piątek, 19 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Lidl jeszcze by pewnie do Łomży wszedł, gdyby wiedział, ze tak będzie zwlekał Kaufland i że nie wyjdzie Realowi z Echo Investment'em.
A tak?

Wolałbym, żeby w Łomży zainwestowało Media Mark.
Po pierwsze: przyjeżdżałby do tego sklepu Białystok.
Po drugie: przyjeżdżałaby Ostrołęka.
Po trzecie: nie dla idiotów.

Ale i tak tu nic nie wybudują, bo w ogólnym rozrachunku bardziej opłaca im się kolejny sklep w dużym mieście niż jeden na trzy średnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Prawda jest pewnie taka, że my im śmierdzimy tak samo jak oni nam.

A to, że ich tu uczelnia sprowadza, to na 100% sprawa kasy- darmo z dobrego serca nikt by tego nie robił. Więc albo jakiś grant na azjatów albo inna pomoc humanitarna dla uczelni.

A dla "europejczyków" i "liberałów" mam propopozycję- wynajmijcie lokum tym studentom u siebie w mieszkaniu. Oni mają tam w Bangladeszu takie warunki, że w osiedlowym pokoju 6 m. kwadrat. zamieszkają spokojnie we dwunastu.

Wykażecie się humanitaryzmem, europejskością, dojrzałością polityczną, a i kilka groszy z wynajmu wpadnie do kasy...

Kto pierwszy z tych głosnych obrońców i pogromców Ciemnogrodu się zgłasza? Najlepiej z nastoletnią córką w sąsiednim pokoju.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

A ile głosów pacjentów musieli zdobyć ci "Lekarze niezwykli"?

Pytam, bo nie znam tego rankingu. Ilu pacjentów musiało oddać na lekarza głos, żeby dostał taki tytuł- czy ktoś to wie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

