czwartek, 28 marca 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

najat sie siwy smacznej zupy ,wypuscil bonka durzego z dópy :D

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

I jak dobrze się z tym czujecie?Dostajemy w pi.....l i jesteśmy zadowoleni.Pomijając już to że chłopcy mogliby lepiej rozwijać swoje pasje to nam łomżyniakom inni śmieją się prosto w twarz a my na to nic.Dobrego psychiatry tu trzeba

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

Słuchaj gościu, pochodzisz z tego kraju, więc tyczy to i ciebie, jak słyszałeś to nasi rodacy (obrońcy krzyża), zaczynają już manifestować, więc nawet nie chcę myśleć co będzie działo się w rocznicę katastrofy. W innym kraju by to było niedozwolone, żeby takie dupki nękali naród i piłkarzy, ale jak widać u nas jest wolna amerykanka, więc powodzenia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

https://www.youtube.com/watch?v=90tzXkH7A2g

Qrfa



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

ja rozwinę bo dwudziestoparolatka1 nie potrafi .. otóż ona i jej podobni sądzili, że studiując w Agrobiznesie wystarczy płacić czesne i będzie się semestr po semestrze zaliczać, a tu klapa, bez nauki nie da się tak i trzeba nowy rok na innych studiach zaczynać ... ot i wszystko w tym temacie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

Ja potrzebuje podsufitki i sposobu na usunięcie zadrapan deski rozdzielczej obcasami

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

Nie znacie,nie oceniajcie!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

Zgadzam się z lidzia0984, moje dziecko też tam chodziło, potem przeniuosłam na te na Ks.Anny...porażka...zołzowata pani tak mi zniechęciła dziecko do chodzenia do przedszkola że nawet na jej widok dziecko dostawało histerii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: krąży , krąży złoty pieniądz jednych gubiąc drugich mieniąc.

bo reklama .


masakra...



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org