sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

jak sprzedajesz 4 tyiace jak kupujesz 2 tysiace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

czlowiek trzezwy i z kultura po godzinie 22 spi sobie smacznie w lozku a nie szlaja sie po kebabach czyli pomysl nie trafiony nie zarobisz na tym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

Witam,mam jeszcze takie pytanie. Kolezanka mi mówi,ze jezeli ma niedużo krostek mój syn,aktualnie ma bardzo wysoką gorączke to po gorączce znów Go wysypie krostami. Czy to prawda?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

Witam, które solarium w Łomży możecie polecić dla mężczyzn?? Czy w każdym jest łóżko i tuba??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

Zakładałem niedawno. to cena około 15 - 18 tys. jeśli nie zmieniasz grzejników i jaki jest piec. Ja mam żeliwne i jest super, a piec bez zasobnika na wodę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

Co do związku gorączki z ilością krostek to za bardzo nie pomogę, ale u mnie dwoje dzieci chorowało na ospę. Żaden z nich nie miał gorączki, ani nawet stanu podgoraczkowego. A co do krostek, to ja też się na początku cieszyłam, że mało krostek mają, ale krostki wyskakują w takich rzutach, więc jeśli u Was to poczatek choroby, to na razie nie masz się co cieszyć - jeszcze co najmniej parę rzutów krostek Was czeka, więc dopiero po kilku (5-6-7) dniach nie będą się pojawiać nowe krostki.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

No to ja ci takhttp://www.youtube.com/watch?v=MTVEkSP0qg0&feature=relatedJak odchodzic to z fasonem :):):)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

Mnie i palenie i psie sranie tak samo przeszkadza. Może nawet psie sranie bardziej ;) Jak widzę srającego na trawnik pieska i obok paniusię, która nawet ani myśli tego sprzątnąć to mam ochotę tę jej mordkę w tę pozostałość po piesku wcisnąć :/

A co do smrodu palenia to nie tak łatwo, jak pisze Chelsea, zamknąć okno. Chyba bym musiała całe lato z zamkniętym balkonem siedzieć, bo jak nie pali sąsiad z dołu to pali sąsiad z boku, a jak nie z boku, to znowu z dołu, tylko z mieszkania obok - słowem co kilkanaście minut smród papierochów :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Kandydat na prezydenta błysnął wiedzą ..

również polecam sudan sun

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org