z doświadczenia wiem, że przy minimalnej stawce i mało oszczędnym trybie życia... (co tydzień wycieczki kupionym na spółe samochodem, codziennie knajpka i piwko[niejedno], z dwoma kumplami wynajmowaliśmy całe mieszkanie....) ...można przez trzy miesiące odłożyć 2000$ -
...po roku mamy 8000$
...po 5 latach 40000$
...po kursie 1$=3zł mamy 120000zł - myślę że dałoby się coś kupić, nawet bez kredytu.... tylko komu by się chciało tyle tam siedzieć... :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Witajcie!
Ja też byłam w USA 2 razy,za każdym razem nie musiałam pracować,a nawet mi nie pozwalano(rodzice......)ale i tak i tak łatwo znalazłam sobie pracę,to jest urok Stanów,tam możesz zarobić mniej niż w Norwegii, czy Islandii ale każdy kto chce pracę znajdzie bez problemu.
Jeśli chodzi o Polaków to część faktycznie jest egoistyczna ale za to kolejna część jest naprawdę cudowna!To są ludzie którzy teskniąc za ojczyzną widzą POLSKĘ w drugim człowieku i gdy idziesz ulicą w innej dzielnicy niż GREENPOINT i usłyszą twoją polską mowę zapraszają Cię do siebie pomagają,traktują jak rodzinę i to nie jest chwilowe ale tak właśnie powstaje najwięcej przyjaźni Polaków w Stanach!!!!
A poza tym mój tata przez okres 1,5roku pobytu w USA załatwił pracę(za darmo a nie za kasę jak niektórzy!!!)ok 30 Polakom!!!!!!!!!!!!!
Jeśli chodzi o ZAROBKI to po 2 miesiącach pracy w USA przywiozłam 4 tyś$ ale raz że pracowałam niedużo a dwa,że zwiedziłam kawał USA!!!Takie połączenie polecam wszystkim!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Hmmm... To chyba jakieś nieporozumienie. Moja mama leczy się w Białymstoku na Ogrodowej, ale zdarzyło się, że potrzebowała pilnej porady lekarskiej i udała się do przychodni onkologicznej w Łomży. Tam NIESTETY trafiła na dr Łowczak, która tak NIEZWYKLE przyjaźnie potraktowała moją mamę, że ta wróciła do domu z płaczem. Pewnie na tym polega jej NIEZYWKŁOŚĆ.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Odkąd w moim zyciu zaufałam Jezusowi i uczyniłam Go moim Panem i Zbawicielem (bo każdy musi sam zaprosić Bog na to miejsce-On bez zaproszenia nie przychodzi) cały czas doświadczam jak Bóg działa w moim życiu. Bo kiedy modlisz się do Jezusa o uzdrowienie człowieka i w tym właśnie momencie znika z jego ciała rak to jak inaczej nazwać to jak nie BOZE DZIALANIE! Chodzi o to,że Jezus nie umarł- ale On zmartwychwstał. On nie jest nic nie mogącą figurką przybita do krzyzyka, który wisi na Twojej ścianie, On również nie jest zamknięty w tabernakulum, ani ograniczony do małego kawałka chleba - Jezus jest zmartwychwstałym, Wszechmogącym Bogiem, który chce zmienić Twoje życie. Jezus działa i daje się poznać temu, kto szczerze chce Go poznac. Bóg nas kocha i chce dać nam szczęsliwe życie. Ale my przez grzech odwróciliśmy się od Niego, nie posłuchaliśmy Go. A kiedy nie słuchamy Boga - to słuchamy diabła (Bo są tylko dwie opcje) A diabeł nienawidzi nas i daje nam same najgorsze rzeczy, nieszczęścia , choroby, depresję, odrzucenie, brak sensu życia.. Ale nie musi tak być! Jezus zwyciężył szatana, śmierć i grzech. Jezus na krzyżu poniósł karę za nasz grzech, w Twoje i moje miejsce był okrutnie torturowany, biczowny tak, że Jego plecy zamieniły się w mięsną miazgę, był policzkowany, opluwany, aż w końcu przybity do krzyza, tak,że nie mógł oddychać. Jezus na krzyżu walczył o każdy "łyk" powietrza. Aby nabrać powietrze Jezus musiał podnosić się opierając na wbitych w Jeo rece gwoździach . Jezus nie musiał tak cierpieć - zrobił to bo nas kocha. Kocha Ciebie. On wolał sam przyjąć karę niż widzieć,że Ty czy ja zginę. Bo każdy jeden grzech powoduje ze musimy zginąć. Dlatego własnie Jezus poświęcił się jako ofiara odkupienia za nasze grzechy. Aby przyjąć tę ofiar, wystarczy tylko na nowo odwrócić się w stronę Boga, powiedzieć Jezusowi,że tylko On jest od teraz Twoim Panem, wyznać Mu swoje grzechy i prosić aby On dał Ci moc więcej nie grzeszyć.. A wtedy wszystko się zmieni! Poznasz Jezusa jako żyjącego, niezaprzeczalnego Boga! Tak się stało w moim życiu i w życiu setek znanych mi ludzi. Chcesz wiedziec cos wiecej na ten temat, to zachecam Cie abys napisal na mojego maila.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

supergirl2: "Jeśli chodzi o ZAROBKI to po 2 miesiącach pracy w USA przywiozłam 4 tyś$ ale raz że pracowałam niedużo..."

Wiesz te Twoje 2 miesiące to nie są do końca obiektywne, jak podkreśliłaś mieszkałaś z mamusią i tatusiem. Spróbuj zamieszkac sama, bedziesz musiała opłacić mieszkanie i wyzywienie, także nie wiem czy 2 tys. byś odłożyła

R U 10pac: "Ja naprzyklad zadnego szczura w Stanach nie widzialem."

