środa, 15 lipca 2020 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
wyPAD 2020

Duda jest w polskiej polityce tym kim był Stan Tymiński. Człowiek znikąd. Wyłonił się nagle z mgły smoleńskiej i dymów Tupolewa. Został ułaskawiony przez Kaczyńskiego za zasługi przy wykłócaniu się z rządem Donalda Tuska o przywileje dla rodzin PiS-owskich ofiar, zrobienie kabaretu z pogrzebu. Ale don Kaczyński chociaz czasem wybacza, to nigdy nie zapomina. Czarną teczkę Tymińskiego, którą ten straszył polskich polityków zastąpiła Unia Europejska. Duda straszy nią pozostałości elektoratu Tymińskiego, który stał się w naturalny sposób jego elektoratem. Jednak ten elektorat ludzi silnie uzaleznionych od strachu, bojących się Unii Europejskiej, gender, in vitro, aborcji, Nord Stream2, kornika drukarza, samych siebie wreszcie, juz ogarnął, ze od Dudy nic nie dostanie.
Bo Duda nic nie ma. Ani kolejnego 500+, ani 5 dniowego tygodnia pracy, ani 50 letniego wieku emerytalnego, ani prądu za złotówkę, czy lekarstw za 10gr. I Polacy tak samo zagryzając zęby gdy głosowali na Wałęsę, zagłosują na Trzaskowskiego. Duda podzieli w 2 turze los swojego mentora Stana Tymińskiego. Tym samym Duda jako jedyny z PiS-owskiej mafii odpowie za złodziejstwo tej władzy, za bezwstydne okradanie wymodlonej przez siebie dojnej ojczyzny. Odpowie za afery popełnione przez Kaczyńskiego, Chrzanowskiego, Glapińskiego, Banasia, za program ,,3,, polskiego radia, za ,,Srebrną,, za nikczemne narazanie na śmierc bezbronnych ludzi przez zaradną rodzinę Szumowskiego, za bezmózgowie Sasina i chciwośc Glińskiego, za robienie z Polaków idiotów przez wariata Macierewicza. 28 czerwca Polacy powiedzą głośno i dobitnie, DOSC tej umysłowo chorej władzy.

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

https://youtu.be/6sZD7d8ziYQ

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

Prezydent Andrzej Duda udzielił wywiadu w Radiu Maryja i TV Trwam. W pewnym momencie do studia zadzwonił o. Tadeusz Rydzyk. W czasie swojego wywodu mówił m.in. o \"genderowych historiach\" i repolonizacji mediów.W czasie przeznaczonym na rozmowy ze słuchaczami, do studia zadzwonił dyrektor Radia Maryja, ojciec Tadeusz Rydzyk. Duchowny zaczął rozmowę z prezydentem od pogratulowania mu siły. W dalszej części wywodu stwierdził, że po zmianie ustrojowej w 1989 roku dochodziło do grabieży.Redemptorysta podjął także temat edukacji i stwierdził, że reforma szkolnictwa nie jest jeszcze zakończona.

- W wielu szkołach wprowadza się te genderowe przeróżne historie. Ja wiem, co mówię, mogę kiedyś wyliczyć, gdzie. To, co się dzieje na uniwersytetach... Ta reforma uniwersytetów, uczelni wyższych nie jest dobra. Także teologia była dyskryminowana. Mamy jeszcze wiele do zrobienia - powiedział o. Tadeusz Rydzyk.

Duchowny życzył prezydentowi, aby zwyciężały siły propolskie i proojczyźniane, \"żebyśmy się nie dali zbałamucić\". Podkreślił, że w Polsce przeważająca część mediów to media \"niepolskie\" zarówno pod względem kapitału, jak i sposobu myślenia. Musimy wiele spraw repolonizować w Polsce, w takim najpiękniejszym duchu, który został wypracowany przez ponad 1000 lat - powiedział o. Rydzyk.

Andrzej Duda odniósł się do słów duchownego, mówiąc, że zadań do wykonania jest \"ogromnie dużo\", a proces repolonizacji jest w trakcie realizacji.

- Żeby podać przykład, popatrzmy choćby na bank Pekao SA. [...] Dzieje się to, ale to procesy występujące w gospodarce, ani łatwe, ani szybkie. Najważniejsze jest to, że ten kręgosłup w Polakach jest silny.


faktycznie w dniu przejęcia banku PEKAO S.A kurs akcji 133 złote po pięciu latach rządów PiS kurs akcji PEKAO S.A 55 złote. Ostatnio bank dokonał kolejnych zwolnien pracowników w ilości 1200 osób.

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

Ten syn kurzu i wiatru wizytował dziś budowę węzła w Gosterach podkreślając, iż jest to największa i najważniejsza budowa obecnie prowadzone w Europie Środkowej … kto to łyka - chyba tylko w głębokim stopniu upośledzone dzieci żoliborskiej dziewicy … jeb.ać PIS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

Tak sobie folksdojcze gaworzą!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

do Łomży bał sie wpaśc bo by usłyszął gorzką prawdę o sobie

facmen


wyPAD2020

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

A ten flak ze złości sam ze sobą pisze w jednym wpisie informuje w drugim sam sobie przytakuje ...
Ja tradycyjnie na te ich gadki s..am gromadki i Głosuję na PIS i Dudę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: wyPAD 2020

ogar c2h5oh

OLX

Odpowiedz na tę wiadomość
 Spis działów  |  Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0