niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Polityka

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

Jakby nie patrzył, nawet gdyby ta dziewczyna zrobiła to celowo, to czy jest to powód, żeby ten goguś zachował się w taki sposób, kopiąc jak dziecko z piaskownicy?

Ochrona tego klubu napisała, że do takiego zdarzenia nie doszło, a świadkowie zdarzenia są. Na policję z czymś takim? Po co? Śmierdzącego gówna się nie dotyka. Może trzeba przejrzec na oczy i dokładnie przeanalizowac tą sytuację, obiektywnie, a nie za wszelką cenę bronic kogoś, kto pracuje tam tylko po to, żeby spłacic dług zaciągnięty z kasy baru na grę w maszyny ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

A no właśnie czemu nie zadzwonili po policję tylko od razu na forum??? Przecież jak uważają że kopnął to musi być na nagraniu!
Ochrona twierdzi że na nagraniu nie widać i zapraszają strony do obejrzenia czyli wiedzą chyba dobrze.
A może nic takiego nie zaszło i dlatego nie zawiadomili policji tylko ktoś zazdrosny pisze kalumnie. Ale za to barman czy właściciel lokalu mogą wnieść sprawę o zniesławienie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

a co to dziewczyna podobno chca rownouprawnienia wiec kop w dupe jest rowno prawny poza tym wiem ze szmatex czasem lubi prowokowac a potem sie kims zastawia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

na policję z kopnięciem Janusz nie ośmieszaj się ... zresztą Wy wszyscy nie lepiej się zachowaliście od tej osoby, która dodała ten post... każdy wie jak było, ale co do czego to nikt nie podszedł i nie zwrócił uwagi, bo co, a teraz wielkie hallo ..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

W hotelu Gromada Pani Agnieszka, za pasemka płace 80 zł , a za całe malowanie chyba tyle samo, doradzi jak pomalować i ściąć włosy. Polecam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

może dlatego ,że otworzyli sklep w centrum 4plus

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

witam

szukam rozwiazania problemu jakim jest wymiana starego kompaktu wc na nowy.
otoz stary jest podlaczony rura zeliwna z odplywem w podlodze. odplyw ten przechodzi przez podloge i wbija sie w pion kanalizacyjny dopiero u sasiada nizej (ja mam to samo z sasiadem z gory). i teraz problem jest w tym iz chcielibysmy aby uciac kawalek rury zeliwnej (wiem ze zeliwa sie nie tnie ale chodzi mi o nakreslenie problemu) ktory wystaje ponad podloge i laczy sie z sedsem tak aby odplyw byl na plasko w tej podlodze i polaczyc odplyw z nowym sedesem taka specjlna gietka rura. Byl u nas jeden hydraulik ale jakis mlody i niedoswiadczony i powiedzial ze tego sie nie podejmie, bo rura mu jeszcze peknie.

Ktos ma pomysly jak to rozwiazac? najlepiej jesli ktos zna doswiadczonego hydraulika ktory w łomży by to zrobil
jesli tak to prosze o namiary na niego na forum lub na nyc1925@wp.pl

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

SA REDUKCIE I ZE STAREGO MORZNA ZROBIC ---NOWE .----

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

oj szkoda :(

facmen




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kłamsto , kłamstwo i obłuda to jest DUDA

Ale to ma być w Łomży.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org