Skoro nie widziałeś szczura to w takim razie byłeś w Nowym Jorku. Nie mówiąc już nawet o Subway-u (Metrze), ale w parkach wieczorem szczury urządzają sobie pielgrzymki. JUż o kakrociach to nawet nie wspominam :/
Tylko jak podkreślam wszystko to się tyczy Nowego Jorku, gdzie indziej jest inaczej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

...albo odda pieska komuś, komu podstawowe zasady higieny i współżycia w społeczeństwie nie są obce, a nabędzie sobie kotka, który słynie z tego, że...sam sprząta po sobie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

marta50,
Może niefortunnie podjęłaś temat sprzątania po pupilach, a pan egzaminator pewnie reprezentuje tu pogląd zbliżony do mojego i Maćka...:D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

No, ale Bóg jest CAŁOŚCIĄ tzn. pierwiastek ŻEŃSKI (BOGINI) I MĘSKI(BÓG) RAZEM! Co więc Kościół mówi o żeńskiej stronie Jezusa-Boga (tzn. Marii Magdalenie) i Bogini w ogóle? Czy nie wmawiają nam, że Bóg - to facet, a kobieta - to naczynie grzechu? Przestańcie więc nam tu opowiadać takie głodne kawałki, bo i szatan może spowodować "mówienie językami" (patrz "fałszywi prorocy"). Poza tym, chciałbym na własne uszy usłyszeć - np w TV Łomża- jak mówią ci "poligloci" od siedmiu boleści. Dajcie więc występ, nie wstydźcie się dać "świadectwo prawdzie" ( i bez wykrętów o pokorzee i skromności)!




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!


markac cholera statystów mamy komplet!!!150ciu!!!!!Więc przykro mi....... ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Na stronę Rydzyka wejść nie mogę cosik... klątwą mnie obrzucił ten warchoł czy co?




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ktoś tu chyba uprawia prywatę na tym forum. Nieładnie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Zbych - dary Ducha Św. nie są po to aby się nimi chwalić. Po prostu się je ma lub nie.

Poza tym za duzo czytasz Dona Browna i mieszasz fikcje z rzeczywistością.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Powiem Wam coś nierozwinięte dzieciaki: Kobieta potrzebuje być kochaną i za to zrobi wszystko! Sprobujcie - to się przekonacie.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!


marcelus gdybym pracowała przynajmniej 5 dni w tygodniu to z palcem w tyłku odłożyłabym te 300$ na pokój!!!!Faktycznie byłam tam u "mamusi i tatusia" ale zwróciłam im za bilet,szalałam w Atlanticity(gdzie oprócz taniego biletu przegrałam 200$), byłam nad niagarą,w tkzw"Polkiej Częstochwie" oczywiście w "Europie" na Greenpiont bawiłam się co sobota,nie wspominając masę innych klubów ,wypady na Times Square,zakupy w gap-ie,victorias secret,banana republic old navy i masie innych sklepów,gdzie asortyment nie jest tani .To wszytsko oczywiście było na mój koszt,na to wszystko sama zapracowałam i jeszzce przywiozłam te 2 tys.Więc myśle,że gdybym trochę zaoszczędziła na głupich ciuchach,kosmetykach i masie ptrezentów dla rodziny i znajomych w Stanach (jadąc tam dla każdego miałam coś miłego :) )i w Polsce tak samo bym wyszła finansowo a ta oszczędność nie byłaby znowóż taka wielka!!
POZDRAWIAM!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!



Każdy z nas narażony jest na choroby. Oczywiście zależy ona równiez od wykonywanego zawodu. Zobacz na co możesz zachorować... :)




choroba sprzątaczki - wymioty
choroba listonosza - torbiel
choroba górnika - zawał
choroba myśliwego - zastrzał
choroba astronoma - zaćma
choroba wynalazcy - nowotwór
choroba polarnika - biegunka
choroba kierowcy - zapalenie opon (mózgowych)
choroba leśniczego - próchnica i korzonki
choroba projektanta mody - trąd
choroba rybaka - zapalenie stawów
choroba osoby towarzyskiej - gościec
choroba lenia - nudności
choroba komunisty - czerwonka
choroba kapitana barki - odra
choroba piromana-wulkanizatora - zapalenie opon
choroba listonosza wędkarza - torbiel stawowa
choroba pracownika obsługującego młot pneumatyczny - udar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Chcesz być cały, chcesz być zdrowy szanuj łódzki Klub Sportowy.
Chcesz być żywym faszystą, nie wchodź w drogę anarchistom.
Chcesz mięć dzieci jak brylanty - stosuj polskie środki anty.
Chcesz mięć dzieci jak kryształy, rób codziennie masaż p**y.
Chcesz mięć wytrysk dwumetrowy - pij jogurcik owocowy????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ryskago, nie zrozumiałeś mnie (i Biblii) Jezus umarł, aby "każdy, kto w Niego WIERZY, nie umarł, ale miał żywot wieczny" (Ew. Jana 3, 16) Ofiara Jezusa jest dostępna dla wszystkich,ale poprzez WIARĘ w Jezusa i przyjęcie Go-czyli przyjęcie Jego nauki.
Jak pisałam wcześniej, ludzie przez grzech odwrócili się od Boga i weszli pod panowanie szatana, który serwuje te wszystkie nieszczęścia. Jezeli odmawiasz posłuszeństwa Bogu (poprzez grzech) to nie oczekuj od niego ochrony przed diabelskim planem.

