czwartek, 02 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Czy masz szansę się tam dostać? Jak nie spróbujesz to się nie dowiesz :) Ale myślę że bez problemu. Osobiście uważam że warto się wybrać na studia poza miasto rodzinne, ale czasami względy ekonomiczne to uniemożliwiają.

Jeżeli chodzi o uczelnie łomżyńską to jest to młoda uczelnia więc wielkiej renomy jeszcze nie ma. Ale nawet skończenie renomowanej uczelni niczego nie gwarantuje. Jak człowiek wie co chce robić to zawsze sobie poradzi.

A tak z innej beczki, co można robić po kosmetologi? Pytam się z czystej ciekawości.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Mam do oddania małego kotka którego znalazłam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Daniel,powiedz swemu szefowi jaką masz w domu sytuację ze spaniem to może pozwoli Ci się przespać kilka godzin na workach z mąką.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

workiem to cie ojciec zrobil
bo jakby chociaz jedno jadro mial ,to by takiego malego gluta na swiat nie wypuscil
mozesz mu to powiedziec ode mnie ,jak bedziesz mu te wiaderko trzymal ,zeby sie mogl nastukac dowoli
albo popros niech cie w ten leb postuka,jeden dzien powinien zalatwic sprawe
a propos ,maruda to nie tatus przypadkiem??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

A wystarczy po robocie umyć wiaderko. Wtedy nie trzeba przed robotą go obijać.....

Tylko trzeba, niestety, pomyśleć........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Zapamiętaj blokersie młody-Nie dla Ciebie są wygody!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

No właśnie co by wtedy robił??

Nie musiał by do roboty się śpieszyc a to juz było by niedobrze, bo mógłby zaspać a wtedy znowu keicam by jęczał że nikt nic przy bloku nie robi :):)

A tak to wiadomo że od rana robota wrze w rękach fachowca:):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Trzeba było się uczyć tak jak ja i Maruda to byś teraz nocki spędzał w domu w objęciach dziewczyny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

oj oj.... ale wy wszyscy mądrzy jesteście.. postawcie się w jego sytuacji i spróbujcie zrozumieć.
ja mam podobną sytuację. mieszkam na osiedlu, gdzie obecnie jest budowany czwarty blok (obok mojego). Od 1,5 roku mam hałasy i krzyki już od 6 rano :D od poniedziałku do soboty (włącznie :>)

Odgłosy z budowy mi nie przeszkadzają, ale darcie się w niebo głosy i głośne przekleństwa tak.

Ja w życiu kieruję się zasadą " NIE RÓB DRUGIEMU CO TOBIE NIEMIŁE"

zacznijmy współpracować i słuchać się wzajemnie, wtedy wszystkim będzie się żyło lepiej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Można "odwalać" tylko trzeba umieć robić to z głową.

Jeśli chodzi o egzaminy lepiej pisać 3 po każdym roku niż 1 z 4 lat ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Albo żeby je zaczynali wczesniej tj o 6-tej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Prawda jest taka, że kontrakt został podpisany na określonych warunkach i trzeba go wypełnić mimo spartaczenia mistrzostw. Z resztą to PZPN wywalił parę baniek w błoto, nas bardziej powinna martwic postawa drużyny, a nie zarobki trenera. Szacunek dla Smudy za to, że wyciągnął tyle kasy od związku za, powiedzmy szczerze, odstawienie fuszerki i nabranie sezonowych kibiców.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

http://www.townian.com/qitz/register.php?ref=Malisz997

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Mój tata tam pracuje, ale że będziesz z kim dojeżdżał do pracy jest mało prawdopodobne, no może czasami...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Brawo, 1 Duda rozjechał 10 pajaców.

Gdzie w Łomży kupię najtaniej kilka skrzynek piwa ŁOMŻA EXPORT lub WYBOROWEGO???

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org