawisz-na-zlodzieja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

3 egzaminy <certyfikaty trzeba zdobyć i minimum 75% bodajże potrzeba żeby zdać > po 4 klasie teraz będzie miał ten rocznik co przychodzi a ten co teraz idzie do 2 klasy tylko jeden z 4 lat





urbi et orbi !




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

Słyszałam, że mają być konkursy z nagrodami. Może coś wygram ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

mi robił Pan Taraszkowski ( posiada zakład przy devo ), dobry i tani



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: W Bytomiu jeden z członków komisji wyborczej - z ramienia PiS - fałszował karty do głosowania na szkodę kandydata Koalicji Obywatelskiej, Rafała Trzaskowskiego!

jak długo się teraz czeka na paszport ? da radę jakoś to przyśpieszyć ?
czas oczekiwania to niby miesiąc... oni robią te paszporty w Łomży czy tam się tylko sklada wniosek a robi to Warszawa?
kawa jakaś czy co nie pomoże ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org