Sam wybierasz komy służysz: czy Bogu i odbierasz z Jego ręki błogosławieństwa; czy diabłu i sciągasz na siebie jego przeklenstwa.

"Cierpienie Jezusa jak widać nie wystarczyło, skoro każdego dnia cierpi na świecie tysiące niewinnych istot z powodu chorób, wojen, kataklizmów..."

NIE MA NIEWINNYCH ISTOT! Nie ma ani jednej osoby- ktora by nie zgrzeszyla. "Gdyż wszyscy zgrzeszyli i brak im chwały bożej " (list do Rzymian 3, 23)
"Przeto jak przez jednego człowieka grzech wszedł na świat , a przez grzech śmierć , tak i na wszystkich ludzi śmierć przyszła , bo WSZYSCY ZGRZESZYLI "
Moja rada, to zamiast filozofować czy jest Bóg, czy inne języki, czy kosciol, czy sekta... zamiast tego wszystkiego radze spojrzec na wlasne zycie i zobaczyc, czy zyjemy w zgodzie z tym co glosil Jezus. A jak nie to radze niezwłocznie zaczac Boga przepraszac i pokutowac.

Ja tak zrobiłam i z pełną świadomością mogę teraz napisać,że mam pokój z Bogiem (Rzymian 5,1), że krew Jezusa przykryła moje grzechy (nie ja przez swoją sprawiedliwość, ale Jezus przez swoją krew) Jestem wolna od diabelskich planów, od niepowodzenia, nawet jesli spotyka mnie coś złego to Bóg od razu mnie z tego ratuje, mam relacje z Bogiem przez Ducha Św., mam pokój i radość .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Mloda87, Napisałaś fajną definicję, ale nie do końca się z tym zgodzę. Ja mam dar mówienia innymi językami. Mam go na stałe-mogę mówić nimi w każdej chwili-nie muszę wpadać w stan uniesienia.
Owszem , niektóre języki brzmią jak zlepek nic nie znaczących sylab, ale to nie znaczy, ze taki język gdzieś nie istnieje. Z tego co mi wiadomo to na świecie istnieje 6000 języków.. Dla obcokrajowca język polski też brzmi jak zlepek szczszczszczszcz..
Poza tym, wielu z moich znajomych ma dar mówienia po włosku, po francusku.. Kiedyś słyszałam starszą panią, która w jakimś staroangielskim wielbiła Boga. I są to normalne zrozumiałe słowa. Moja przyjaciółka, modliła się kiedyś z koleżanką o jakiś problem i zaczęła nagle modlić się po francusku. Okazało się,że dziewczyna, która miała ten problem znała francuski i Bóg w tym języku dał jej wskazówki. Oczywiście Gosia (ta która się modliła) nigdy z francuskim nic wspólnego nie miała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

