czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Młodzi Polacy , przyszłość Narodu nie głosowali na Dudę !

Z takim nickiem do budowlanki,chyba se jaja robisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzi Polacy , przyszłość Narodu nie głosowali na Dudę !

u was takie same pustoglowie jak u tego goscia od wiaderka widac

jakby debil mial odrobine rozumu to wlazlby do tego garazu i sobie te wiadro wyskrobal ,ale ze pracuje zapewne z takimi cwierćinteligentami jak wy to nikt mu uwagi nie zwroci

a malo tego jeszcze takie tepe strzaly jak wy ,stana i beda sie przygladac jak pan ladnie wiaderko czysci,bo co mnie boli ze ktos nocki robi i chcialby sie wyspac


nie jest tak ?
kiego hooja sie wtracac jak wam nie przeszkadza
i w doopie mam wasze zdanie jak i jego prace ,skoro on nie umie uszanowac mojego odpoczynku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzi Polacy , przyszłość Narodu nie głosowali na Dudę !

Jak dasz radę teraz przyjechać to ok.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzi Polacy , przyszłość Narodu nie głosowali na Dudę !

Skończyłem te gimnazjum i zdecydowanie NIE POLECAM!!! Idą tam najlepsi i dlatego ta szkoła ma takie wyniki. Nic cię tam nie nauczą jak sama się nie nauczysz. Na pewno nie pójdę tam do liceum. Ta szkoła to jakaś porażka...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Młodzi Polacy , przyszłość Narodu nie głosowali na Dudę !

łomżyniak94 to musisz mieć pretensje do dziewczyn z łomży bo ze mnie zrobily potwora!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org