To samo mysle, ale nie pisalem, bo do niektorych to i tak nie dotrze.. Musza jechac, zobaczyc, sprobowac..
W tym roku poznalem ludzi, ktorym bardzo dobrze w Polsce sie powodzilo, jednak aby wyjechac ( a wyjezdzali cala rodzina ) musieli miec na przyslowiowy "start" i sprzedali wszystko to co w PL mieli.. Mieszkaja na greenpoincie.. Nie wyobrazalem sobie nigdy warunkow, w jakich przyszlo zyc wyksztalcownym i pracowitym ludziom... Wielkie koszty utrzymania, spore zarobki, ale jeszcze wieksze wydatki sprawiaja ze mieszkaja jeszcze gorzej... Ludza sie nadzieja ze bedzie lepiej.. jeszcze kilka lat i bedzie lepiej.. Sami sobie to wybrali, czego inny by za kare dostal..
Nie bede mowil o stanach w samych negatywach, bo przezylem tak duzo dobrych chwil, ktore wspominam z melancholia. Wracalem co roku, bo studia, rodzina no i przyjaciele, ktorych mam i w PL i w usa.. w sumie nie wiem gdzie wiecej, ale nie jestem u siebie, gdy jestem tam... Nie mam tam zadnej rodziny i dlatego nie zostane tam, bo mam przyjaciol, bo zawsze rodzina blizsza, z reszta duza czesc moich znajomcy predzej, czy pozniej planuja wrocic.. Bardzo tesknia do PL, mimo ze jest "ciezej" ale tak naprawde zyje sie latwo... przynajmniej mi a narzekaja ludzie leniwi, lub bez pomyslu na zycie..
pzdr

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ryskago, tu niechodzi o odpowiedzialność zbiorową. Po prostu przez to,że się pojawił grzech diabeł może panoszyć się po ziemi i dawć takie choroby. Bo to szatan daje choroby a nie Bóg. Bóg chce uzdrawiać i ja widziałam wiele dzieci, które były uzdrawiane z takich chorób, kiedy wierzący ludzie modlili się o te dzieci w imieniu Jezusa-tak jak to jest opisane w Nowym Testamencie, że Jezus posłał uczniów i ci modlili sie i wyrzucali choroby, a ludzie byli uzdrawiani. Ja sama modliłam się o ludzi i byli uzdrawiani. Ja sama po nawróceniu do Jezusa zostalam uzdrowiona. Ale Bóg potrzebuje na ziemi sprawiedliwych ludzi, którzy będą wnosić Jego Królestwo. A sprawiedliwość można uzyskać tylko przez krew Jezusa. Przed Jezusem też były chore dzieci, a jednak Biblia nie wspomina o nadprzyrodzonych uzdrowieniach (tylko czasami). To wszystko mamy dzieki Jezusowi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Dzisiaj tj. 21.02.2006r. idąc przez Stary Rynek znalazłem kluczyk samochodowy od SKODY. I wiem tylko tyle. Jak ktoś zgubił, proszę się zgłaszać :)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!



Wychodzac z siebie, nie trzaskaj drzwiami.


- Gdzie dwoch sie bije, tam korzysta dentysta.


Nasze pokolenie juz wybralo: Autovidol.



- Nie umre, bo nie mam czasu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

makmarc, jeżeli chodzi o lakierowanie to polecam firmę z miejscowości Kuzie gm. Zbójna, pow.łomzyński . Osobiście nie korzystałem z ich usług ale słyszałem że są naprawdę dobrzy, świadczą o ty kolejki żeby tam się umówić. Większość ich klijentów to warszawka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

supergirl2 może i szalałaś w "europie" ale pewnie na koszt jakiegoś gościa. Wjazd do tego lokalu jest w granicach 15 $ piwo chyba coś ok. 5$ . Mówisz o tych wszystkich wycieczkach i zakupach i że pracowałaś niecałe 5 dni w tygodniu. To tylko można się domyślać co Ty tam za pracę miałaś, skoro tyle zarabiałaś. A za te 300$ to byś napewno nie miała własnego pokoju, co najwyżej przejściowy (Ci co byli więdzą o jaki pokój chodzi - w mieszkaniach zwanych Subway-e). A może poprostu powiedz prawdę że to co zarobiłaś to sobie odłożyłaś, natomiast za te wszystkie przyjemności płacili Ci rodzice, bo naprawdę chyba "wodę lejesz". Następnym razem spróbuj się odciąć od rodziców to zobaczymy ile odłożysz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Moncik, mam pytanie: czy jest możliwe, że choroby powodowane są przez wirusy i bakterie, błędy w kodzie genetetycznym i degradowanie się komórek człowieka? Czy możliwe jest że ludzie umierają z czysto fizyczno, chemiczno, biologicznych pobudek i nie ma z tym nic wspólnego ani Szatan, ani Bóg.

Czy możliwe jest, że po prostu tak bywa?

(Nie zaprzeczam, że Szatan też może być prowodyrem... :) )

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

ten milion to wersja optymistyczna... bardzo optymistyczna.... jeśli wirus zacznie przenosić się z człowieka na człowieka....




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

w komerte albo cos papierowego i podpalic i oczywiscie zadzwonic jak zobaczy ze na wycieraczce sie cos pali ciekawe czy zgasi hehe:)


"Bo nie jest światło, by pod korcem stało."
Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba.
"Zauważyłem, że wszyscy którzy są za aborcją, zdążyli się urodzić." - Ronald Reagan


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

w koperte*:)

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ksiądż powinnien za to odpowiedziec,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

snooker w Krakowie

szukajcie mnie pod nickami: kefas11 lub xtravert

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ksiądz nie miał prawa naruszać czyjejś nietykalności osobistej, w przypadku podejrzenia o posiadanie narkotyków powyższy fakt powinien zgłosić Dyrektor szkoły ewentualnie wezwać policję(tylko gdyby uczeń był ewidentnie pod wpływem narkotyków). Powinien zostać surowo ukarany włącznie z zakazem prowadzenia zajęć.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Jeżeli chodzi o przyciemnanie szyb to podobno na Krasce w Łomży można to zrobić, nie znam jednak szczegółów. Jeśli chodzi o CAR AUDIO to w Łomży na Al. Legionów jest jakiś punkt może warto go odwiedzić.


Pozdrawiam





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ale przecież on działał dla dobra tego ucznia, w imię tzw. wartości chrześcijańskich. A dyrektor pewnie może mu naskoczyć. Takie czasy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

popieram kolegów jezeli chodzi o CAR AUDIO to na AL.Legionów trzeba wjechac w podwórko.to jest u Pana ZENKA.mozesz sie tez go zapytac o przyciemnianie szyb ale on to z tego co wiem robi tylko piecowo.koszt to około 1000 zł.jest to jednak z atestem.druga firma to z szybami tez jest na Al.Legionow tylko w strone stacji paliw BP. gdy bedziesz jechał do w z Łomży w stronę BP po lewej stronie w okolicy przystanku bedzie szyld.trzeba skrecic w lewo i troszke podjechac.byłem tam nawet w tym tygodniu.przyciemniają tylko tylne szyby i szyby tylnych dzwi.koszt to około 350. to jest z atestem.jezeli chcesz przyciemnic sobie i przednie to musisz sie dowiedziec ile procent swiatła musi przepuscic szyba.bo inaczej bedzie mandacik i chyba zabiorą dowod.pozdrawaim.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

wierzyc czy niewierzyc :P pewnosci nie mamy ze nam nic nie zagraza :P

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Faktycznie przeczytałam wczoraj na necie(jak to znajde to wam wkleje),że są wyznaczone sztaby powiatowe których zadaniem jest przygotowanie miejsc masowego pochówku.....ze względu na to,że ten wirus wykazuje właściwości (w warunkach laboratoryjnych)łączenia się z ludzką grypą i jeśli by do tego doszło to by się łatwo przenosił z człowieka na człowieka,działo by się to poprostu migiem,dlatego potrzebne są te miejsca.........
PRZERAŻAJĄCE....ale trzeba też zachować trzeźwość umysłu i......nie oglądać filmów katastroficznych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Czy chcesz by w imię hasła "Za wolność waszą i naszą" w ramach działań NATO Polacy ginęli w obronie Izraela?

"Washington Post": Izrael powinien być w NATO

Ja nie chcę!





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Też bym się szarpała:) Nie będzie mi klecha grzebał w moich rzeczach. Wcale się temu uczniowi nie dziwię.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Marta50 czyli co wyrazie czego podała byś się bez walki bo ci się nie podoba żeby kto kolwiek ginął. Miej tego świadomość że ludzie jeszcze tak nie dawno walczyli i ginęli za ten kraj po to też żebyś ty mogła sobie pisać na forum, chodzić do pracy szkoły mieć rodzinę trzeba do docenić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Sylwia: zapisuje sie!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

1. Naga Angelina Jolie w moim łóżku :)
2. Willa Hugha Heffnera z całym 'softem' :)
3. Fabryka tequili Cabo Wabo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Jest duży wybór :)
Po boku masz Banner : 1% Sam decyduj na co idą twoje podatki


link:

http://www.4lomza.pl/index.php?wiad=6390

Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

za izrael nie,za palestynę tak.





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

a ja na "Społeczne Stowarzyszenie Walki o Wolność Kopulacji Biedronek Brazylijskich" w skórcie SSWoWKBB ewentualnie wesprę Rydzyka w działaniach zmierzających na objędzie urzędu
Prezydenta RP.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

1. Dolina Jenisieju
2. Ryczące 40ki
3. Norweskie koralowce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Jak co roku dostrczon mi kwit z okresleniem wysokości podatku od nieruchomości, i jak co roku wyższy. Tylko ja nie wiem czy powinien byc wyzszy,(bo pobory mi od kilku lat nie wzrosły). czy chce wogóle płacić na radnych którzy na dzień dzisiejszy skutecznie odstraszaja wszelaki przemyszł, a kluczowym priorytetem stało sie odstraszanie marketów.A co za tym idzie ograniczenie rynku pracy, i co tu wiele mówic, ci przedsiebiorcy którzy są płaca głodowe stawki, bo nie ma konkurecji na rynku pracy w tym mieście. Wiele wspólnego z takim a nie innym stanem maja nasi radni, na utrzymanie których to miedzy innymi mam płacić. Co wy na to drodzy Łomżynianie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Treść jest ukryta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

supergirl2 w sklepie z kartami to mozna zarobic 8 jesli ma sie farta
no ale jak nie pracowalas caly etat to ktos mogl dac te 14
tylko tak sobie licze i wychodzi mi 2000 owszem jednak za to co ci zostalo to watpie czy w banana republic ty zakupy robilas no chyba ze ty robilas zakupy a placili rodzice no i jeszcze bilet.... znam stany wiec nie mow mi ze ludzie ktorzy przyjezdzaja tu na wakacje zarabiaja wiecej od tych na legalu
/oczywiscie to sie zdarza ale raczej tym ktorzy maja talent w jakiejs dziedzinie/ z tego co piszesz tak wynika dla mnie bo wiem ile ludzie zarabiaja czy w serwisie czy banku czy na budowie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Macie wiele racji, CZY IZRAEL?? nie popieram, ale nato tak niestety. CO się zaś tyczy żołnierzy, to ich zawód i sami go wybrali, za to biora kase. Nie można oczekiwać od kogokolwiek pomocy samemu nie pomagając. a tak działa NATO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

1. Mazury
2. Łomżę na wiosnę
3. Bieszczady zimą
4....
Albo za mało punktów, albo ja za bardzo zachłanna..

Zuza

„Wystarczy bierność dobrych ludzi, aby zło zwyciężało” (E. Burke)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

mówic to jak mówic ale gorzej jest z pisaniem :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

święte słowa Ptysiu, święte słowa. A jeszcze gorzej jest z sensem tego co sie pisze, a nieraz i z logiką wypowiedzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!



Nawet papier toaletowy wie, że aby żyć trzeba się rozwijać.


Nie ma tego dobrego, co by na źle nie wyszło.



waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościow


- U kobiety nie są ważne nogi, tylko serce które bije miedzy nimi.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

mi tam się podobało... ale nie w NYC, tylko w CT...

Ma zowsze Łomża

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!


Nie mam nic przeciwko ruchom kobiet, byle by buły rytmiczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!



Klub brzmi dumnie,klub brzmi tłumnie.


waldek27

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

Ptyś ty to masz miejsca do imprezowania.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Cała ziemia skarbu państwa w ręce Kościoła ! Oddać zgrabiony majątek Kościowi !!

trzeba jeszcze szczebiotkę zaprosić !

koniecznie !

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org